552 Shares 3916 views

Jak zainstalować grę na „Android” – popularne sposoby

Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem telefonu, na którym system operacyjny „Android”, to na pewno trzeba zrozumieć, w jaki sposób zainstalować grę. Natychmiast należy zauważyć, że instalacja programu na „Android” w taki sam sposób jak instalacja gry, więc jeśli zrozumieć przynajmniej jedno pytanie, od razu pana i sekundę. Wszystkie gry na „Android” ma apk przedłużacza. Większość z nich są instalowane bez pamięci podręcznej, ale dla niektórych jest to potrzebne.


Jak zainstalować grę na „Android” brak pamięci podręcznej

1. Najprostszym sposobem – aby ustawić grę za pomocą aplikacji „Android Market”. Ten program jest instalowany automatycznie. Po prostu iść do niego i znaleźć odpowiedni typ w nazwie gry. Główną zaletą tej metody – wszystkie gry są aktualizowane automatycznie, to znaczy, gdy nie jest to nowa wersja gry, telefon automatycznie pliki do pobrania i instaluje je.

2. Instalacja aplikacji InstallAPK na telefon komórkowy. To narzędzie pozwala na instalowanie aplikacji w «HTC Sync» synchronizacji. Jeśli jesteś zainstalować grę w ten sposób, należy pamiętać, że nie zostanie on automatycznie aktualizowany!

3. Kolejna odpowiedź na pytanie o tym, jak zainstalować grę na „Android” – za pomocą standardowej przeglądarki. Spasować telefon z rozszerzeniem apk pliku, a następnie uruchomić dowolną przeglądarkę i rejestruje go w ścieżce aplikacji. Około wygląda to tak: Karta pamięci / DestName / ImyaProgrammy.apk. Teraz naciśnij przycisk „enter” – rozpocznie się instalacja.

4. Zainstalować grę w „Android” od komputera w następujący sposób. Najpierw trzeba pobierać żadnego menedżera plików. Następnie złożyć odpowiednią aplikację na karcie pamięci telefonu. Znaleźć aplikację i wybierz opcję „Zainstaluj oprogramowanie” Korzystanie z menedżera plików zainstalowany.

5. całkowicie nowy sposób montażu – za pomocą aplikacji Android Market Web Store. Tylko ci, którzy mają konto Google mogą zainstalować tę aplikację. Po wejściu do aplikacji, znaleźć grę, należy pobrać i zainstalować. „Android vebstor Market” jest bardzo podobny do prostego „Android Market”, więc wiele osób nie widzi różnicy między tymi aplikacjami.

Jak zainstalować grę na „Android”, które korzystają z pamięci podręcznej

1. Podłącz telefon do komputera lub włóż kartę pamięci do czytnika kart. Utwórz folder z grą, to jest kopiowany w pamięci podręcznej. Games apk pliki mogą być kopiowane do dowolnego folderu na karcie pamięci. Następnie wystarczy zainstalować .apk aplikacji.

2. Pobierz apk aplikacji. Wyłączenie z Internetu i zainstalować go. Po kompletnej instalacji obejmuje bezprzewodowy dostęp do Internetu i pompy cache. Po zakończeniu pobierania, można zacząć grać.

3. Dobrze, najprostszy sposób – "Android Market" Wystarczy przejść do aplikacji, wybierz grę i huśtawka. Pamięć podręczna jest automatycznie instalowany.

Mamy nadzieję, że po przeczytaniu tego artykułu, rozumie pan, jak zainstalować grę na „Android”. Po raz kolejny, to najprostszy i najwygodniejszy sposób – instalacja gier poprzez „Android Market”. Ale istnieje kilka ciekawych aplikacji są wypłacane, gdy są w Internecie złamane, więc mogą być ustawione, nie wydając ani grosza. Kołysać najbardziej ekscytujące gry i cieszyć się nimi!