123 Shares 6239 views

South Ozereyevka: Opinie gości

Między Noworosyjsk i miejscowości Abrau-Durso jest mało znana wieś Południowej Ozereyevka. U ludzi, to ośrodek miasto nazywano „Southern Ozereyka”.

Wieś z drzew i krzewów typowych dla południowej Rosji, rozciąga się w dolinie między górami. Klimat w tych miejscach Morza Śródziemnego: nieznacznym opadem, umiarkowanej wilgotności i braku silnych wiatrów przyciągnąć turystów.

Centralna plaża

Między górami rozciągnięte Ozereyevka głównej plaży (trochę więcej niż dwa kilometry). Skaliste brzegi głównej plaży wybranej przez turystów, urlopowiczów „dzikusów”. Dużym plusem na pobyt w miejscowości South Ozereyevka, opinie potwierdzają to niewielka liczba turystów, nawet w sezonie. W związku z tym, na plaży nadmorskiej swobodnie i komfortowo, a morze jest czyste.

Na brzegu dla gości zorganizowaliśmy wiele sportów wodnych. Jest wypożyczalnia katamaranów i skuterów.

Odsetek użytkowników pochodzących z innych regionów, ale tutaj jest mały, ale rośnie z każdym rokiem.

przytulny prowincja

Wakacje w South Ozereyevka, opinie Najlepiej o tym opinię – idealny dla tych, zmęczony dużych miastach, zgiełku. We wsi istnieje kilka pensjonaty, mini-hoteli i schronisk.

Spędzania wolnego czasu ustawiony. W Ozereyevka otworzył centrum nurkowe. Są to lekcje, nauczanie podstaw nurkowania i poszukiwania wraków. Goście mogą również podziwiać zabytkowe koń-show „Rzym” i klub jeździecki. Program wycieczki z różnych miejsc: Gelendzhik, Noworosyjsk, turystyka w Abrau-Durso i innych pamiątek, historycznych miejsc i pięknych terytorium Krasnodar.

mieszkanie

Większość hoteli miejscowości znajduje się na dwóch głównych ulic: pokój i wolność. Na brzegu prywatnej plaży jest kilka działów ośrodków wypoczynkowych i obozów zdrowia dzieci. Dlatego na wsi Południowej Ozereyevka opinie (plaża) Gości różnić. Koszt pokoju w prywatnej własności domu lub u innych zaczyna się od tysięcy rubli. Cena wzrośnie w zależności od odległości od morza i „klasa” mieszkań.

pensjonaty

South Ozereyevka wczasowicze w miejscowości dobrych opinii zostawić kilka domów gościnnych. Jeden z nich – „Asteria”. Otworzyły się zaledwie trzy lata temu. Dla gości przygotowano luksusowe apartamenty: dwa, podwójne i potrójne „standard”. Każdy z nich wyposażony jest w telewizor, Split, lodówkę oraz łazienkę z prysznicem. Na pensjonat oferuje bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu, plac zabaw dla dzieci jest zorganizowane. Opłata obejmuje zakwaterowanie w pokojach, dostęp do wspólnej kuchni, wyposażonej w nowoczesne technologie, obszary mangalnye i parking.

Po wcześniejszym uzgodnieniu, pick-up service, które jest pobierane oddzielnie.

Nie mniej interesująca oferta – hotel-willa „Sedovil” w miejscowości South Ozereyevka. Opinie turystów, przerywające siebie, chwaląc tego miejsca. Znajduje się na głównej ulicy – blisko do morza. Kompleks składa się z dwóch budynków: drewniane i cegły. W drewnianym domu są dwa pokoje z niezależnym wejściem: zielony i biały. Struktura kapitału przygotowany dla gości dwa kolejne numery: czerwony i niebieski. Wszystkie apartamenty wyposażone są w podzielonym systemie, lodówka, telewizor, toaleta z prysznicem i aneks kuchenny. Jest wyposażony w kuchenkę elektryczną, zlewozmywak, czajnik i mały stolik. Akcesoria do gotowania i jedzenia załączeniu. Niedobory wody tam, w tym gorące.

Kompleks w zacienionym miejscu wielkiego kapitału altanie ułożone. Jest on wyposażony w miejsce na grilla oraz grille. tablice stojące, wygodne sofy i ławki.

Doskonałe warunki dla gości Południowa Ozereyevka wsi, ich referencje klientów to potwierdzić – w pensjonatach „Nurkowanie”, „morze” i innych.

Zrelaksuj się i zatrzymać się w pobliżu wody: kemping

Po lewej stronie głównej plaży, tuż przy plaży jest camping „South Ozereyevka”. W pewnym momencie może potrwać do 80 samochodów. Teren campingu ma dobrą infrastrukturę: kawiarnie, Chargrill i kuchnia, jadalnia i toalety. Na terenie dopuszcza się ustawić namioty, ale można zatrzymać się w małych drewnianych domków letniskowych.

Goście Południowa Ozereyevka wieś (kemping) czasami zostawić niepochlebne opinie z powodu braku bezpieczeństwa i wody pitnej. Jest tylko dobrze, woda procesowa pasz. Ale głównie wczasowicze są spełnione: od morza kilka kroków, ludzie nic, dużo roślinności, gdzie znajduje schronienie przed upałem. Opłata za wynajem jest minimalne, dzieci do dziesięciu lat resztę za darmo.

inne opcje

Istnieje wiele propozycji udany mieszkaniowe gospodarki w sektorze prywatnym. Na różnych stronach internetowych można zarezerwować łóżko pojedyncze lub mały pokój dla kilku osób z minimum warunkach. Niektóre obiekty mają tylko wentylator, w niektórych – telewizor, lodówkę i prysznic. Ale najbardziej – WC, prysznic i kuchnia są w podwórzu.

Dla bogatych turystów, istnieje kilka ofert mieszkań tzw rodzaj mieszkania. W nich – od dwóch do czterech pokoi. Upewnij się, że pokój ma WC, prysznic (i prawie zawsze wanna) i kuchnię. Apartamenty wyposażone są w nowoczesny sprzęt: TV, lodówka, system Split, sprzętu kuchennego i naczynia do gotowania i jedzenia. W niektórych pokojach, apartamenty Południowa Ozereyevka wieś (Opinie dać powód do myślenia tak) mają wbudowany sejf.