117 Shares 1766 views

Aktor Bardukov Aleksey: biografia i filmografia

Nowoczesne kino jest czymś z różnych jednostek. Niektórzy z aktorów widzowie widzą w telewizji bardzo często, więc czasami mylić nazwy swoich bohaterów. Drugi jest stale przechowywane na udanej roli. Dziś będziemy mówić o takich aktorów jak Bardukov Aleksey. Filmografia aktora ma już ponad dwadzieścia pięć prac, pomimo faktu, że jest on na tyle młody. On nie jest nawet trzydzieści! Początek kariery aktorskiej można uznać wyjście Bardukova ekrany telewizyjne obraz z jego udziałem jako „Saboteur”. Dzięki doskonałej roli Leonid Filatov Aleksey zyskał wielu fanów. Wiele z nich zastanawiają się, jakie inne filmy Bardukovym Alekseem ma w swoim arsenale współczesnego kina. Bądźmy razem znaleźć odpowiedź na to pytanie, uważany równolegle krótkiej biografii aktora.

Dzieciństwo Aleksiej Bardukova

W 1984 roku, 18 listopada, w rodzinie jako monter i robotnika fabrycznego rodzi się trzecie dziecko – Bardukov Aleksey Igorevich. Rodzina żyła bardzo skromnie, aż do roku 1996, rodzice z trójką dzieci stłoczonych w małym pomieszczeniu w mieszkaniu komunalnym, i tylko wtedy, gdy Alex studiował w szóstej klasie, przenieśli się do własnej oddzielnej obudowie. Lesch był w Moskwie zwykłych sportów szkolnych. To przyciąga sztuki walki, pływanie, szermierka, a zwłaszcza – w piłkę nożną. Do czasu, gdy nadeszła godzina, aby pożegnać się w szkole i wyboru zawodu, Alex nie mógł się zdecydować, co chce poświęcić swoje życie. Wszystko zdecydował przypadkiem podsłuchał rozmowę między dwoma kolegami. Rozmawiali o stawki opłat Studio School of Art Moskiewskiego Teatru Akademickiego. Alex postanowiła również spróbować zrobić, ale nie miałem pojęcia, co w teatrze, a jeszcze bardziej jego kulisy życia. Rodzice z trudem, ale jednak okazało się, że pieniądze na kształcenie syna.

życiowej

Po pomyślnym ukończeniu szkoły średniej wstąpił Lesch raz w trzech uniwersytetów – rata, Shchukin Szkoły i Moskiewskiego Teatru Artystycznego School. Jako jego „alma mater nauki”, wybrał tę ostatnią instytucję. W przeważającej części jego wybór zależy od faktu, że zdobyte na przebieg samego Raikin Konstantyna. I zaczął karierę nowo Bardukov aktor Alex. Filmografia zaczęła się kształtować po uzyskaniu duże doświadczenie w teatrze. Jako student Alex grał na scenie „Satyricon”. Po maturze studia był jednym z członków jego trupy. Ze swoim udziałem w okresie od 2002 do 2008 roku. publiczność widział takich spektakli teatralnych w „Satyricon” teatralnej sceny: „Samotny Zachód”, „Zyskiem”, „Signor Toder Boss”, „niebieski potwór”, „Country Love”, „przypadek”, „Fool”, „Artysta ABC” i wiele innych.

role filmowe

Już pokazał dobry aktor teatralny strona Aleksiej Bardukov starał się zabłysnąć w filmie. Na planie, był także studentem. Potem dowiedziałem się, że nowa seria „Komandos” poszukuje młodych facetów. Bardukov bez wahania poszedł na przesłuchanie. Tam spotkał się z tej samej „zielonej” aktora Pletnevym Kirillom, z którymi szybko znalazł wspólny język, a nawet stają się przyjaciółmi. Fakt, że rola młodych sierżantów – Bobrikov i Filatov – była ogromna konkurencja, faceci po prostu nie wiem, i dlatego orzekł łatwo i naturalnie. Gdy teraz pamiętam, gdyby było inaczej, to oni z pewnością nie zdały egzaminu, nie mogąc poradzić sobie z podniecenia.

Innym powikłaniem omal Bardukovu dalszego szkolenia. Fakt, że Konstantin Raikin zawsze był zdecydowanie przeciwny do swoich studentów do działania w filmach. Choć Bardukov przeszła casting, Raikin był daleko, a zatem uchwała jej młody aktor nie dostał. Witamy dał mu jeden z nauczycieli. Ale kiedy Raikin wrócił i okazało się, że Bardukov planuje zagrać w „Saboteur”, zażądał jego natychmiastowego wydalenia. Głównym argumentem było to, że swoją decyzję inni studenci na przykład Bardukova może także poprosić o zgodę na wycofanie. Ale koledzy przekonała Konstantin Raikin nie odliczyć Alexis. W ten sposób był w stanie kontynuować i szkolenia oraz do wzięcia udziału w filmie.

"Saboteur"

Początkujący aktor Aleksiej Bardukovu i Kirill Pletnev szczęście do pracy na planie filmowym z aktorów takich mistrzów jak Andrei Krasko, Oleg Tabakov, Vladislav Galkin, Vladimir Menshov, który w każdy sposób, aby pomóc młodym kolegom, którzy wsparcie oraz dobre rady zawodowej. Chłopaki wydawało się, że odwiedził prawdziwą armię – i pobiegł przez pola i lasy, i pływał w bagnach i strzał, a nawet rannych. Dobra szkoła, a następnie udał Kirill Pletnev i Bardukov Aleksey. Filmografia ostatni aktor nigdy uzupełniane i inne ciekawe prace. Ale publiczność na długo zapamiętać go jako młodego sierżanta Filatova Leonida.

Aktor Bardukov Aleksey: Filmografia

Wśród prac Bardukova ciągu ostatniej dekady należy zauważyć, co następuje: „martwe pole” (Petrova grał); "Badacze-5" (Diakov Valera); Akcja Keosayan Tigran "Mirage", gdzie aktor grał Evgeniya Volskogo; w „lokalnej Boy” Bardukov był z powrotem na polu bitwy II wojny światowej; "One Love"; „Podrzutek”; "Club Happiness"; "Unloved"; „Lato z wilkami”, gdzie Alex grał porucznika Kapelyuha Iwan. Najnowsze dzieło aktora, filmy „Metro” i „bomb”, zgodnie z widzów, nie mniej interesujące. Czekamy na nowe role!