866 Shares 1885 views

22find.com: jak usunąć? Jak usunąć niechciane programy

Każdego dnia pracy w Internecie, kładziemy nasz komputer na ryzyko zakażenia przez różne wirusy i niebezpieczne złośliwe oprogramowanie. W tym samym czasie oprogramowanie antywirusowe nie zawsze jest w stanie nam pomóc. Dzisiaj patrzymy na wirusa, który przekierowuje użytkownika do strony www.22find.com. Gdzie to jest zrobione na komputerze, jak go usunąć, a co najważniejsze, jak chronić się przed nim w przyszłości?


objawy

Przed usunięciem 22find.com, pozwalają nam określić, czy komputer jest go naprawdę. Wpływ tego szkodliwego programu na komputerze jest bardzo szeroki i daje wiele problemów, nawet dla tych, którzy nie działają w Internecie. Wirus ten należy do „porywaczy przeglądarki”, a więc rodzaj działań będzie zbliżona do reszty podobne.

 • Ten wirus może przekierować użytkownika do różnych złośliwych stron internetowych z wielu banerów i wyskakujących okienek, w szczególności jego 22find, że będziemy usuwać.
 • To spowalnia komputera, a także może powodować częste występowanie niebieskiego ekranu śmierci.
 • Ten wirus może przedostać się do komputera nawet więcej inne niebezpieczne oprogramowanie.
 • 22find.com stanie odgrywać rolę szpiega, przechwytując informacje o Twojej aktywności online, kradzieży danych osobowych i haseł.
 • Poza tym, ten wirus jest w stanie zmienić ustawienia DNS, który prowadzi do blokowania najczęściej odwiedzanych witryn.
 • Najbardziej zauważalny wpływ na komputerze – zmienia ustawienia strony startowej na 22find.com.

sposoby penetracja

Przed usunięciem 22find.com, zobaczmy jak on może dostać się do komputera. Istnieje kilka opcji, z których większość można zapobiec.

 • Podczas pobierania darmowego oprogramowania z niezaufanych witryn.
 • Podczas pobierania plików z niezaufanych trackerów torrentowych i udostępnianie plików.
 • Podczas odwiedzania witryn „ciekawe” i reklamowych.
 • Można go pobrać do innych przeniknął do komputera wirusem.
 • Konkretnie wymieniono (może żartem), czy też nie, za pomocą wymiennych nośników.

W każdym razie, jest to o wiele łatwiejsze, aby przejść się martwić o ochronę komputera, niż walczyć z konsekwencjami niszczących skutków tego oprogramowania. Dlatego zanim zapytasz: „Jak mogę usunąć Zbierane 22find.com.?” – obowiązkowo upewnić się zawsze wykonać następujące instrukcje.

ostrzeżenie

W celu uniknięcia problemów w przyszłości, każdy użytkownik musi przestrzegać pewnych zasad bezpieczeństwa podczas pracy z Internetem.

 • Anti-Virus nie pomoże. Ale to nie znaczy, że nie powinno być na komputerze. To pozwala na przechwytywanie do 80% zagrożeń napotykanych przez zwykłego użytkownika w codzienne surfowanie po sieci.
 • Maskowanie. Wirus nie ukrywać przed tobą, ale jest w stanie udawać zwykłą programu. Jeśli pobierasz niesprawdzone oprogramowanie z każdej strony, podczas instalacji, należy zawsze używać niestandardowych ustawień domyślnych lub zainstalować oprogramowanie. Jeśli usuniesz zaznaczenie wskazuje standardową instalację, mogą istnieć elementy menu, oferując do instalowania czegokolwiek innego, nie trzeba. Usunąć z niej wszelkie ślady, tak aby nie złapać wirusa.
 • Nie klikaj w linki reklamowe w Internecie. nie istnieją cudowne leki i leki. Nie będzie schudnąć 30 kg na tydzień, nie zwiększają wielkość ich „godności”. Wszystko uczucie – to żółta prasa, zaprojektowany tylko zwabić Cię na stronę z wirusem.
 • Zawsze nadzorować dostęp do komputera. Nie pozwól, przyjaciół, znacznie mniej obcy ich używać bez zezwolenia lub wykonać dowolną operację bez wiedzy użytkownika.

