457 Shares 2736 views

Program do przechowywania haseł. Najlepszy program do przechowywania haseł

Teraz w internecie przedstawia ogromną liczbę usług, aby w pełni uczestniczyć w wymagających rejestracji. Taka sama sytuacja jest tworzony w obszarze aplikacji, stron internetowych i forach. Wszystko to prowadzi do tego, że przeciętny użytkownik zgromadzonego dziesiątek haseł, że powinien zapamiętać.


Na zaleceniach ekspertów, każda usługa powinna mieć swój własny, unikalny hasło, Elegancki, pożądany – Zawierające chaotyczny zbiór liczb i liter z różnych rejestrów, a to jest nie mniejsza niż trzynaście znaków. Oczywiście należy pamiętać, co najmniej jedno takie hasło jest problematyczne, nie mówiąc już o kilku.

Z tym, uchwyty i program do przechowywania haseł. Zapewnia bezpieczeństwo i wiarygodność danych dla wejścia do różnych kont. Ten artykuł prezentuje najlepsze z najlepszych.

Dashlane

Program do przechowywania haseł wydane 4 lata temu – w 2012 roku, a już spełnione wszystkie kryteria dla takiej aplikacji.

Do tej pory Dashlane doświadczył kilka aktualizacji i nadal nie straciły popularność. Niektórzy twierdzą, że jest to najlepszy program do przechowywania haseł.

Wśród jego funkcji:

  • dwuskładnikowego autenfikatsiya;
  • utrata dostępu do rachunków – zdolność do dzielenia się hasłami;
  • zmianę haseł do wielu usług kilku kliknięć.

Dashlane monitorowania sytuacji w czasie rzeczywistym – powiadomienia, jeśli konto zostało przejęte. Ona jest w stanie samodzielnie wygenerować nowe hasło automatycznie. Lokalne przechowywanie haseł odbywa się w formie zaszyfrowanej. Są to informacje stanowiące systemów płatniczych. można umieścić dodatkowe zabezpieczenie kodu PIN, hasło główne, należy skonfigurować avtoblokirovanie.

W Dashlane, z wyjątkiem „Vindous” istnieje aplikacja dla iPhone, iPad i Android „” -program do przechowywania haseł. Na ogół są one wolne, ale płatne wersje obejmują zdolność do synchronizacji ze wszystkimi urządzeniami, które mają zainstalowany produkt.

KeePass

KeePass, w przeciwieństwie do poprzedniego odpowiednika, jest całkowicie darmowe, a poza tym ma open source. Zaszyfrowana baza danych zapewnia niezawodne i bezpieczne przechowywanie informacji w nim.

KeePass obsługuje autouzupełniania haseł sprawdzić poziom trudności i może generować własne, jak również synchronizację urządzenia. Program do przechowywania haseł posiada wiele wtyczek do przeglądarek. Dzięki niemu można wyeksportować dane w formacie tekstowym, w tym ustawień istnieje możliwość dostępu dla wielu użytkowników.

Baza zapewnia regularny (standard) i wyszukiwania zaawansowanego. Podstawa może być blokowane w razie potrzeby lub odwrotnie, szybko odblokować. Zapewnia to dodatkową ochronę. Dla tych samych celów, jak na załączonych opcji – Czyszczenie schowka, wprowadź hasło.

KeePass jest oficjalnie dopuszczone do oprogramowania Windows, Linux, OS X. programiści innych firm oferują również opcje „Android” i iPhone. Aplikacje te są w pełni zsynchronizowane z KeePass na PC.

Kaspersky Password Manager

Kaspersky Password Manager – jest płatny program do przechowywania haseł. To może je generować, współpracuje z autouzupełniania w miejscach, sprawdzić hasło wymyślone przez użytkowników, złożoności. Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie funkcje aplikacji jakości do zamierzonych celów.

Na oficjalnej stronie internetowej Kaspersky stwierdza, że program zapewnia pełną ochronę dla płatności internetowych i komunikacji internetowej. Można również skonfigurować kontrolę rodzicielską. Co to jest Kaspersky Najlepsze darmowe alternatywy dla niego? To hasło programu przechowywanie w rosyjskim przedstawiono oficjalnie. Ona nie potrzebuje lokalizację, a dodatkowe ustawienia. Zakup Kaspersky Password Manager, użytkownik pozbywa się „bólem głowy” i może natychmiast rozpocząć pracę z nim.

Program posiada wersję dla Windows, Mac, Android.

LastPass

Kolejny darmowy program do przechowywania haseł subskrypcji Premium, który zapewnia użytkownikowi dodatkowych funkcji, takich jak synchronizacja z różnymi urządzeniami.

LastPass można pobrać jako program lub zainstalować aplikację w przeglądarce. W tym przypadku będzie ona odpowiedzialna za autouzupełniania. Ponadto program posiada podstawowe funkcje generowania nowych haseł, ochronę w czasie rzeczywistym przed hakerami, która przejawia się w wiadomości dla użytkownika i oferują natychmiastową wymianę w jednym kliknięciem.

LastPass mogą być również przechowywane i chronione notatki, oraz w trzech rodzajach: tekst, audio i graficznych.

Ustawić go na komputerze z systemem Windows, Linux, Mac OS X i iPhone, Android smartfonów.

Bezpieczne w chmurze

Ten program do przechowywania haseł współpracuje bezpośrednio z Dysku Google, Dropbox, SkyDrive. Przez nich, tak samo odbywa się on-line i synchronizacja z urządzeniami w „Android”, iPhone i Windows. Deweloperzy oferują wtyczki do przeglądarek.

Program jest skonfigurowany eksport i import danych. Jest to możliwe z innych aplikacji importować stare hasło lub wyeksportować całą listę jako tekst lub formacie XML. Funkcja ta jest dostępna dla tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych z aplikacji.

Bezpieczne szyfrowanie w standardzie chmury, ale uzasadnione. Po wejściu do aplikacji żąda hasła administratora.