532 Shares 5494 views

Jak narysować Pupyrku z „Time Adventure”

Pupyrka – skrót od charakteru animowanej serii „Time Adventure”, córka Królowej i Króla guzowatości Królestwa, można również znaleźć AUC rozdrabniające (pupyrchatoy Królestwo królewny). Jest to jeden z głównych bohaterów, najbardziej popularnej kreskówki Księżniczka i jak wielu widzów, a dla niektórych, jest ulubionym bohaterem. Dlatego niektóre z jego szczególnie żarliwych fanów chce ją wyciągnąć. Ale jak narysować Pupyrku? W rzeczywistości, to jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.


Postać Pupyrki bardzo dużo jak chmura. Ona sama była blada bzu w kolorze, a jego wyróżnik – jasną żółtą gwiazdą na czole, który jest klejnotem. To nie bez powodu, gwiazda – znak rodziny królewskiej, a to pomaga Pupyrke latać.

Można rozpocząć proces rysowania Księżniczki Pupyrki, ale trzeba być ostrożnym, ponieważ jeśli ugryziony, sam zacznie przekształcić jeden z mieszkańców pupyrchatoy Królestwa.

kontur

Jak narysować Pupyrku? Stopniowo każdy proces rysowania rozpoczyna określania lokalizacji na arkuszu rysunkowym. Następnie wybierz rozmiar przyszłego Pupyrki tego wyciągnąć owalny pożądanej wielkości, niezbyt naciskając ołówek, jak jest to tylko szkic, który później będziemy wymazać. Ten owalny powinien być podzielony na cztery części, dla wygody. Następnie przymocować owalny kształt obłoku. Top w środku powinien znajdować się najwyższą zaokrąglania, mniej jest mniejsza, a dolna trzy najmniejsze.

osoba

Teraz przejdź do rysów twarzy. Cały obraz samej księżnej Pupyrki jest niezwykle prosta, a malowanie twarzy jest niezwykle proste. Składa się z dwóch oczu – zwykła czarnymi kropkami – i usta, które wygląda bardzo zabawne, ponieważ nieco ukryty za policzek. Po tym, narysować pięcioramienną gwiazdę tuż nad oczami. Nie powinna ona zbyt duża, ale trochę nie będzie wyglądać tak, trzeba zrobić coś pomiędzy.

siła robocza

Jeśli oglądasz zobaczysz interesujący fakt: U wszystkich bohaterów serialu animowanego „Time Adventure” bez zginania kończyn. Jak narysować Pupyrku? Co dłonie? Tak samo jak wszystkich innych znaków. Narysuj swoje dwie cienkie ramiona bez zginania. Najczęściej można je znaleźć w takiej sytuacji: jeden wisi prosto i drugi wygięty w gdzieś w rejonie łokcia. Ta sytuacja jest bardzo podobna do niezadowolenia, które jest, w rzeczywistości często jest w nim obecny. Warto zauważyć, że ma tylko cztery palce. Kami na środku krzywizny gdy został obsadzony w ręku.

Nogi nie Pupyrki, bo leci, a ona wygląda jak chmura, ale nie są one konieczne. Okazało się, że nie ma nic łatwiejszego niż jak narysować Pupyrku, bo to presonazha symye proste kształty, ale to jest bardzo miłe.

kolor

A końcowy etap – załączyć kolor rysunku. Jest możliwe, aby malować niczego: gwasz, akwarela, kredki, markery, tak długo, jak wszystko było jasne, soczyste i delikatne. Princess Pupyrki musimy tylko dwa kolory: fioletowy (dla całego ciała) i żółty (gwiazd). Po pupyrka stała się fioletowa z żółtą gwiazdą, można wyciąć wokół sprawiają cienką czarną linię, takich jak pisak lub długopis żel do rysunku była dokładna.

W rzeczywistości ci, którzy nie oglądać pokaz, czy też to od niechcenia, nie wiem, że księżniczka ma ostre zęby. Pupyrka nosi ubrania, oprócz bardzo rzadkich okazjach, kiedy zdecyduje się nosić sukienki.

Prawdopodobnie jesteś zaznajomiony z tej sytuacji: jak jakiś charakter i pytanie pojawia się w mojej głowie: „Jak narysować?”. Księżniczka Pupyrku przedstawiać był bardzo prosty, ale mimo swojej prostoty, wygląda zabawa i ciekawy. Teraz, gdy wiesz, jak narysować Pupyrku i łatwo być w stanie to zrobić!