538 Shares 2901 views

Opis i instrukcje użytkowania: „Albarel”

Co to jest lek „Albarel”? Instrukcje użytkowania oraz opis tego leku zostaną omówione poniżej. My również powiedzieć o formie, w jakiej lek jest uwalniany niż jest niezwykłe jak pacjenci reagują na to.


Skład, opis, forma

W jakiej formie jest produkowany na podstawie przeglądu leków? Co jest napisane w instrukcji użytkowania? „Albarel” – okrągłe, obustronnie wypukłe tabletki o kolorze białym, które mają taką samą grawerowanie z obu stron w formie «H» znak.

Lek jest pakowany w blistry po 10 sztuk i karton, odpowiednio.

Co stanowi „Albarel” lek? Instrukcje użytkowania donosi, że obecny elementem narzędzia jest rylmenidyna. Obejmuje to również dodatkowych składników nieaktywnych, jak sól sodową karboksymetylocelulozy, MCC, stałe parafiny, laktoza, stearynian magnezu, koloidalna bezwodna krzemionka, talk, biały wosk pszczeli.

farmakologia

Co jest dalej leku? Co jest napisane w instrukcji użytkowania? „Albarel” jest środkiem przeciw nadciśnieniu i pochodnej oksazoliny.

Po nałożeniu leku wchodzi w związku z receptorami imidazoliny w ośrodkach naczynioruchowych obwodowych i korowe, w tym centrów nerek. rylmenidyna współdziałanie tych elementów przyczynia się do inhibicji obwodowej aktywności sympatykomimetyczne i ośrodków korowych, co w efekcie prowadzi do obniżenia ciśnienia krwi.

Funkcje leki

Preparat „Albarel” analogi, instrukcje użytkowania, które są przedstawione poniżej, ma on działanie hipotensyjne (zależnie od przyjętych środki dozujące) dla skurczowego i rozkurczowego ciśnienia krwi w pozycji leżącej lub stojącej. Jest udowodnione, że podawanie leku w dawkach leczniczych (to jest 1 lub 2 mg dziennie) są skuteczne w leczeniu łagodnego do umiarkowanego nadciśnienia.

Według ekspertów, wpływ tego czynnika jest przechowywany w ciągu dnia. Co więcej, jest ona szczególnie skuteczna podczas ćwiczeń.

Długotrwałe stosowanie leku nie powoduje uzależnienia.

Własności leku

Co jest godne uwagi jest środkiem jak „Albarel”? Instrukcja obsługi, rzeczywiste eksperci stwierdzić, że lek w dawkach terapeutycznych nie wpływa na pracę serca, a nie powoduje opóźnienie wody i sodu w organizmie i nie zakłóca równowagę metaboliczną.

Lek ten zmniejsza opór naczyń obwodowych bez zmiany pojemności minutowej serca. Należy również zwrócić uwagę, że indeksy elektrofizjologiczne i kurczliwości mięśnia sercowego u pacjentów leczonych tym lekiem pozostają niezmienione.

Uważane leku przeciw nadciśnieniu nie powoduje niedociśnienie ortostatyczne (w tym starszych), ma wpływ na przepływ krwi przez nerki, nie zakłóca reakcje fizjologiczne (wyrównanie) serca w ruchu, i nie ma wpływu na tkanki i wymiany węglowodanów, frakcja filtracji i kłębuszkowej filtracji.

kinetyka

Czy „Albarel” pigułki są wchłaniane? Instrukcje użytkowania stwierdza, że wspomniany lek jest całkowicie i szybko wchłania się z jelita. Po podaniu pojedynczej dawki obserwowano po 2 Chasa swojego maksymalnego stężenia leku w osoczu.

Bezwzględna biodostępność leku wynosi 100%. Należy również zauważyć, że nie jest przedmiotem pierwszego przejścia przez wątrobę.

Stan równowagi pacjenta ustalono tylko z trzecim dniu regularnego przyjmowania tabletek. Osoby z nadciśnieniem, którzy są na leczenie przez kilka lat, stężenie leku w osoczu jest stabilny.

Ten lek przenika do mleka kobiecego. Jej metabolitów w moczu tylko w ilościach śladowych. półtrwania leku trwa około 8 godzin. Okres ten nie zmienia się, nawet jeśli ponowne powołanie tabletek.

świadectwo

W niektórych przypadkach lek jest przepisywany pacjentom pod uwagę? Co jest napisane w instrukcji użytkowania? „Albarel” – jest środkiem przeciw nadciśnieniu, który jest aktywnie wykorzystywany w nadciśnieniu tętniczym.

Zakazuje powoływania

Zażywanie narkotyków „Albarel” jest zakazane w:

 • ciąża;
 • depresja;
 • niewydolność nerek (silny);
 • karmienie piersią;
 • Nadwrażliwość na rylmenidyna lub inne składniki leku.

