566 Shares 2640 views

Letow Igor – muzyk, piosenkarz. Biografia, kreatywność. grupa „Obrony Cywilnej”

Letow Igor Fiodorowicz – znany rosyjski poeta, producent dźwięku, wielki muzyk, i to tylko niewielka część jego dokonań. W całym swoim życiu udało mu się przyciągnąć uwagę bardzo wielu ludzi. Jego idee i potężny talent zawsze zaskoczony i fani zafascynowany.


legendarny muzyk

10 września 1964 w mieście Omsk, rosyjski piosenkarka muzyki rockowej, poeta i lider wszystkich faworyta grupy „Obrony Cywilnej” – Igor Fedorovich Letow. W procesie twórczym życiu, wziął swój pseudonim, więc nowoczesne wentylatory skalne znają go pod nazwą Jegor Letow.

Sukces muzyk nie przeszkodziło ciągłe problemy ze studiów. Wydalenie z Omsk zawodowych doprowadziły go do pewnych trudności i zmuszeni do ciężkiej pracy, aby mieć pieniądze. Ale nie mógł zrezygnować, więc następnym krokiem w życiu Igora był początek jego kariery twórczej, a wygląd Egora Letova.

I nawet dzisiaj, gdy przechodzień zapytał wymienić największy rosyjski poeta i muzyk, on bez wątpienia powiedzieć, że to jest – Letow Egor. Grupa o nazwie „Obrona Cywilna”, założyciel i lider, który był, dał uczniom pozytywne emocje na koncertach, za każdym razem pokazując coś nowego i innego.

grupy

W ciągu lat działalności twórczej (1982-2008) muzyk, pracował w różnych gatunków, wśród których znajdują się punk, garage rocka, psychodelicznego rocka i wielu innych. Ponadto Igor był członkiem zespołów, budzi dużą publiczność. Dzisiejsze młode pokolenie chętnie słuchają stworzenia radzieckich kolektywów „Obrony Cywilnej”, „Egor i befuddled”, „Adolf Hitler”, „Anarchy” i inne.

Taki styl jako pop-mechanik, był również częścią wykazu obszarów swoich zespołów. Dlatego słucham piosenek wyżej wymienionych grup, a można znaleźć tego rodzaju muzyki.

ciężkie 1980

działalność muzyczna rozpoczęła od początku 1980 roku. W swoim rodzinnym mieście jegor letow z jego stałym towarzyszem ona stworzyła zespół rockowy, biorąc nazwę od popularnego magazynu – „Siew” (1982). Ale dwa lata później nastąpił „Civil Defense” (grupa). Stała się bardziej znany i zarobił dużo pieniędzy dla uczestników. Aby odnieść się do często używane skróty – „Trumna” (jako autor i połączeń właścicielem studio głównej) i „GO”.

kreatywność Letow by odnieść sukces, ale do osiągnięcia tego celu nie było tak łatwe. U zarania działalności w obliczu problemów związanych z polityką i chęć być niezależne, dlatego musiał napisać piosenkę w niezbyt komfortowych warunkach mieszkaniowych. Ale wkrótce, praktyka ta stała ustalona, a każdy z albumu „Go” został nagrany w studiu domowym (Coffin „Studio”).

Po pewnym czasie grupa odniosła sukces i już poza Syberii. W zimie 1985 roku, w „obrony cywilnej” zaatakowany różnych represji politycznych, po którym twórca grupy został wysłany do szpitala psychiatrycznego na przymusowe leczenie. Podczas czasu spędzonego tam, żeby nie zwariować za prawdziwe, Letow zaczął robić i po wypisie, w ciągu 2 lat, popularne albumy zostały nagrane.

Pod koniec lat 80-tych muzyków z „Coffin studio” publiczność zyskał popularność na całym ZSRR. Zasadniczo, ich fani byli młodzi rockers, choć nieco starsze pokolenie kochał również przenikać do ich dzieł.

Wyzwania i sukces w latach '90

Po dobrym sukcesu „Civil Defense” (grupa) zatrzymał działalność koncertową. Ogłoszenie o rozpadzie zespołu, a następnie wiadomość o tworzeniu nowego psychodelicznego projektu „Egor i befuddled”. W tym samym czasie odnotowano teraz sprzedaje albumy – „skoki galopu” (1990) i „Sto lat samotności” (1992).

