668 Shares 9542 views

Demo – to … Parsing wersje testowe płatnego oprogramowania

Wszyscy słyszeliśmy, że ekspresja jak wersja demo. Tak zwane wczesne lub demonstracyjne wersje oprogramowania komputerowego. W artykule opisano szczegółowo swoje poglądy i różnice w stosunku do produktu końcowego.

demonstracja

Demo – jest to sposób, aby pokazać grupy docelowej przyszłego produktu z jego głównych cech i etapu rozwoju. Może to nastąpić zarówno na specjalnych wystawach, jak również za pośrednictwem Internetu. Program lub inny produkt cyfrowy spread na akcję, w której można go pobrać każdy przejrzeć.

Ale zdarza się, że produkt jest gotowy, ale producent nadal rozprzestrzenia swoją demonstrację. W tym przypadku, wersja demo – jest to rodzaj reklamy „sonda”, po którym dana osoba może zdecydować się na zakup pełnego produktu, czego potrzebujesz. Po tym wszystkim, te rozwiązania wdrażane głównie producenci drogich programów użytkowych, a nie każdy może sobie pozwolić, aby od razu kupić licencję. A jeśli, biorąc pod uwagę obecne realia, ludzie często używają pirackiego oprogramowania bez większego strachu, agencji rządowych lub biznesowych wersję demo – to jedyna okazja do zapoznania się z programem, nie kupuje go i bez zagrożenia zapłacić ogromną karę.

przemysł gier

Z gier sytuacja jest bardzo podobna. Teraz, że rozwój gier na budżet nie różni się zbytnio od tych drogich filmów, przyszły klient musi być zainteresowany z góry do czasu uwolnienia gracze czekali na cyfrowym przeboju, nie natknęliśmy się na to przez przypadek, a sześć miesięcy później na jakiś potok. Więc dema – jest skutecznym sposobem, aby zainteresować publiczność, konkurenci wykazać innowacyjność, a nie tylko dać fani nudzić, ponieważ czasami proces tworzenia gry jest opóźnione przez lata lub nawet tolerowane. A więc istnieje stała wyświetlacz zainteresowania, jest to szczególnie ważne, gdy data premiery ciągle się zmienia, a artykuły, zdjęcia zwykłe i przyczepa wyraźnie nie wystarcza do utrzymania grupy docelowej.

Znamiennym przykładem – STALKER Tworzenie gry zajęło dużo więcej czasu, ale w sieci pojawiła się regularnie wyświetlać fragmenty gry. Jednak, według oficjalnej wersji, kradną z programistów, hakerów, ale wiele osób uważa, że takie stwierdzenia są po prostu inne sposoby, aby przyciągnąć uwagę do projektu, w którym wiele osób nie wierzy.

przycięte również wersje gry były popularne w latach 90., gdy wielkość dysków komputerowych były dość małe, a często nagrali kilkadziesiąt „demos” zamiast pełnoprawnym gier. I czasem tak zrobił sprzedawców, przekazując je jako kompletne.

Wersja demonstracyjna: anty-wirus z okresu próbnego

Antywirusowe są płatne i bezpłatne. Bezpłatne często mogą być swobodnie wykorzystywane do celów, czy jest to komputer domowy lub leczenie operacyjne PC firmy i instytucje.

Aby użyć żniwo to należy zakupić licencję. Koszt waha się w dość szerokim zakresie, w zależności od przeznaczenia – komercyjnego lub prywatnego. W każdym razie, prawie wszystkie znane programy zabezpieczające mają demo okres, aby umożliwić użytkownikom ocenić ich skuteczność i zdecydować, czy rozłożyć pieniądze.

W przeciwieństwie do innych programów, możliwość ich nie wycinać, a to jest dość logiczne. Normalnie okres próbny 30 dni, po którym program pracy jest zawieszone.

wniosek

Jak się dowiedzieliśmy, w wersji demo – jest to dobry sposób, aby pokazać użytkownikowi co produkt jest korzystanie z których trzeba płacić. Każdy deweloper ogranicza funkcjonalności takich wersjach na swój sposób, ale czasami te programy skrócone wystarczająco dla różnych potrzeb, zwłaszcza gdy trzeba użyć kilka razy.