286 Shares 1586 views

Fryzura ketrin Pirs – powrót do przeszłości

Moda, jak wszystko inne na tym świecie rozwija się w spiralę, innymi słowy, wszystko jest nowe – dobrze zapomniane stare. Projektanci wizytówką jest stopniowo wraca do wybiegach światowych oraz błyszczących zdjęć stron Marlene Dietrich. Marie Antoinette, Monroe śmiertelne kosmetyczny, itp Lista może być nieograniczone.


Styliści, fryzjerzy nie lekceważyć tego tematu. W moda retro stylu włosy. Takich jak fryzura ketrin Pirs. W ciągu 60 lat, to instalacja jest bardzo popularny, w rzeczywistości sprawiają, że – proste. Polar z długimi włosami będzie utworzyć wolumin, a to sprawi, że sama włosy dość bujna. Katherine długie włosy, z ciemnym brązowym odcieniu, więc włosy mogą być naprawdę dumni. Na małym ekranie w serialu jest ona ciągle zdumiewająco piękne fryzury, nie tylko wykonane w nowoczesnym stylu, ale również moda przypomina minionych dni.

Szczególnie interesująca fryzura ketrin Pirs na początku drugiego sezonu, w którym momencie Film opowiada historię swojego poprzedniego życia. Włosy na heroiny podkrucheny nieco rozpuszczenia. Faliste splecione w dwa warkocze przeplatają od ronda do końca długości curl. Boi się patrzeć z takim staroświeckim fryzury – to jest głupie, bo zdrowe i długie włosy zawsze była najlepsza ozdoba dla każdej dziewczyny z plecionki i fryzury zawsze były popularne. Ostatnio taka Stacking bardziej istotne niż kiedykolwiek.

Jak zrobić fryzurę ketrin Pirs? Na pewno wielu z dziewczynek o tym myślał i starał się zbudować coś takiego. Warto skorzystać z szczegółową instrukcją i stopniowego tworzenia takiej urody jak fryzura ketrin Pirs. Konieczne jest, aby przygotować w papilotach zaliczek, niewidzialnego, curling, wosku, musu, a nie uniemożliwi przywrócenie Olejek do włosów.

Tak więc, oto jak stworzyć fryzurę ketrin Pirs:

  • Po umył głowę, konieczne jest użycie regenerujący olej.
  • Suszenie włosów nie jest niezbędne do korzystania z suszarki do włosów, to lepiej wziąć ciepły ręcznik i osuszyć je w naturalny sposób.
  • Obok imponujących wyników mus musi być stosowana, to daje żądaną kwotę.
  • Centralny rozstanie podzielić włosy na pół.
  • Przyszłe warkocze są ekstremalne zamki rozstanie. Kiedy zaczyna się uchwycić plecionki. Kiedy dotarł na środku głowy, nowy splot nici nie jest tego warta. Zastosowanie wosku niezbędnej do sprawnego włosy, następnie przejechać warkocz (jedna w górę, druga w dół) i zablokowane z niewidzialnym.
  • Tak więc musimy kontynuować wzdłuż całej długości włosów, a w końcu wybrać środkową żyłę i już pod krzyżem i zabezpieczyć końce warkoczy.
  • Zamki na wkręty curling palców i grzebienia. W ten sposób powstaje efekt fal świetlnych nieograniczonym.

Właściciel tego układania można nazwać modne damy z minionych wieków, utworzony obraz będzie atrakcyjna i kobieca. A co najważniejsze, nie zapomnij, że zdrowe i zadbane włosy to samo w sobie będzie wspaniała dekoracja, dowód tego – fryzura ketrin Pirs na maskaradzie, które odtwarzają marzenie wielu właścicieli długimi włosami.