152 Shares 9208 views

Jak skonfigurować serwer proxy Handy Cache?

W bezmiarze globalnej sieci są coraz częściej na pytanie „Jak skonfigurować serwer proxy.” W ostatnim czasie większość ludzi słusznie uważa, że takie rozwiązania interesujące przede wszystkim do dużych przedsiębiorstw, w którym wiele komputerów. Normalny właściciel komputera osobistego, który nie jest przeciwny, aby przejść do Internetu, nie trzeba wiedzieć, co ten program jest i jak skonfigurować serwer proxy (proxy). Ostatnio sytuacja zaczęła się zmieniać. Członkowie uświadomić sobie wszystkie korzyści, które zapewnia zastosowanie pełnomocnika. Ponadto, znaczna rola w promowaniu fakt, że nie był to prosty serwer proxy dla których ustawienia nie ma potrzeby, aby ponownie przeczytać instrukcję wielostronicowy, a następnie rozmawiać godzinami na forach wsparcia.


Jakie są korzyści z prostą obsługą oferują proxy? Istnieje kilka, więc każdy może wybrać ten, który działa jak najwięcej jak to możliwe, zgodne z oczekiwaniami.

Jak wiesz, kiedy odwiedzasz żadnych zasobów Internetu na zdalnych serwerach w dziennikach jest specyficzne informacje niezbędne do identyfikacji użytkownika. Zwłaszcza po prostu zrobić, że jeśli dostęp do sieci odbywa się za pomocą statycznego adresu IP. W tym przypadku możliwe jest, aby dowiedzieć się dokładnie, co użytkownik patrzy na to, co razem udał się do serwisu. Jednakże, można prześledzić nawet adresy dynamiczne. Innymi słowy, z których anonimowość nie może być mowy. Ale kto wie, w jaki sposób skonfigurować serwer proxy, jeśli jest to konieczne, mogą uczestniczyć w żadnych zasobów i nie zostawić sobie jakieś konkretne dane. Oczywiście, że są, ale żeby dokładnie określić, kto przychodzi do witryny, jest to niemożliwe. Znamiennym przykładem – TOR. Poza proxy anonimowość pozwalają poprzez buforowanie stron otworzyć szybciej, aby zapewnić wspólny dostęp do pojedynczego adresu, i tak dalej.

Dla użytkowników, którzy chcą spróbować pracy z prokurentem, możemy polecić przydatny program Cache. Jego osobliwością jest darmowy do użytku domowego i łatwość instalacji. Jak zainstalować serwer Handy? Pierwsza instalacja jest standardowy: wybierz ścieżkę do dysku i folderu. Zaleca się, aby zainstalować na partycji systemowej, która wiele osób lubi okresowo formatować przy zmianie systemów operacyjnych. Mimo że interfejs jest oczywiste (język rosyjski), czasami zapytać jak skonfigurować serwer proxy.

Zapewniamy automatyczny start. Aby to zrobić w sekcji „Ogólne – Wpisz” umieścić kleszcza, aby uruchomić w systemie. Tuż poniżej jest „Access”: tu umieścić zaznaczenie przed lokalnym i zapamiętać numer portu HTTP. Jeśli linia nie istnieje, utwórz go za pomocą polecenia „Dodaj”. Określanie adresu IP 127.0.0.1.

Aktywacja cache DNS, aby przyspieszyć ładowanie często odwiedzanych stron.

W „Dial-up” jest bardzo przydatna. Jest możliwe, aby dostroić rozpatrywanie sytuacji, gdy połączenie z siecią zniknął. Co więcej, to działa, w przeciwieństwie do wbudowanego menedżera połączeń. Nie trzeba wszystko, tak że decyzja aktywacja jest wykonana przez użytkownika.

Ten serwer proxy ma szczególne zainteresowanie zakładce „Listy”. Umożliwienie korzystania z „czarny”, można znacznie przekształcić wygląd stron odwiedzanych. Różne blokowania reklam, anty-banery, filtry (Ad Mucher) czasem tracą na skuteczności tej funkcji. Zaleca się, aby włączyć wszystkie wiersze, a jeśli to konieczne, zezwolić na stosowanie odpowiednich zasad.

Nie zapomnij ustawić przeglądarkę tak, aby współpracować z serwerami proxy. Opera jest zakładka „Network. – Serwery proxy” Explorer i Google Chrome są za pomocą parametrów określonych w ustawieniach Internet Explorer (Start – Panel sterowania – ustawienia przeglądarki – Właściwości – przyłącze). Wszędzie dokładnie określić te adres IP i numer portu, które zostały pierwotnie wybrany w proxy programu.