Rok później muzyk postanowił zmontować zespół „go” ożywić dzieło koncertowe i studyjne. Bardzo szybko jest komunistyczny ruch narodowo-rock, którego liderem staje Letow Igor Fiodorowicz. Jednocześnie, udaje mu się zaangażować i ruch ROCK i aktywności turystycznej.

Pod koniec 1990, lider grupy poparł Partii Narodowo-Bolszewickiej, który miał ogromny partii bilet dla niego na numer 4. I w 1999 roku, udał się do wielkiego tournee wspierać Victor Anpilova – wybory kandydata do Dumy Państwowej.

Każdy wie, że to właśnie 90 lata nie były łatwe dla zwykłych ludzi. Ale to nie stać się przeszkodą do wydania nowych udanych albumach:

 1. „Przesilenie”.
 2. „Nieznośna lekkość bytu”.

Projekt „Jegor i befuddled”

Jak wspomniano powyżej, na wiosnę 1990 „Go” rozwiązał Letow Egor. Zespół rozpadł się, ponieważ nie było sprzeczności pomiędzy jego członkami, albo ze względu na brak powodzenia, jak to ma miejsce w dzisiejszych zespołów. W rzeczywistości, Jegor nie chcą zajmować się pop, więc opuścił swój ostatni koncert w Tallinie i wrócił do domu. Po jakimś czasie zaczął aktywną pracę twórczą, w wyniku czego fani nowego materiału została przedstawiona, o nazwie „Egor i befuddled”.

Podczas tworzenia pierwszego albumu, zespół udał się do Uralu, gromadzenie i przetwarzanie informacji dla nowych kreacji. Ale nie zdał wszystkie gładkie. W jednej ze swoich wypraw Egor wraz z pozytywnymi emocjami, aby uzyskać kęs kleszczowe zapalenie mózgu. Około miesiąca, dosłownie stanął między życiem a śmiercią, balansuje na krawędzi. Przez cały ten czas musiał znosić brak snu i stałej temperaturze poniżej 40 stopni. Ale w końcu choroba pozostało go, a zwykły tryb aktywności twórczej została ponownie uruchomiona.

Na początku 21 wieku

W 2002 roku album „Starfall” został wydany, który zawiera najbardziej znane utwory z „GO”. A "Egor i befuddled" zaprezentował album "Psychedelia Tomorrow". Kilka lat Letow subskrypcję ze wszystkich sił politycznych, które odegrały dużą rolę poprzednio.

W okresie pierwszych latach 21 wieku, Igor wydała kilka albumów, od razu zyskał popularność. Zespół doświadczonych oporu władz estońskich, która składała się z odmowy wizy bez wyjaśnienia. I ostatni koncert odbył się w dniu 9 lutego 2008 – odbyło się ono w Jekaterynburgu i filmowane lokalnego nadawcy.

życie osobiste

Pod koniec lat 80. Letow Igor byłam szaleńczo zakochana w Iancu Diagilewa, ale we wczesnych latach 90-tych mieszkał razem ze swoją przyjaciółką drażnić Volkovoy. W 1997 roku, Jegor poznał swoją przyszłą żonę, i niestacjonarne basisty, „obrona cywilna” Natalia Chumakova.

śmierć

Muzyk zmarł w wieku 43 w swoim rodzinnym mieście. 19 lutego, 2008 fani stracili ulubionego artystę, który pozostał na zawsze w ich sercach.

Igor Fiodorowicz Letow pochowany na Starym Cmentarzu miasta Wschodniej, gdzie jego grób w pobliżu grobów matki i babki. Na pogrzebie uczestniczyło tysiące ludzi z różnych miast Rosji i innych krajach.

Przyczyny śmierci

Pierwszą przyczyną śmierci było zatrzymanie akcji serca. Ale po jakimś czasie lekarz przedstawił kolejną wersję – ostra niewydolność oddechowa. Lekarze twierdzą, że stało się to z powodu zatrucia alkoholowego. Żona muzyka i „GO” odmowy tego faktu, dlatego uznaje się za oficjalny przyczyną zatrzymania akcji serca.

pamięć

Po śmierci w wielu rosyjskich miastach przeszły wystawy kolaży artystycznych, które zostały skierowane osobiście Egor i Olegom Sudakovym i Konstantinom Ryabinovym.