Należy również zauważyć, że lek ten nie jest stosowany w praktyce pediatrycznej.

Tabletki „Albarel”: instrukcje użytkowania

Leczenie tego narzędzia należy rozpoczynać dopiero po konsultacji z lekarzem. Jeśli pacjent nie jest możliwe, aby skonsultować się z lekarzem przed przyjęciem leku należy dokładnie zapoznać się z instrukcją. Według niej, aby osiągnąć pożądany efekt, pacjenta wystarczy wziąć jedną tabletkę przed śniadaniem. Jeśli dawka ta „Albarel” nie poprawić stan pacjenta, a następnie wzrosła do 2 tabletek dziennie (wziąć dzień przed śniadaniem i obiadem).

uważany za środek długotrwałego leczenia.

Pomimo faktu, że zniesienie tego leku zazwyczaj nie powoduje skutków ubocznych, przerwanie leczenia powinno być stopniowe, ze stopniowego zmniejszania dawki.

Działania po znaku

Jakie są skutki uboczne są uważane za czynnik hipotensyjne? Co o instrukcje zastrzeżeń do stosowania? „Albarel” może powodować niepożądane zjawiska takie jak:

 • palpitacje, podciśnienie ortostatyczne, efekt zimnych końcach (w niektórych przypadkach);
 • osłabienie, zwiększone zmęczenie podczas ćwiczeń, senność, lęk, bezsenność lub depresja, drgawki (w rzadkich przypadkach);
 • mdłości, ból w nadbrzuszu, zaparcia, suchość w ustach, biegunka;
 • świąd, wysypka skórna.

Trzeba też pamiętać, że podczas stosowania tego leku, niektórzy pacjenci doświadczyli obrzęki obwodowe, uderzenia gorąca i zaburzenia seksualne.

Przedawkowanie środki

Co się stanie, gdy za pomocą dużej liczby tabletek „Albarel”? Instrukcje stosowania, dawki tego środka są przedstawione powyżej. Jeśli przekroczysz ostatni pacjent może rozwinąć się ciężka hipotonia i różnych naruszeń w psychice. W tym przypadku ofiara jest przypisany płukanie żołądka i leczenie prowadzone sympatykomimetycznej.

Interakcje z innymi lekami

Nie zaleca się przyjmowania „Albarel” pigułki z napojów alkoholowych i inhibitorami MAO. Następujące objawy uważane za lek interakcje zostały zidentyfikowane jako eksperci:

 • leki moczopędne, leki rozszerzające naczynia i działanie występuje wzmagania działania leku;
 • trójpierścieniowych leków przeciwdepresyjnych o znaczne zmniejszenie przeciwnadciśnieniowego działania leku;
 • lekami, które hamują czynność ośrodkowego układu nerwowego, wzmożonego senność przestrzegane.

informacje specyficzne

Jeśli lek jest stosowany przez ludzi, którzy niedawno przeszli udar lub zawał serca, dla nich wymaga stałego nadzoru lekarskiego.

Ze względu na dobrą tolerancję Albarel tabletek „może być stosowany u pacjentów w podeszłym wieku oraz u pacjentów z cukrzycą.

Jeśli chcesz przerwać leczenie, dawkę leku należy stopniowo zmniejszać. Należy pamiętać, że w większości przypadków, zniesienie leku nie towarzyszy żadnych skutków ubocznych.

Zabrania się przypisać „Albarel” równocześnie z inhibitorami MAO i produktów zawierających alkohol.

Dane kliniczne dotyczące skuteczności i bezpieczeństwa stosowania leków u dzieci i młodzieży nie jest wystarczające. W związku z tym, przepisać lek dla tych pacjentów nie powinno być.

W dawkach terapeutycznych „Albarel” nie ma wpływu na reakcje psychomotoryczne człowieka. Jeśli lek został przekazany w dużych ilościach lub z lekami, opresyjnym aktywności centralnego układu nerwowego, w tym przypadku pacjent jest zabronione do kierowania pojazdami, a także uczestniczyć w innych niebezpiecznych czynności.

Analogi i opinie

Analogi uważany za lek nie jest bardzo dużo. Wśród najbardziej atrakcyjnych i najbardziej popularne są „Tenaksum”. Lek ten jest również środek przeciwnadciśnieniowy należący do grupy oksazolin. Ma podobną listę przeciwwskazań i skutków ubocznych, ale jest droższy.

W odniesieniu do uwag pacjentów na temat tego leku, jest ich niewielu. Jak lekarze, konsumenci powiedzieć, że jest bardzo skutecznym sposobem na wyeliminowanie nadciśnienia. Co do meritum leku obejmują długoterminową efektu terapeutycznego, w tym w trakcie ćwiczeń.