707 Shares 1430 views

Kyocera FS-1040: drukarka entry-level o doskonałych właściwościach

Idealna równowaga parametrów technicznych, wydajności i niskim kosztem sprawia Kyocera FS-1040 idealne rozwiązanie do drukowania w obrębie małej grupy roboczej. Kolejny udany jego zakres – w domu. Ponadto, za pomocą urządzenia peryferyjne mogą być uważane za częściowe pokrycie potrzeby druku na małej Copycenter. To co drukarka laserowa i będzie kontynuowany.


pełna lista

Flawless urządzenia Kyocera FS-1040. Gości w tym momencie: wystarczy, aby natychmiast rozpocząć korzystanie z pudełka do miejsca przeznaczenia nabytych przez urządzenia drukującego. Zawierał on producentem:

  • Drukarka.

  • Kabel interfejsu do podłączenia do portu USB komputera.

  • Przewód zasilający.

  • Instrukcja obsługi.

  • ROM z kompletem najnowszych wersji sterowników.

  • nabój startowy.

  • Karta gwarancyjna.

Technologia wytwarzania dokumentów. rozdzielczość Charakterystyka

zasada leży u podstaw drukowanie laserowe Kyocera FS-1040. Recenzje tendencję do przydzielania takich ważnych swoje zalety, jak szybkość i niski koszt powstałej kopii. Ponadto, technologia laserowa skupia się na dość dużych ilości wydruków. Ale negatywne strony można przypisać dość słabej jakości druku w porównaniu do drukarek atramentowych. Kluczowym czynnikiem, który wpływa na to – niska rozdzielczość otrzymanych dokumentów. W tym przypadku jego największą wartością jest tylko 600×600. W przypadku drukowania dokumentu tekstowego, w którym czasami są diagramów, zdjęć i innych obrazów, to rozdzielczość wystarczy produkować wystarczającej dokumentacji o wysokiej jakości. Ale jeśli masz cel, aby uzyskać wysokiej jakości obraz, nawet monochromatyczny, to nie będzie działać: musi obowiązkowo używanie drukarek atramentowych lub urządzenia wielofunkcyjne.

nabój

Drukarka Kyocera FS-1040 jest wyposażony w kasety TC-1110 modelu. opłata początkowa, przez oświadczenia producenta, powinno wystarczyć, aby 1700-1800 arkuszy. Następne tankowanie zwiększyć tę wartość do 2500 stron. Najwyższy miesięczny wolumen wydruków obwodowego – 10.000 stron. Jeśli takie wykorzystanie kasety drukującej będzie musiał wypełnić 4 razy w miesiącu. Zasobów sam bęben selen, który jest używany w kasecie do druku – 100.000 stron, a na pewno wystarczająco długi czas intensywnej pracy.

Podłączenie do komputera

Tylko jedna metoda połączenia realizowane w Kyocera FS-01040. I to może być najbardziej powszechnie spotykane w większości urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek. Ten USB. Wszystkie nowoczesne komputery są dostatecznie wyposażone w takich portach, a wszelkie problemy podczas podłączania do komputera nie powinno powstać. Oczywiście, dodatkowe metody połączeń, w tym przypadku, na pewno się przyda. Ale jest to urządzenie drukujące entry-level, i oczekują od niego duży zestaw interfejsu nie jest konieczne z tego powodu, że w tym przypadku chodzi o koszt dziobowej. I zrobić to tak niskie, jak to możliwe, twórcy wyposażone to rozwiązanie druku jest tylko jeden sposób, aby się połączyć.

Wydajność. formaty

Bardzo dobra prędkość (do drukarek laserowych klasy ekonomicznej) posiada Kyocera FS-1040. Na ciepło po włączeniu potrzebuje tylko 14 sekund. Na zakończenie pierwszej strony zajmuje tylko 8,5 sekundy. Ale w przyszłości może drukować z prędkością 20 stron A4 na minutę. Jak łatwo się domyślić, że jest w tym przypadku A4, największy rozmiar papieru długi 297 mm i szerokości 210 mm. Również na liście obsługiwanych formatów plików, czy drukarka ma A5, A6, B5, a nawet list. Gramatura papieru do drukowania w tym przypadku powinna być w zakresie od 60 do 220 g / m2. Oznacza to, że nawet na papierze Whatman matowym, błyszczącym i papierze o wyższej gęstości może to wyjść drukarki.

Recenzje i koszty na bieżąco

W 7000 rubli dziś ceniony drukarki Kyocera FS-1040. Liczba koszty te odnoszą się do urządzenia plusów. Następnie trzeba dodać do tej listy szybkość, niski koszt tonera i imponującą objętość wydruków miesięcznie. Mniej, w tym przypadku, jedynie tylko jedna: bardzo, bardzo skromny zestaw łączności. Ale w przypadku budżetowych rozwiązań drukujących na coś innego, na pewno nie należy się spodziewać.

I co my tu mamy w końcu?

Bez skazy i doskonała drukarka entry-level jest włączony Kyocera FS-1040. To jest naprawdę wielki dla małej grupy roboczej, do użytku domowego lub małego Copycenter. To właśnie w tych przypadkach, jego zastosowanie jest uzasadnione ekonomicznie i technicznie.