669 Shares 4289 views

Jak zrobić bukiet miękkich zabawek? Porady dla początkujących mistrzów

Która kobieta nie lubi, aby otrzymać bukiet kwiatów prezent? O to, czy nie, jeśli chcesz, aby płeć piękna miłym zaskoczeniem, biorąc pod uwagę jej prezent. Cóż, jeśli nadal chcesz wyróżnić oryginalność i zaskoczyć pani, a potem dać jej bukiet miękkich zabawek. Takie kompozycje wyglądają imponująco, piękne i niezwykłe. W tym artykule można przeczytać o tym, jak zrobić bukiety miękkich zabawek własnymi rękami. Porady i zalecenia przedstawione do uwagi, pomóc w domu, aby uczynić specjalny prezent.


Przygotowywać materiały do formułowania

Aby oryginalne bukiety miękkich zabawek, trzeba zdecydować, z której dane będzie. Kompozycja może zawierać trzy duże zabawki lub 9-11 mały. Również grono wyglądem oryginału, w którym centrum dużego rysunku jest umieszczony, a wokół niego wiele małych. Ten materiał do produkcji miękkich prezent można znaleźć i kupić w sklepie. Ale najbardziej wyjątkowe i nietypowe bukiety miękkich zabawek można otrzymać z ręcznie przedmiotów. mogą być zszywane z tkaniny lub dzianiny z przędzy.

W celu wytwarzania kompozycji zabawek, gotować inny kosz, kawałek pianki (wielkość musi być zgodna z obwodem dna pojemnika) patyków w stanie stopionym, papier pakowy, satynowej wstęgi, taśmy.

Jak zrobić bukiet miękkich zabawek? praktyczne porady

Na dnie kosza położyć piankę na jego pre powodując kilka kropli kleju. Będzie ona skonsolidować fundament.

Każda zabawka drewniana szpikulec przebić dolnej (gdzie znajduje się tylna). Figurować odbyło mocno smarować końcówki laski kleju.

Papieru owijającego (lub kwiatów mesh) cięcia dwa kwadraty o boku do dziesięciu centymetrów przebić je w środku szpikulec nasunąć na każdy drążek z rysunku. Prisobiraya palce papier w pobliżu miejsca wkłucia, tworzą falbanką wokół zabawki. Zabezpiecz go taśmą na szaszłyki. Wokół każdego z napojów otrzymanych wartości puszysty „przepony”.

Dolna krawędź każdego z pędzla sztyfcie i wprowadzić do podłoża piankowego. Rozpocząć napełnianie kosza od środka do krawędzi. Puste przestrzenie wokół zabawki mogą być wypełnione gałązek sztucznych roślin, a nawet lepiej – cukierek na patyku.

Myśląc o tym, jak zrobić bukiety z miękkich zabawek, dbać o dekoracji i dla większości koszy. Jego uchwyt można owinąć wstążką lub taśmy, krawat piękny łuk. Na ścianie naczynia na zewnętrznych stronach klej małych kwiatów sztucznych lub łuków. Jeśli możesz – kup opalizujące cyrkonie, koraliki, guziki.

Jak zrobić bukiet miękkich zabawek z pen-posiadacza?

Przygotowanie do wykonania takiego elementu ramowego pianki, rury kartonowe (pod folią z diety lub folii) lub grubego kartonu, pistoletu klej, papier pakowy, taśmy.

Wyciąć kółko styropianie. Tektura skręt rolki i zabezpieczyć taśmą. Przykleić do rurki Półfabrykaty z zastosowaniem stopu. Otrzymana struktura falista owijane lub papier pakowy przez klejenie brzegi taśmy.

Następnie wykonać mocowanie zabawek. Mogą po prostu „roślina” na bazie kleju do piany. Ale w tym przypadku zabawek bukiet po demontażu są zepsute. Najlepsze urządzenie do mocowania dane w takiej kompozycji jest drut. To starannie Pierce igrushechku dolny, stretch i zginać oba końce w dół. Teraz, podłączyć je do piany. Wszystko postać jest mocno zakotwiczony. Aby bukiet wyglądały nieporęczne, nie zapomnij, aby wykonać w ramach każdego zbioru miękką falbanką. Gdy wszystkie zabawki są osadzone w bukiecie, siatki kwiatowe owinąć go lub papier pakowy. Na uchwycie muszką.

Teraz, gdy wiesz, jak zrobić bukiety z miękkich zabawek. Postępuj zgodnie z instrukcjami, przedstawione w artykule, można łatwo zbudować swoje ręce piękna, a co najważniejsze – niezwykły, dar.