474 Shares 2738 views

„Dekatilen”: instrukcje stosowania leku

Prawie każdy wirus przeziębienia i którym towarzyszy silny ból w gardle. Jednocześnie ludzie mogą łechtać tortur, kaszel i inne podobne objawy. Często pojawia się ból podczas połykania, co sprawia, odmawiać jedzenia i płynów. Jednym z leków, które pomagają pozbyć się objawów opisanych jest „Dekatilen”. Instrukcje dotyczące stosowania leku zostanie przedstawiony uwagę w tym artykule. Po przeczytaniu dowiesz się, jak wziąć leki.


Opis i skład

Który informuje konsumenta o medycynie instrukcje „Dekatilen” do użytku? Podsumowanie wskazuje, że ten lek jest środkiem do ssania. Lek działa na błony śluzowe jamy ustnej i gardła. Preparat substancji czynnej jest dibukainy, chlorowodorek i chlorek dekwalinium. W przygotowaniu są dodatkowe składniki, które nie wpływają na stan pacjenta. Są one niezbędne w celu nadania odpowiednich tabletek okrągły kształt i przyjemny smak. Lek jest dostępny w blister 10 sztuk. Dołączone do każdego opakowania leku „Dekatilen” instrukcji obsługi.

Cena leku jest zależna od liczby tabletek w opakowaniu. Można kupić 10, 20 lub 40 tabletki do ssania. Lek produkowany w Szwajcarii. Średni koszt leczenia wynosi 350 rubli.

Wskazania do której przepisany lek

Przed użyciem „Dekatilen” Instrukcja przygotowania do użycia przez każdego użytkownika musi zostać zbadane. To tam pokazuje główne wskazania do stosowania tabletek. Jak można o nich poinformować lekarza prowadzącego. Lek stosowany w zapalenie błony śluzowej gardła (SARS) lub uszkodzeń bakterii. Kompozycję podaje się w jamy ustnej i zapalenia przyzębia. Zapalenie migdałków, zapalenie krtani, zapalenie gardła uznane wskazania do stosowania opisanych substancji. Lek podaje się po operacji w jamie ustnej (na przykład usunięciu zęba).

O „Dekatilen” oznacza instrukcję mówi, że jest on stosowany jako środek zapobiegawczy. To jest najważniejsze podczas epidemii i zimnych porach roku. U pacjentów z przewlekłym zapaleniem migdałków okresowego stosowania kompozycji może zmniejszyć częstość nawrotów choroby.

Ważne informacje z podsumowania

Wskazując, że przeciwwskazań do leku „Dekatilen” instrukcje użytkowania? Tabletek nie należy stosować istniejące nadwrażliwości na jego składniki. Na ten szczególny trzeba wiedzieć, lub skontaktować się z lekarzem.

Stosowanie w okresie ciąży i karmienia piersią jest możliwe dopiero po ocenie stosunku korzyści do ryzyka lekarza. Dla młodszych dzieci lek nie jest zalecany.

dozowania tabletek

Z powiedział dawkowania „Dekatilen” Instrukcja przygotowania do użytku? Niemowlęta lek jest przyporządkowana jedna kapsułka co 3 godziny. W drugim przedziale dzień pomiędzy dawkami powinno wynosić co najmniej 4 godziny. Dzienna porcja leku do dziecka nie powinna przekraczać 6-8 tabletek.

Dorośli pacjenci przepisał pierwszy dzień leków używać co 2 Chasa (ale nie więcej niż 10 tabletek). Ponadto, należy zwiększyć odstęp między środka przyjmowania trzech godzin. Lek należy stosować przez 5-7 dni. Jeśli po 5 dniach nie czujesz się lepiej, należy skonsultować się z lekarzem dla prawidłowego leczenia.

Jako środek zapobiegawczy kompozycja stosowana 1-2 kapsułek na dzień. Zatem warunek wstępny uzyskania powolne wchłanianie. Niedopuszczalne Tekstura lub pre-szlifowanie lek. Kompozycja powinna być wchłonięta przez śluzówkę jamy ustnej.

Lekarze o lek do leczenia gardła

Eksperci twierdzą, że opisany środek ma działanie bakteriobójcze i bakteriostatyczne działanie. W niskich dawkach, to ułatwić oczyszczanie błon śluzowych jamy ustnej drobnoustrojów. Jeśli wziąć tabletki w maksymalnej dawce, może to spowodować trwałe działanie przeciwbakteryjne. Kompozycja ma zdolność do znieczulania. Po tabletce resorpcji pochodzi szybkiego działania znieczulającego.

Lekarze mówią, że ten lek jest w stanie zniszczyć wiele bakterii. W tym przypadku, lek zabija także grzyby. Wiele patogenów, które są oporne na inne antybiotyki, są eliminowane po przebiegu „Dekatilena”.

Widoki pacjentów

Konsumenci twierdzą, że lek ma przyjemny smak. Podczas resorpcji występuje nieznaczne drętwienie błony śluzowej jamy ustnej. W tym przypadku, niezależnie uczucie przechodzi w ciągu kilku minut. Natomiast efekt leku pozostaje. Pacjenci zgłaszają, że aby uzyskać silniejszy efekt nie jest konieczne, aby jeść i pić natychmiast po zastosowaniu leku. Wskazane jest, aby odczekać co najmniej 60 minut.

Utworzone u niektórych pacjentów, jest taki, że opisane substancje zawarte w preparacie nie jest wchłaniany do krwiobiegu i działać wyłącznie lokalnie. Producent nie potwierdził tych informacji. Dlatego rada streszczenie Przed zastosowaniem leku należy skonsultować się z lekarzem.

wniosek

Nauczyłeś się o medycynie „Dekatilen”. Instrukcja użycia leku został przedstawiony uwagę. Będziesz także spotkać z jakąś opinię na temat opisanych leków. Zachować swoje zdrowie pod kontrolą, nie chorują!