119 Shares 3345 views

Fairytale Turcja. Recenzje dla tych, którzy są gotowi, aby podjąć właściwą decyzję

Wakacje w Turcji może być idealnym wyborem – ten kraj to raj dla turystów i bardzo modnym turystycznym. Biorąc pod uwagę ogromną liczbę turystów odwiedzających ten kraj, a wartość zysku, możemy powiedzieć, że jest to jedna z 10 najbardziej popularnych miejsc. Więc jeśli nadal masz wątpliwości, czy lecieć do Turcji, możemy zadzwonić co najmniej 10 powodów, dlaczego jest to idealne miejsce na wakacje dla Ciebie i Twojej rodziny.


1. opowieść dla miłośników słońca i morza

Ze względu na unikalną Morza Śródziemnego
warunki naturalne latem w południowych częściach kraju klimat i na przykład w mieście Antalya, Bodrum, trwa około 6 miesięcy w roku. Są to najbardziej popularne miejsca na wypoczynek na plaży, która ma Turcję. Recenzje zawsze chwalą się wspaniałe piaszczyste plaże i niesamowite morza, gdzie inny specjalny piękno wybrzeża Morza Egejskiego. Kilka chłodna temperatura wody pozwala na orzeźwiającą kąpiel w letnich upałów.

2. Historia

Turcja ma niezwykle bogatą historię. Czy wiesz, że największa liczba archeologicznych odbywa się w Turcji? Anatolia jest kolebką wielu cywilizacji, imperiów, postaci historycznych i legend. Jeden z najstarszych obszarów jest Katalhoyuk w tureckim mieście Konya. Efez (Świątynia Artemidy), Troy, Kapadocja i kościół jaskinia Piotra. – To tylko niektóre z atrakcji, które są bardzo interesujące, aby odwiedzić podczas podróży do Turcji.

3. Zakwaterowanie

Niesamowite i luksusowe hotele – to co może słusznie szczycić Turcji. Recenzje szczególnie zauważyć w tym względzie w Antalyi. Hojność i ekstrawagancji hotele nie może znaleźć sobie równych, ponieważ wielu z nich musiało dostosować się do wysokich wymagań turystów. Z drugiej strony, można znaleźć komfortowe zakwaterowanie w bardzo przystępnej cenie, ze względu na dużą konkurencję wśród biur podróży.

4. Koszyk

Unikalne prezenty, dywany i tkaniny są faworytami Wśród wielu produktów, które oferują turystom Turcji. Recenzje stwierdzić, że dywany tureckie mają oryginalne i najwyższej artystycznej zasługi, za które cenione na całym świecie.

5. Kultura

populacja Turcji – mieszanka wielu grup etnicznych, staje się wyraźnie oczywiste podczas wizyty w różnych regionach kraju. Każdy z nich ma swoje własne tradycje, sztuki, muzyki, folkloru, lokalnych specjałów kulinarnych. I pomimo faktu, że każdy region jest dumny z przynależności do Turcji, wielokulturowe środowisko znacznie wzbogaca kraj.

6. Zasilanie

Turkish Cuisine – jeden z najlepszych na świecie i stanowi połączenie potraw śródziemnomorskich i bliskowschodnich. Nie przegap okazji, aby spróbować lokalnych herbatę, kawę i słynny turecki Turkish Delight, którą hojnie zaoferowania Turcji. Recenzje oceniać produkty te są bardzo wysokie.

7. turecki – łaźnia turecka

Bez wątpienia jest to miejsce należy odwiedzić bezbłędnie. łaźnia turecka, hammam lub pomoże Ci się zrelaksować i pozbyć się nerwowości. Spa również cieszy się dużą popularnością, ponieważ wtedy niektóre wschodnie subtelności zostały dodane do tradycyjnej łaźni tureckiej, masaży oraz stosowanie olejków aromatycznych.

8. Aktywne wakacje

Jeśli cieszyć się świeżym powietrzu, nie jest najlepszym miejscem do tego. Turystyka, kolarstwo górskie, rafting, nurkowanie, windsurfing, kitesurfing, paralotniarstwo, parasailing, narty, narty wodne – wszystko to ma do zaoferowania swoim gościom Turcji. Marmaris (feedback miłośników zewnątrz potwierdzi powyższe) oferuje szeroką gamę zajęć sportowych, które zaspokoją wszystkie gusta.

9. Business Opportunities

Turcja ma silną gospodarkę, ale nadal jest uważana za kraj rozwijający się. Daje to wielkie możliwości inwestycyjne, szczególnie w sektorze nieruchomości. Twoje wakacje w Turcji można również włączyć się w wielką rozwiązania biznesowego.

10. Względne taniość

Biura podróży często oferują „Burning” Tour „w Turcji”. Opinie turystów wskazuje, że koszt pozwoleń w popularnych ośrodków – kusząca oferta dla tych, którzy chcą uzyskać niezrównaną wakacjami dla „nesumasshedshie” pieniędzy.