291 Shares 5716 views

Jak skonfigurować „Bandikam”, aby nagrania: szczegółowe instrukcje

Czasami, kiedy człowiek poznaje nowego programu, on nie rozumie, jak pracować w nim, zwłaszcza jeśli interfejs jest bardzo nieprzyjazny. Oczywiście, że ten ostatni, w „Bandikame” to nie jest, ale wszystko inne przychodzi do każdego przybysza, który postanowił spróbować przechwycić wideo na monitorze komputera.


W tym artykule będziemy mówić o tym, jak poprawnie skonfigurować „Bandikam” do pisania gier. Miejmy skonfigurować zarówno audio i wideo, jak również wszystkie instrukcje są szczegółowo opisane na odpowiednich programów dostosowawczych, w przyszłości, po zakończeniu sesji wideo, odbierać tylko wysokiej jakości materiału.

Skąd pobrać program na komputer

Nie każdy wie, że każdy dzień jest określone w Internecie ogromną liczbę wirusów, które, teoretycznie, można pobrać do komputera, co zainfekowania go. Jeśli nadal nie rozumiem, co się mówi, to wszystko jest proste. Fakt, że „Bandikam” musi być pobierane tylko z oficjalnej strony dewelopera i nie ufać niezaufaną źródła.

Każdy atakujący może pobrać sam program, a następnie go zmodyfikować poprzez wirusa i umieścić z powrotem do sieci, tym bardziej artykuł jest prawdopodobnie podtytułem „Pobierz” Bandikam „całkowicie wolny” do naiwnych konsumentów natychmiast rzucili się do przynęty.

Oczywiście, oficjalna strona załadowanego wersji „Bandikam” będzie demo, a otrzymacie, że tak powiem, nie jest to kompletny produkt, ale wciąż radzą, aby kupić program, tak aby nie narażać ich komputer zainfekowany złośliwym oprogramowaniem.

Po tym, jak wskazał dokładnie, gdzie trzeba pobrać program, można przejść do historii o jak skonfigurować „Bandikam” do pisania gier.

Ustawienia wideo

Aby przeprowadzić ustawienia wideo w „Bandikam” nie trzeba poddawać programów szkoleniowych, szczególnie jeśli trzeba kierować nasze oczy. Teraz przeanalizujemy szczegółowo, jak przeprowadzić regulację wideo do zaledwie kilku minut można rozpocząć fotografowanie z monitora.

Tak, wszystko, czego potrzebujesz – jest:

 1. Po otwarciu programu, aby przełączyć się do zakładki FPS, który znajduje się na lewym pasku bocznym.
 2. Nakładka menu FPS Sprawdź „Position”, a na ekranie ikonę po prawej, aby dokładnie określić, gdzie wskaźnik liczby klatek zostanie zlokalizowany. Konieczne jest, aby podczas nagrywania można śledzić, ile klatek na sekundę obecnie rejestrowane.
 3. Ograniczone menu FPS wybrać punkt „ustalony limit” w postaci prawa do wprowadź wartość od 30 do 60. Jeżeli nie ma pewności co do zasilania komputera, należy zainstalować 30 fps, to znacznie zwiększy jej wydajność.

W ogóle, to jest wszystko, co trzeba zrobić, aby dostosować wideo, teraz wiesz trochę więcej informacji na temat sposobu konfigurowania „Bandikam” do pisania gier, ale to nie wszystko.

Ustawianie dźwięku

Teraz przyjrzymy się, jak skonfigurować w „Bandikame” dźwięku, więc można nie tylko zapis wideo.

Dźwięk – jest integralnym składnikiem nagrywania wideo, oprócz tego, że po pobraniu programu z jej standardowym opcja jest wyłączona system nagrywania dźwięku. Teraz tylko analizować, jak to naprawić.

Aby włączyć nagrywanie dźwięku, trzeba będzie:

 1. Wprowadź w ustawieniach płytowych. Aby to zrobić, na ekranie głównym programu, przejdź do zakładki „Video”, a następnie naciśnij przycisk „Ustawienia” w polu „Record”.
 2. W oknie, które się pojawi, a następnie umieścić zaznaczenie obok „nagrywania dźwięku”.
 3. W polu, gdzie można wybrać jednostkę główną, podać nazwę głośników.
 4. W zakresie, który określa dodatkowe urządzenia, podać nazwę mikrofonu (jeśli chcesz nagrać swój głos).

Teraz, gdy wiesz prawie wszystko o tym, jak skonfigurować „Bandikam” do pisania gier. Ale to nie wszystko.

poprawa jakości

Teraz pomówmy o tym, jak poprawić jakość dźwięku nagrania i wideo. Aby to zrobić, trzeba tylko podnieść wszystkie wskaźniki na szczyt.

 1. Wprowadź ustawienia formatu.
 2. Umieścić format pliku AVI.
 3. Określ w pełnym rozmiarze w „Rozmiar”.
 4. Wprowadź 60 klatek na sekundę.
 5. Określanie jakości – 100.
 6. Podnieść bitrate do wartości maksymalnej.
 7. Zwiększ wartość częstotliwości do maksimum.

Teraz, że wiesz wszystko o tym, jak skonfigurować „Bandikam” dla gier nagrywających, można łatwo rozpocząć nagrywanie.