238 Shares 8778 views

Odcień balsam „Tonic”: opinie, paleta, wykorzystywanie, cena

Jeśli wierzyć statystykom, na całym świecie, 80% kobiet preferuje tonowania włosów. Dlaczego procedura ta jest tak popularna? Jakie są jego zalety i wady? Dlaczego odcień balsam „Tonic”, opinie, z których można przeczytać w tym artykule, są najbardziej skuteczne? A jakie inne narzędzia można kupić dzisiaj w sklepach kosmetycznych?


Tonic: co to jest i co to może być wykorzystane?

Tonik lub tonowanie balsam – jest to specjalny produkt kosmetyczny, który pomaga nieco zmienić swój wizerunek i wygląd poprzez malowanie włosów. W tym przypadku zmiana koloru jest tylko kilka odcieni. Ma ona kilka podobnych właściwościach, jak w przypadku konwencjonalnych farb, ale w przeciwieństwie do tego, szybko przemywa się i nie może przeniknąć zbyt głęboko do struktury włosów. Dlatego możemy śmiało stwierdzić, że tonery nie zmieniają pigmentację włosów i sparing wpływ na nich. Innym ciekawym faktem jest to, że po zakończeniu procesu tonowanie, pasma są o wiele zdrowsze, bardziej lśniące i gładkie. W ostatnich latach wśród naszych kobiet, szczególnie popularny „Tonic” (tonowanie balsam). Paleta, oceny i jej zastosowanie zostanie opisane poniżej.

Właściwe stosowanie „tonik”

Tak więc, jeśli zdecydujesz się skorzystać odcień balsam „Tonic”, przeglądy, które wskazują na ich skuteczność i dobre wyniki, więc należy zaopatrzyć się w takie instrumenty:

 1. Rzadki grzebień.
 2. Plastikowy lub szklany pojemnik.
 3. Jednorazowe rękawice polietylenowe.
 4. Jaki jest Twój ulubiony szampon.
 5. Ręczniki i gąbki.
 6. Specjalna szczotka do zastosowania.
 7. „Tonic” sam balsam.

Jest bardzo ważne, aby przed rozpoczęciem malowania, właściwie ocenić swój naturalny kolor. Należy podnieść, że odcień z palety, która będzie Ci odpowiadać najlepsze. Na przykład, jeśli twój rodzimy kolor „brązowe włosy”, to najlepiej wziąć tonowanie balsam „Tonic” Chocolate, opinie potwierdzają, że wybór jaśniejszych kolorów nie dają żadnych rezultatów. Jeśli nie tonowanie po raz pierwszy, to lepiej przeprowadzić eksperyment na małe części. Zaakceptowaniu wynikowy kolor? Wtedy śmiało przystąpić już na całej głowie.

Instrukcje dotyczące stosowania „tonik”

Tak, jak poprawnie zastosować balsam odcień „Tonic”, których opinie są niemal wyłącznie pozytywne?

 1. Aby chronić swoje ręce z farby, umieścić na nich rękawiczek jednorazowych.
 2. Następnie można otworzyć rurę tonikiem i wylać jego zawartość do przygotowanego pojemnika. Mieszać konieczne jest wodą, której wysokość jest zazwyczaj znajduje się na opakowaniu.
 3. Włosy przed nałożeniem zwilżyć. Za pomocą specjalnego pędzelka nanieść niewielką ilość balsamu do włosów, przechodząc od centrum rozstania. Następnie stopniowo przesuwane w dół. Zaleca się stosować narzędzia po jednej stronie głowy, potem drugi. Po toner został zastosowany, dobry grzebień włosy i delikatnie masować swoje ręce. Czy to aż pianki.
 4. Tonik na włosach powinna wynosić około pół godziny, aby uzyskać pożądany odcień. Umyć warto dużo czystej wody.

Co można zmyć balsamu tonowania?