Widzisz, proste uważność jest w stanie chronić komputer przed złośliwym oprogramowaniem nie jest gorsza niż antywirusowego. Ale co, jeśli komputer został już przeniknął 22find? Usuń – to nie problem.

programy

Nie jesteśmy w próżnej zwanego oprogramowania 22find.com. On zamaskowany i dostanie się na komputerze jako normalnego oprogramowania. I usunąć go, można również. Pierwszym krokiem będzie usunięcie z jego ciała z systemu. Aby to zrobić, należy wykonać instrukcje dotyczące sposobu usuwania niepotrzebnych programów:

 1. Otwórz „Start” (Start, dla wersji anglojęzycznej systemu operacyjnego).
 2. "Control Panel" (Panel sterowania).
 3. "Programy" (programy).
 4. „Dodaj lub usuń programy” (Odinstaluj programy).

Następny, to proste. Tutaj znajduje się lista zainstalowanych aplikacji na komputerze (z wyjątkiem wbudowanych narzędzi, których można użyć CCleaner). We wyszukać i usunąć wszystkie z nich spośród tych, które są obce dla Ciebie. Najważniejsze z tym – nie usunąć ważnych składników systemu. Dlatego leczenie komputera pod ręką jest lepiej trzymać na sekundę do wyszukiwania informacji w Internecie. Znalezienie nieznanego programu, należy go usunąć.

To jest to, masz pierwszy krok w kierunku rozwiązania kwestii: „Jak mogę usunąć 22find.com z zainfekowanego komputera?”

Skróty

Kolejny krok – czyszczenie etykiet. Jeśli używasz wielu przeglądarek, należy powtórzyć tę operację dla wszystkich.

 1. Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki i wybierz „Właściwości”.
 2. W zależności od okna przeglądarki pojawi się przed tobą, ale we wszystkich przypadkach trzeba zrobić to samo.
 3. W programie Internet Explorer 22find.com usunąć z listy stron do domu na karcie nie wydaje się do niego.
 4. W innych przeglądarkach, usunąć referencje do wirusa linii „target”. Wymazać wszystko, co jest napisane na końcu, po cudzysłowie.

Operacje te pozwalają, aby powrócić do strony startowej, który jest przechowywany w ustawieniach przeglądarki. W skrajnym przypadku, zmienić stronę startową w ustawieniach przeglądarki.

ekspansja

Kontynuując wojnę 22find.com, jak usunąć który rozważamy dzisiaj, musimy „poshamanit” i głębsze ustawienia przeglądarki. Aby to zrobić w ustawieniach przeglądarki trzeba znaleźć dodatki zarządzania lub ustawienia rozszerzeń. To spowoduje wyłączenie plug-in jest to, że używany do przekierowania do niepożądanych stron.

 • W „Explorer”, kliknij „trybikiem” w prawym górnym rogu ekranu i wybierz „Zarządzaj dodatki«lub»Dostosuj nadbudowę”.
 • W „Mozilla” musi być w tej samej lokalizacji, kliknij na przycisk z 3 pasami, a następnie na ikonę z wizerunkiem układanki. W wersji angielskiej nazywa Add-ons, po rosyjsku można tłumaczyć na różne sposoby, w zależności od montażu.
 • Pod przyciskiem „Chrome” podobny do „Mozilla”, tylko trzeba będzie wybrać pozycję menu „Narzędzia zaawansowane” a następnie „Extensions”. Tłumaczenie może być różne.

Wtedy wszystko jest proste. Lub kliknij „Wyłącz” lub kliknąć na wizerunek kosza i usunąć wtyczkę, tak że nigdy nie przeszkadza. Radykalne rozwiązanie byłoby całkowite zresetowanie ustawień przeglądarki osobowych.

Konkludując

Ostatnim krokiem do rozwiązania problemu: „Jak usunąć 22find.com z komputerem” – skanuje komputer sprawdzony program anty-spyware. Na przykład, można użyć SpyHunter, STOPzilla lub Malwarebytes 'Anti-Malware. Pozwoli to, aby pozbyć się resztek wirusa w rejestrze i zakamarkach pamięci komputera. Ale w ogóle, tylko być ostrożnym i wirusy, takie jak ten, można ominąć partii.