802 Shares 3896 views

Plecaki keczua: wybór na świeżym powietrzu

Alpinizm wymaga starannego przygotowania i skomplikowanego sprzętu. Obejmuje ona specjalne Odzież, obuwie, namioty i plecaki. Quechua – sukces marki, część z pięciu największych producentów wyrobów sportowych dla celów specjalnych. Jego specyfika – aktywnego wypoczynku w górach. Dlatego też, wybierając plecak marki, kupujący powinien mieć świadomość, że robi się produkt o wysokich właściwościach konsumentów.


Trochę o marce

Mark zaczyna swoją historię w 1997 roku. Podobnie jak francuskiej firmy Decathlon (jeden z liderów na rynku artykułów sportowych) postanowił założyć nową markę dla miłośników górskich szlaków. Jej siedziba znajduje się w bliskiej odległości od Mont Blanc, pożądane zarówno narciarzy i wspinaczy. Nazwa nowej marki pochodzi od plemienia Indian, czuje się zupełnie dobrze w górach. Keczua żyjący w Andach od czasów starożytnych, przystosować do górzystego terenu.

Podstawą nowopowstałej marki na następujących zasadach:

  • Rachunkowość dla wszystkich innowacyjnych technologii i materiałów do produkcji wyrobów.
  • Przyjazne dla środowiska produkty.
  • Ceny Demokratycznej.

Tak więc, kupując torbę sportową w sklepie firmy, możesz być pewny jego jakości, hipoalergiczny i lojalnego polityki cenowej.

marka zakres

Wszystkie produkty można podzielić na trzy grupy: odzież i obuwie do wędrówki, wszystko do biwakowania, a także urządzeń, które obejmują plecaki. Keczua przemyślany każdy szczegół, oferując automatyczną namiot, spaść w ciągu kilku sekund, śpiwory o różnych rozmiarach, przeznaczone dla dorosłych i dzieci, skarpety szybkoschnących, odpornych na ścieranie. Setki przedmiotów towarów produkowanych w Chinach, Bangladeszu i Wietnamu, gdzie firma pisał Quechua.

Tylko plecaki marka oferuje dziesiątki gatunków. plecaki popytu lodówki do przewozu żywności i napojów o różnej wielkości, których cena waha się od 800 do 5000 rubli, w zależności od objętości. Wszystkie z nich są sprawdzane przez niezależnych ekspertów, gdyż spółka jest bardzo ważne dla jakości produkowanych wyrobów. Asortyment obejmuje plecaki gigantów w górę do 100 litrów, przeznaczone do długich podróży z konieczności transportu namioty i sprzęt kempingowy oraz specjalne opcje kobiet i dzieci są produkty o różnych rozmiarach, w tym małych worków Zwiedzanie miasta.

Jak wybrać odpowiedni plecak?

Wybierając produkt jest ważne, aby wziąć pod uwagę dwie rzeczy: długość podróży i trasy. Będzie przenieść przez równiny, wyżyny i rowerowej. Plecaki Quechua podzielono na różne serie w zależności od określonych parametrów. Wszystkie trzy z nich. Pierwsza grupa obejmuje modele przeznaczone dla małych codzienne spacery na płaskich drogach lub z lekkim różnicy wysokości – jest ucieczka i Arpenaz, nadaje się do codziennego użytku. Ich niewielkie rozmiary (do 22 litrów) przyniesie lekkie śniadanie wodę, ciepłą kurtkę lub marynarkę. Wszystkie modele są zaprojektowane i stałe trasy są przystosowane do przenoszenia notebooka i foldery z transakcji gospodarczych.

Idąc wzdłuż szlaku górskiego na dzień, należy zatrzymać wybór na Forclaz serii produktów o pojemnościach od 20 do 40 litrów. Mają prawo do podjęcia niezbędnych rzeczy, zarówno dla dorosłych, jak i dzieci, aby zapewnić wygodne przechowywanie aparatu i nawet chwycić kijki Turystyka w przypadku złożoności wybranej ścieżki.

Jeśli to konieczne, spędzić noc i wszystko Salony warunkiem plecaki Forclaz o pojemności 70 litrów.

Plecaki keczua Arpenaz: opis, numer modelu

Arpenaz Kid – modele to dziecko, o pojemności 5 litrów. Nawet najmniejszy członek podróżowania, od czterech lat, może samodzielnie przeprowadzić osobiste w świetle wielobarwnej plecaku. Jego cechą – prostota i praktyczność. Z kieszenią na zewnątrz, wewnątrz składa się z jednego przedziału, co jest bardzo wygodne dla dziecka. Komfort z tyłu osiąga się dzięki zastosowaniu pianki i wygodne zapięcie na zamek błyskawiczny i zdolność do dostosowania szelki, aby mała podróż przyjemna.

Dla dzieci od 10 lat zbliży się do większego plecaka Quechua. 10 litrów objętości pozwalają na wykorzystanie go do szkolenia i dostęp do basenu. Prezentowane w różnych kolorach modelu kosztuje około trzysta rubli za korzystanie z gwarancji co najmniej 10 lat. O masie poniżej 160 gramów. Wymiary to 23x39x10 cm, co pozwala na przeniesienie papieru formatu A4 i sprawia, że ten model odpowiedni dla dorosłych. Durable Polyester niezawodnie chroni to, co jest w środku, bez konieczności specjalnej opieki. Jeśli jest to konieczne, może być myta (mycie rąk).

Oprócz zwykłej 20-litra, produkowany i wodoodpornym opakowaniu tej serii, który jest dostępny jako dodatkowa do dłuższej podróży. Może być łatwo przekształcony w małej kuli i nie zajmują dużo miejsca. Jego waga nie przekracza stu gramów, co pozwala na przechowywanie rzeczy w nim i dokumentów, które mają być chronione przed wilgocią. Model jest bardzo wygodne dla spaceru w lesie w zbieraniu ziół leczniczych, grzybów i innych darów natury.

opinie konsumentów

Koszt wielkości plecak serii Arpenaz nie przekracza 700 rubli, które przyciąga kupujących, znakowanie wielką wartość dla jakości towarów. Duże rodziny chętnie nabywają modelu dzieci, wykorzystując każdą okazję pójścia na długie spacery. Praktyczny przylega na wygodę, co uzyskuje się za pomocą wygodnych pasków mocujących, ekologiczne czystości materiału i łatwo klamry.

Przy zakupie zwykły plecak, wielu woli pokrywy stanie przed deszczem. Podczas korzystania z urządzenia na wycieczki do plaży lub na basenie użytkowników natychmiast polecić zakup wodoodpornego modelu, który będzie dodać komfort podczas noszenia mokrym kostiumie kąpielowym lub kąpieli akcesoriów. Kupujący uwagę zwartość, lekkość i wytrzymałość stawów, które nie są praktycznie zasługują żadnej krytyki. Plecaki keczua – właściwy wybór dla rodzin, które preferują aktywny wypoczynek.