Nie lubisz wyniki? Albo masz już postanowił ponownie zmienić swój wizerunek? To nie ma znaczenia. Odcień balsam „Tonic”, które wskazują na ich opinii wysoką jakość i wydajność, można prać w 99% przypadków.

Zmyć stosując olej łopianu. Powszechnie wiadomo, że wiele z oliwek, w szczególności, łopian, można zmyć farbę szybciej. Dlatego może on być stosowany, jeśli chcesz odzyskać swój własny kolor. Przygotować specjalną maskę oleju łopianu i sok z cytryny. Zastosuj produkt na włosy i zmyć po godzinie. Jeśli kolor nie jest całkowicie zniknęły po pierwszej sesji, można powtórzyć zabieg po 2 dniach.

Pomoże w tym przypadku, i jogurt. Ze względu na fakt, że kefir pomaga tworzyć kwaśne środowisko w nici, można uzyskać świetny wynik. Wziąć każdy litr jogurtu i stosować na włosy. Pozostawić na jedną godzinę, a następnie spłukać.

Istnieją również specjalne profesjonalne narzędzia, które pomogą Ci zmyć tonikiem do włosów.

Paleta i asortyment „tonik”

balsamy odcień można znaleźć na „tonik” spółki w dość szerokim zakresie. Ponadto, istnieje szeroka paleta odcieni, które pomogą Ci uzyskać dokładnie ten rodzaj koloru której marzysz. Można znaleźć i ciemności i światła, i czekolada, a nawet czerwone i niebieskie odcienie. Wybór tonikiem, należy zwrócić uwagę na to co własnego koloru. Tylko w ten sposób będzie można stworzyć wyjątkowy i pyszny sposób. Tu warto przypomnieć, że wszystkie odcienie można podzielić na ciepłe ( „Wiosna” i „Jesień”) i zimny ( „zimowe” i „lato”). Jeśli jesteś dziewczyną, wiosna, wtedy najlepiej jest wybrać tonowania balsam „Tonic” Mocha, opinie, o których można przeczytać poniżej. „Oblivion” najlepiej pasuje do każdego koloru światła, prawdopodobnie blond. Dziewczyny z odcieniami „zimy” może wybrać balsam tonizujący „Tonic” Black, opinie o nim świadczy o jej skuteczności i zdolności do osiągnięcia wystarczająco dobre wybarwienie wyników. „Jesień” to lepiej zwrócić uwagę na kolor spalania. Tak więc, na przykład, można wybrać odpowiedni dla siebie tonowanie balsam „Tonic” cynamon, który podsumowuje udowodnić, że jest to dość skuteczne. Dla tych, którzy lubią eksperymentować, może zbliżyć się takie kolory jak niebieski, czerwony lub różowy.

Funkcje i cechy charakterystyczne balsam „Tonic”

Główne cechy tych toniki są następujące fakty:

 1. Jest to bardzo łatwe do zastosowania. Nawet jeśli nie jesteś profesjonalnym, zgodne ze wszystkimi instrukcjami całkowicie na malowanie przystawki.
 2. Szybko zmyć bez żadnych problemów.
 3. Jego koszt jest znacznie niższy niż konwencjonalne farby. Średnia cena około 120 rubli.
 4. Ze względu na fakt, że dla tonowania balsam nie sięga w głąb struktury włosów, nie je zepsuć.
 5. Paleta jest naprawdę dużo kolorów.
 6. On pomoże odświeżyć swój własny kolor i uczynić go bardziej interesujące.

I jak niezwykłe odcienie?

Paleta z tego narzędzia, można znaleźć naprawdę ciekawe i niezwykłe odcienie. Na przykład, tonowanie balsam „Tonic” 8.10, którego opinii nie zawsze były pozytywne. Dlaczego tak się dzieje? Faktem jest, że większość ludzi po prostu nie wiem jak umieścić na swojej perły włosy, szare lub zadymionych-różowy kolor. Są one prawie zawsze lżejsze niż naturalne nici, więc wynik nie jest widoczny. Przed malowaniem w odcieniach tak najpierw trzeba odbarwienie włosów. Są one również doskonałym „położyć” na siwych włosach.

