424 Shares 5499 views

Czy nie zaciągać kredyty w 2014 roku? Sbierbank – wszystkie kredyty

Pożyczki – znajomy usługi we współczesnym życiu. Według statystyk, większość ludzi używa ich co najmniej raz. Zakup mieszkania, samochód i sprzęt gospodarstwa domowego na kredyt – to te usługi, które każdy zna i skutecznie z nich korzystać, nie wspominając o nadużyciu kart kredytowych lub pożyczki. Mimo to, liczba ludności stale pojawiają się o to czy to pytanie. Ale najważniejszą rzeczą dla wszystkich jest nadal w ten sposób: „Czy warto zaciągać kredyty w 2014 roku?”


Za i przeciw

W celu dokonania obiektywnej oceny, i odpowiedzieć na pytanie, czy nie zaciągać kredyty w 2014 roku, konieczne jest, aby zrozumieć mechanizm ustalania oprocentowania kredytów bankowych. Podstawowym i jej główny składnik – stawki refinansowania Banku Centralnego. Odsetki od kredytu bankowego nie może być niższa od tej wartości. Dlatego też, gdy inflacja jest na równi ze stopą refinansowania, fundusze pożyczkowe, które częściowo amortyzowane kredytobiorców stać się opłacalne przy jednoczesnym zwiększeniu przychodów proporcjonalnie lub większa niż stopa banku centralnego.

Niekorzystne kredytowej staje się w przypadkach, gdy istnieje możliwość, że własna stabilność finansowa może wahać się w przyszłości. Długoterminowe planowanie jest specyficzna tylko do stanu, który otrzymuje roczny budżet na następny rok, w oparciu o prognozy i obliczenia niektórych wskaźników.

Czy nie zaciągać kredyty w 2014 roku?

Sytuacja w naszym kraju jest stosunkowo stabilny, pomimo prognoz ewentualnego kryzysu po Igrzyskach Olimpijskich w Soczi i dodanie nowych terytoriów. Jedyną rzeczą, którą należy wziąć pod uwagę potencjalnego kredytobiorcy, to własna stabilność finansów i ich dopuszczenia.

Ważne jest, aby zrozumieć, że waluta kredytu w każdym przypadku muszą być takie same dochody. Potem wahania miały niewielki wpływ na pożyczki warunkowej, aby wzrost cen (ze spadkiem wartości rubla).

To odnosi się do następujących kwestii: czy pieniądze długu zostały wydane w euro lub dolarach amerykańskich, a dochód ty listy w rublach po kursie następnie zwiększając koszt wzrasta kredytowych. Dla kredytobiorców oznacza to dodatkowy nadpłaty.

Który oferuje Savings Bank dla kredytobiorców?

kredyty Sberbank w 2014 roku są liczne. W lato – czas urlopów, – Oszczędności Bank oferuje nowy produkt o obniżonej stopy procentowej (z 14,5%). Te kredyty konsumpcyjne w roku 2014 mogą być organizowane w oddziałach Sbierbanku. Są emitowane jako niezabezpieczone (jeśli stopy procentowe są wyższe – o 15,5%) oraz w ramach gwarancji jednostek. W obecności gwarantów kwoty pożyczki może wynosić do 3 milionów rubli na okres do 60 miesięcy.

Czy nie zaciągać kredyty w 2014 roku, na przykład, kredyt hipoteczny? Obecny rok kredytów hipotecznych pozostaje opłacalna. Obniżenie stóp procentowych nie należy się spodziewać, jako że koszty mieszkań nadal rośnie. Hipoteka może być traktowane jako swego rodzaju systemie ratalnym z myślą o przyszłej wartości nieruchomości. Tak znaczące nadpłaty, ale do czasu spłaty kredytu hipotecznego, nie będzie czuć. Jeśli przeanalizować wzrost cen w ciągu ostatnich 14 lat, widać, że ceny mieszkań wzrosły o 2 razy. Tak przez czas spłaty kredytu hipotecznego Twoje mieszkanie będzie warte pieniędzy, które zapłacił.

Hipoteka młodych rodzin

Sbierbank opracowała specjalny program hipotecznych – kredyt Młodzież dla mieszkania. 2014 dokonała pewnych korekt do swoich warunków. Do końca czerwca 2014 roku, są niskie stopy procentowe – z 10,5% w skali roku. Podstawowa stopa procentowa dla kredytu od Sbierbanku wynosi 12% rocznie dla akredytowanych budynków, deweloperzy weszły wcześniej umowę na utrzymanie swoich obiektów Sbierbank. Taka współpraca jest korzystna dla wszystkich – bank otrzymuje kredytobiorców, a te z kolei zmniejszona oprocentowanie kredytów hipotecznych. A deweloper sprzedaje tak szybko, jak to możliwe, wszystkie mieszkania w nowym domu.

Główną cechą tego produktu hipotecznego jest:

  1. Wiek małżonków mniej niż 35 lat.
  2. Rodzina może być na liście państwowej na rzecz poprawy warunków życia. Rząd płaci część kosztów swojego nowego mieszkania.
  3. Małżonkowie powinni być wystarczające do pokrycia płatności hipotecznych wspólny dochód.

Zatwierdzenie z Banku będzie znacznie bardziej prawdopodobne, jeśli weźmiemy pod uwagę nie tylko dochód rodziny, ale także ich bliskim. sozaomschikov możliwe atrakcji. Maksymalna liczba – 4 osoby. Jeśli rodzina ma dzieci, lub zaświadczenie wydane przez „kapitał matki”, zwiększy swoje szanse na kredyt hipoteczny.

Inne produkty kredytowe

A co z kredytów samochodowych? Powinienem wziąć kredyt w 2014 roku na zakup samochodu? Argumenty przemawiające za tego kredytu nie jest tak silny. Maszyna, w przeciwieństwie do nieruchomości, ale tańsze w czasie. oprocentowanie samochodu nie jest tak wysoki i średni zakres od 8 do 15%. Vosmiprotsentny kredyt można uzyskać na zakup nowego samochodu w niektórych dealerów samochodowych, ponieważ taka propozycja jest stymulowanie popytu.

Maksymalnie 15 stóp procentowych w Banku Oszczędności są wypłacane w standardowym programie kredyt samochodowy. Jej warunki są bardziej lojalni. Tak, można kupić samochód od osoby prywatnej, która jest używana, lub kupić nowy, ale z kategorii drogich marek. cena samochodu powinna być większa niż 750 tysięcy rubli.

Dlatego też, pożyczka na zakup samochodu jest lepiej wydać krótkoterminowe – do trzech lat. Wtedy nadpłata nie będzie znaczący w porównaniu do spadku kosztów samochodów w tym okresie. Każdego roku, korzystanie z samochodu nabiera swojej wartości sprzedaży o około 10%. Nieruchomości, wręcz przeciwnie, tylko droższe w czasie. Zmniejszyć koszty jego analitycy nie przewidują.