393 Shares 9392 views

Piękny i ciepły akcesoria – kapelusz z warkoczy. Druty uczą się drutach czapkę

Czapka z plecionki szprychy podłączonych do opisu podanego w tym artykule będzie stawić czoła niemal każdy przedstawiciel pięknej połowy ludzkości. I cały sekret jego wszechstronność w swojej pierwotnej formy i umiarkowanym poziomie głośności. Główną „atrakcją” tego konkretnego nakrycia głowy jest zamontowany poprzecznie warkocze. Wykonywanie Ten model czapki bardzo szybko. Spędziwszy dzieło noc lub dwie, wszystko będzie zimno sezon nosić oryginalne i piękne akcesorium. Więc dzianiny kapelusz warkocze (igły, oczywiście).

Faza przygotowawcza

Do pracy potrzebne są:

  • 100 g (150 jardów) przędzy;
  • Igły na linii № 3,5;
  • dodatkowy otwór;
  • Hak № 3.

Cap z plecionki związanych z igłami, odwróciła ciepła (wariant ozime), następnie ją z naturalnej wełny. Cóż, jeśli kucharz kapelusz na wiosnę i jesienią, nadaje się do jego produkcji przędzy wełnianej, pół-akrylu lub naturalnej bawełny.

Dzianina większość nasadki

Wykonywanie tego modelu, nakrycia głowy zaczyna się od tworzenia sieci bazowej. Pod numerem 40 szprych pętle. Na początku każdego wiersza pierwszej pętli, krawędzi, usuń neprovyazannoy i ostatni Producent zawsze złego. Wszystkich wierszy nieparzystych (1, 3, 5, 7, 9, 11) wykonuje pętle twarzy i parzystych (2, 4, 6, 8, 10, 12) – szmer. Począwszy od 13. rzędzie dzianiny warkocz. Jest on wykonywany przez następujący instrukcji.

13 wiersz 7 pętle twarzy, 8 ściegów usunięte bez provyazyvaya na dodatkowym igły i pozostawić do pracy następnych 8 szwów wykonywania pętli twarzy teraz dzianiny z ramionami pomocniczymi. Pozostała po lewej szprychy 15 pętle pozwolić Twój twarzy.

14-24 TH rzędy provyazyvayutsya w ściegu pończoch (pętla twarzy wszystkie).

25-te wiersz 15 pętle twarzy, 8 pętli wypożyczane dodatkowych igły i odstawiono, twarzy 8, 8 pętle z ramionami pomocniczymi. Pełna gama najnowszych 7 pętli, rysunek je jako twarzy.

Następnie powtórzyć wzór od 13-ego do 25 th serii 4-5. Do cap z plecionki związanych szprychy, skręcił w prawo na swój rozmiar, natomiast spróbować na produkcie dół. Gdy materiał jest mniej niż 3-4 cm wielkości głowy, mieć strukturę od 1 do 12 rzędów i mety dziania.

Top: jak robić na drutach?

Czapka z plecionki szprychy w dalszym ciągu opierać się na górnej krawędzi. Aby to zrobić, na dłuższym boku łopatki unieść wszystkie pętle. Dzianina wzór „żywicy”, na przemian 1 pętla przednią z 1 purl. Śledź ten wzór 8 rzędów. W następnej (9 TH) rzędu wszystkie zaczepy wykonać 2 razem. Dalsze ponownie Bądź gumka 4 rzędy i 5 m i dzianiny pętle „dwóch. – jednym” Pozostałe pętle na szprychy do zbierania wątku i ciągnąć. Nie odrywając przędzy, połączyć się przy użyciu nasadki krawędzi hak. Zapiąć nici i cięcia.

Wykonywanie dolną krawędzią

Wprowadź szprychy długiego boku wyrobu pętli i dzianiny wzór „guma 1 x 1”. Gdy taśma osiągnie 6-8 cm, w pobliżu pętli. Następna Zastosuj dla każdego taśmowania hakiem akcesoriów. Urządzone czapka z plecionki, igły wykonane na drutach elementy dekoracyjne (kwiaty, liście, wstążki, pompony).

Ta fryzura może być noszony pod dowolnym płaszczem. to pójdzie dobrze z klasycznych płaszczy i kurtek z krótkimi sportowym stylu, a przy długim płaszczu. Mamy nadzieję, że fakt ten będzie ostatecznym argumentem, aby związać dla siebie taką czapkę.

371 shares 2120 views
Wzór długa spódnica
362 shares 1316 views
Modne dzianiny sukienki letnie
661 shares 3196 views