573 Shares 2664 views

Ilya Naumov: rola, który przyniósł sławę

Film „Gość z przyszłości”, spojrzenie na wszystkich, którzy są w wieku rozumu znaleziono ostatnie lata Związku Radzieckiego. Dostarczone na podstawie prac Kira Bulycheva „Girl on Earth” movie oczarowała wszystkich widzów. Kilka nakręcony serial telewizyjny pokazał, że radziecki jeden drobiazg w dzień, „przybity” na ekranie, a dorośli i dzieci. Fascynująca podróż z teraźniejszości do przyszłości nie mogła pozostać obojętna wobec sowieckich nieskomplikowanych kinomanów.


młodych aktorów

W skład obsady – chłopcy i dziewczęta – została odebrana bardzo dobrze. Każdy z młodych aktorów bardzo dobrze odegrał swoją rolę, całkowicie pokrywający się z bohaterami opisanych w książce. Alicja wybitnie grał Natasha Guseva, Kohl – Alesha Fomkin, jego najlepszy przyjaciel Fima Korolyov – Ilya Naumov, Yulyu Gribkovu, dziewczyna Alice – Mariana Ionesyan. Jaki był los dzieci po ich wejściu w dorosłość? Przewidywania się spełniły, czy dziewczyna z przyszłości w odniesieniu do ich rozwoju?

Każdy ma swój własny sposób

Po premierze filmu na ekranach kraju, w każdym z losem facetów było inaczej. W filmie, prawie nikt nie został postrzelony. Ilya Naumov ukończył szkołę i stał się artystą i został przeniesiony w sferę budownictwa. Aleksey Fomkin nakręcony jeszcze swoją rolę jako Kohli Gerasimov, ale filmy nie odniosły sukces. Młody człowiek służył w armii, starał się realizować się w aktorstwo, ale próba nie powiedzie się. Kilkakrotnie młody aktor starał się powrócić do kina, odwiedził próbek. Ale w końcu poszedłem do życia w jego rodzinnej miejscowości, gdzie zaczął pracować jako malarz domu. Alex często pił i zmarł wcześnie. W 1996 roku udusił w pożarze, który wybuchł w domu swoich przyjaciół. Natasha Guseva stał biolog, znalazła się w zawodzie. W dziedzinie kina, pojawiła się pewnego dnia, gdy miał dorosłą kobietą, zagrał epizodyczną rolę w serialu. Mariana Ionesyan po ukończeniu studiów zamieszkał w USA, gdzie jest dzisiaj.

Reunion

Ilya Naumov był jednym z uczestników spotkania, który został zorganizowany przez artystów z filmu „Gość z przyszłości” domu Faith Evgenyavna Lindt. Każdy był w stanie zebrać, przyszedł odwiedzić ulubionego reżysera i przyjemnych wspomnień. Wśród gości był Natasha Shanaeva, grał w roli filmowej Lena Dombazovoy Anton Sukhoverko – w funnyman filmowej Kola Sulima. Wszyscy uczestnicy uczestniczyć strzelanie, oczywiście, nie mógł. Ale ci, którzy byli na imprezie w Vera Lindt: Ilya Naumov, Natasha Shanaeva Anton Sukhoverko – entuzjastycznie przypomniał młodości wypełniony najjaśniejszą w historii życia i opowiedział o sobie. Głównym wydarzeniem, jednocząc wszystkich rozstrzelano. Dojrzewające aktorzy porównywane ze sobą obrazów dzieci pozostających w pamięci każdego z nich. Praktycznie niezmienione od czasów dzieciństwa Ilya Naumov. Jego biografia nie jest zbyt jasny, ale charakter i postawy są takie same, jak w dzieciństwie – trzeźwy w wygląd i poczucie humoru nie pozostawia Eliasza. Przy stole, wspominał z przyjemnością wiele zabawnych rzeczy z mojego dzieciństwa: jak jedli słony śmietanę za radą przyjaciela, lub jako jowialny dziewczyny pochodzące deskorolce i znokautował kilku zębów, po tej podróży. Dobry humor i śmiech nie zostawił publiczność Vera Lindt.

Wspomnienia z przeszłości

Na wysokości wieczorem zebranych przypomniał swoje dzieciństwo, mówi o swoich doświadczeniach, o tym, jak być aktorami. Niestety, nie wszystkie dzieci do prowadzenia prac działającej, ale byli w stanie poczuć prawdziwych artystów. Wykonawca Ilya Naumov, który był tylko dzieckiem, jak przypomniał dyrektor podniósł chłopców do filmowania, ale pomylił go z policjanta, i zdecydował, że konieczne jest pilne ukryć. Na spotkaniu, Eliasz był przywódcą. Przypomina różne ciekawe historie z fotografowania, opisał swoich przyjaciół i kolegów ogólną wesołość. Mówiąc o swoich towarzyszy, Alosza przypomniał Fomkina. Naumow powiedział, że korespondencja z nim, kiedy był w wojsku. Natasha Shanaeva przyznał, że Alex był w niej zakochany i zaniósł teczkę. Pamiętam, że Alesha wystąpił w filmach nekolko kwestie „Jumble”. Obsługiwane motyw kontynuuje Ilya Naumow. Filmografia Alekseya Fomkina była znacznie większa niż jego własna, ale jego los był straszny. Ilya obecnie pracuje w branży budowlanej i nie bierze udziału w strzelaninie. Patrzy taką samą objętość i ochoczo, jak dziecko.