Rok później fani zaczęli publikować trzy-volume „autografy. Szorstki i papeterii rękopis”. Tom produkowane przez długi czas: pierwszy – w 2009 roku, drugi – w 2011 roku, a ostatni – dopiero na jesieni 2014 roku.

W 2010 roku (10 września) w grobie, na prośbę żony Jegor, pomnik w formie sześcianu marmuru, który pokazuje Krzyż Jerozolimski (własnych Igor nosił jako krzyża w swoim życiu). W tworzeniu pomnika nagrobek, wiele osób wzięło udział.

Każdego roku, w czasie narodzin i śmierci pamięci odbywa koncerty na cześć jasnej przedstawiciel rosyjskiego rocka. Jego rock, pop mechanika i inne style muzyki będzie zawsze w ludzkiej pamięci. Wielki człowiek był w stanie przekazać publiczności uczucia, których nie da się zapomnieć.

Dyskografia

Bez albumów solowych i bootlegów nie mógł zrobić Egor (Igor) Letow. Biografia ciekawą prawie każdy młody rocker ten muzyk jest.

Teraz tam jest rzeczywiście dużo ludzi, którzy chcą zaangażować się w taką samą działalność i mają powodzenie. Dlatego należy rozważyć i dyskografia.

Solowe albumy:

 • „Wiosna Muzyczna” – 2 części – rok 1990/93;
 • „Rosyjski eksperyment pole” – 1988;
 • „Bracia LETOV” – nagrany z udziałem brata Siergieja – w 2002 roku;
 • „blaty i korzeni” – 2 części, zarówno w 1989 roku;
 • „Święto jest skończona” – 1990.

bootlegi:

 • „Akustyka w Karagandzie” – 1998;
 • "Egor i Janka" – 1989;
 • „Piosenki w pustce” – 1986;
 • „Robotnicy wojny powietrznej” – 1992.

wideo i inne projekty

Letow Igor lub Jegor, jak nazywają go, wziął udział w filmie, który został nagrany w 90 lat, ale popularny do dziś:

 1. Koncert w bohatera miasta Leningradu – jest to pierwszy film, który został nagrany w 1994 roku.
 2. Koncert w D / S „Skrzydła Sowietów” – drugi wpis, wykonany 3 lata po pierwszym. W nim, oprócz koncertu znalazły się także dodatkowe wywiady na 16.05.97 w Moskwie.

Podczas swojej kariery fani Jegor Letow zaprezentować swój własny zestaw projektów. Należy zauważyć, że każdy z nich miał różne stopnie sukcesu. Jedne z najlepszych wzorów legendarnego autora należą:

 1. "Zapad".
 2. „Komunizm”.
 3. „Border Oderwanie Obrony Cywilnej” (album, stworzony jako część pół-mitycznej grupy, zapis w którym udział wzięło „John”, „Pokój Kuzma UO” Rowana i siebie Jegor Letow).
 4. „Wróg ludu”.
 5. „Chrystus na ganku.”
 6. „Satanizm”.
 7. "Spółdzielnia Nishtyak".
 8. "Własow Army".
 9. "Anarchy".
 10. "Adolf Hitler".
 11. "Czarny Lukich".
 12. „Szczyt i klakson.”
 13. "Survival Guide".
 14. „Na plecach policjanta”.
 15. „Rosyjski przełom”.

książki

Oprócz zainteresowania muzyką, Letow Igor zaangażowany i pisania. Jest to również jego talent nie znała granic. Podczas życia wydawnictwie wydała kilka zbiorów wierszy, które do dziś zmieniać poglądy ludzi na temat życia i mówić o mało znanych rzeczy:

 • „Nie wierzę w anarchii”;
 • „Poezja”;
 • „Doświadczenia polowe rosyjskie” (w tworzeniu uczestniczyli Yana Dyagileva Konstantin Ryabinov);
 • „Autografy”.

Jegor nieznacznie lubił wprowadzać zmiany, aby stworzyć utwór lub książkę. Ale po jego śmierci, książka zatytułowana „Poems” został ponownie wydany w trzech tomach „Autograf”.

muzyk książki wycenione na takim samym poziomie, jak również utwory. Dlatego liczba fanów wzrosła nie tylko ze względu na występy kolektywów muzycznych pod jego kierownictwem. Niestety, istnieje kilka, które mają co najmniej jedną książkę Letow, ale w momencie ich publikacji był sukces na najwyższym poziomie.