Przegląd barwienia powodu innych producentów

Oczywiście, dziś wybór balsamy barwiące nie zatrzymują się tylko na „tonik”. Wielu producentów wytwarzają produkty, które są doskonale farbowane włosy. Porozmawiajmy o nich w sposób bardziej szczegółowy.

Schwarzkopf ottenochnyj mus. Jeśli masz mellirovannymi włosy, następnie można bezpiecznie wybrać tego narzędzia. Dzięki niemu można zrobić zimny odcień bardziej intensywne i jednocześnie usunąć żółknięcie. Mus różni wygodę użytkowania. Może być łatwo stosowane przez 5 minut i uzyskać doskonałe wyniki. Cena około 390 rubli.

„Iris” tonujące tonik. Pomaga nie tylko farbować włosy, ale także poprawić ich wygląd. Tylko naturalne składniki można znaleźć w jego składzie. Kolor zmyć dopiero po 14 szamponu. Średni koszt – 60 rubli.

Loreal tonik. Wiele klienci doceniają to narzędzie, ponieważ pozwala uzyskać doskonały głęboki cień. Dzięki niemu możesz przywrócić strukturę włosa. Cena około 160 rubli.

"Tonic" z "ROKOLOR"

Bardziej nowoczesny tonowanie balsam „Tonic” z „ROKOLOR” zawiera więcej niż naturalne składniki, takie jak wyciąg z białego płótna. Nie ma też w nim, a nowe barwniki. Tak więc, jeśli chcesz bardziej intensywną barwę, wtedy najlepiej nadają zaktualizowane „Tonic”. Tonowanie balsam „Brown”, którego opinii oznaczyć jego wydajności i skuteczności, a nie tylko Tonirujushchaja, ale również sprawia, że włosy bardziej zwrotne i miękkie. Nawet w trakcie środków myjących, blask i połysk nie znikną z nici. Tonowanie balsam „Tonic” czekolada, która jest również pozytywne opinie, mimo ciemniejszy kolor jest stosowany również. Pamiętaj, że nie trzeba umieścić na włosach żadnych dodatkowych maskę po wybarwieniu ich środków danych.

"Tonic" (balsam tonizujący): palety, opinie

Dlaczego tak wiele dziewcząt i kobiet nie wybrać kolory, a mianowicie balsamy odcień? Odpowiedź jest prosta i polega na pozytywnych komentarzy na temat tego ostatniego. Fakt, że wielu z płci nie chce radykalnie zmienić kolor i po prostu dodać do niej trochę „smak”. Z pomocą „tonik” można bez większych problemów, aby zmienić obraz, dodać wizerunek szlachetnego połysku. Włosy inny połysk i kolor pozostanie trwale nasycona. W przeciwieństwie do farb, który składa się z amoniaku, tonowanie balsam nie zepsuć włosy, bo nie wnikają głęboko w strukturę.

Kolejną pozytywną cechą tonik jest fakt, że mogą być bez obaw o moje włosy koloru przynajmniej raz w miesiącu, ciągle eksperymentuje z kolorem. I to jest również stwierdzono w wielu opinii. Jeśli nie chcesz, aby zmienić swój wygląd, ale tylko chcesz dodać loki połysk, następnie wybór balsam tonowanie – jest najlepszym rozwiązaniem. Włosy nie będą poszkodowane, jak podkreślił kobiet w wielu opiniach. Jeśli lubisz eksperymentować z kolorem jej loki, zmienić swój wizerunek, a następnie „Tonic” przyczyni się do włosów z dumą. Jak widać, „Tonic” – tonowanie balsam najwyższej jakości, których paleta jest zróżnicowana.