833 Shares 1434 views

Gwiazda Ertsgammy: Opis, historia, zdjęcia, a wartość amulet. Jak się ubrać i jak ładować gwiazdę Ertsgammy

Ostatnio, na szyje wielu ludzi, można zobaczyć bardzo ciekawą dekorację w postaci dwunastu spiczastą gwiazdę z maltańskiego krzyża w środku. Nie jest to chwilowa moda, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka bardzo starożytny amulet Ertsgammy gwiazda prowadząc swojego właściciela do harmonii ze sobą i światem, pomaga odkryć potencjał duchowy, aby poprawić samopoczucie, dając miłości i rodzinnego szczęścia.


Poza estetyką, jest też symbolika

Ertsgammy gwiazda składa się z czterech trójkątów równobocznych. Jak wiadomo, trójkąt reprezentuje harmonię duszy, umysłu i ciała, który jest w rzeczywistości, jest symboliczny obraz człowieka. W jednej z interpretacji tego – obraz człowieka rozdartego przez namiętności i pokusy, ale mimo to, dążenie do doskonałości duchowej.
Przez wiele wieków, gwiazda Ertsgammy pokazuje człowiekowi, że, podobnie jak jego wewnętrzny świat, integralnej części wszechświata.
Ponadto amulet budzi pozytywne wibracje harmoniczne, ponieważ realizuje słynną zasadę złotej sekcji.

Gwiazda Ertsgamma. Znaczenie w chrześcijaństwie

Ślady Ertsgammy można prześledzić w trzech światowych religii – chrześcijaństwa, judaizmu, hinduizmu. W związku z tym, jest ona traktowana w każdym systemie w swój własny sposób.
Chrześcijanie odnoszą się 12 punktów gwiazdy z 12 apostołów, a cross – śmierć i zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa. Ertsgamma związane również z Maryi Dziewicy i nawet przedstawiony na ikonę czułością. Oczywiście, ten związek chrześcijaństwa z kilkoma Ertsgammoy remisem jako symbol jest znacznie starszy. Jest raczej pewne religijne plagiat, pożyczek i adaptacja istniejących znaków pod pewnym systemie.

Judaizm widzi podwójnie amulet gwiazdą Dawida, który jest znany symbolizować harmonię samiec i samica, Boga i człowieka, nieba i ziemi, a ponadto jest w stanie chronić ludzi od sił uderzenia. Relacja z hinduizmem wydaje się, że jego wygląd przypomina Ertsgamma jednym z czakry – czakry serca, Anahata, która również ma dwanaście płatków.
Oprócz religii świata, symbol jest łatwo znaleźć wśród Celtów, Koptów, Semitów, a nawet w rosyjskiej północy, który odzwierciedla jego uniwersalność. Staje się jasne, że gwiazda Ertsgamma, których wartość jest tracona w wielu kulturach, jest o wiele bardziej starożytny niż się powszechnie uważa.

Jaki efekt przynosi noszenie amuletów

Gwiazda Ertsgammy, jak widzimy na pierwszym miejscu ochronny amulet i Power Tools. Ertsgamma czyści biopola z naleciałości z negatywnej energii, łagodzi klocki, zaciski, aktywuje ośrodki energetyczne – czakry, szczególnie Anahata. Istnieje kilka opcji Ertsgammy zmierzające do wzmocnienia różnych ośrodkach. Powiedzmy, za pomocą ukierunkowanych.

odmiany amulet

Kiedy osoba idzie do sklepu i zdecydować, że dla niego najlepszy amulet zagra Ertsgammy, fotografia, którą wcześniej widział, nie mogą pokrywać się z tym, co było oferowane. Chodzi o to, że istnieje kilka odmian amuletu.

Opcja pierwsza – Emerald Star, srebrny krzyż i zielonym tle serca. Opcja ta zwiększa Ertsgammy Anahata, leczy narządy klatki piersiowej i pomaga budować relacje. Generalnie Anahata uważne w wielu duchowych praktyk. Wynika to z faktu, że aktywacja tej czakry pomaga osobie zerwać z naciskiem na źródła zaspokojenia niższego poziomu – moc, pieniądze, seks, pod jurysdykcją dolnych czakr. Zatem osoba idzie do wyższego etapu rozwoju, odsłaniając swoją duchową moc.


To właśnie w tej czakry Duch wygrywa ego, zabijając zazdrość, niechęć, zazdrość, i że przynosi pozytywne efekty we wszystkich dziedzinach życia.

Druga opcja jest dla osób bardziej doświadczonych w sprawach harmonizacji bioenergii. On wzmacnia wewnętrzną wizję, harmonizuje działania mózgu i pozwala uruchomić proces renderowania. Skierowane na piątą (viśuddha), szóstą (Adjna) i siódmego (Sahisrara) czakry – niebieskie drgań częstotliwości. ultramaryna niebieska gwiazda z centrum fioletowy pierścień i krzyż srebrny-niebieski. Podkreślamy, dla zabawy lub po raz pierwszy taka gwiazda nie może nabywać! Może to doprowadzić do poważnych problemów – zarówno duchowe i fizyczne.

Trzecia opcja. Fiolet gwiazdka. Różni się on nie tylko barwienia ale także centrum – istnieje specjalny krój ametyst. Taka gwiazda jest dobra dla siebie i praktyk leczniczych.


Koncentruje się na właściwościach kamienia, który przynosi właścicielowi jasność umysłu i pomaga oprzeć zła i pokus różnego rodzaju. Dobrze umieścić gwiazda Amethyst pod poduszką – będzie to zaoszczędzić od złych snów i poprawić efektywność praktyk związanych ze snów. Należy pamiętać, że taka gwiazda przejść do innych ludzi jest bardzo niepożądane, ponieważ bardzo osobisty ametyst kamień przywiązany do właściciela.
I ostatnia opcja – gwiazda z runami, umieszczony wewnątrz, w środku jest runa, ochrona właściciel nośnika i jednocześnie aktywując swoje talenty i umiejętności. Jest to bardzo silny talizman dla właściciela, i osobiście, i dla całego domu. Pomaga przywrócić pracę organizmu i daje siłę do realizacji planów. Popytaj znajomych, który nosi gwiazda biżuteria Ertsgammy. Opinie ludzi będzie dla ciebie głównym argumentem w kwestii zakupu biżuterii. Pamiętaj, że jesteś nie kupuje tylko drobiazg, ale byłoby to talizman przez wiele lat.

Zagra Ertsgammy przyniósł realne korzyści, konieczne jest, aby wiedzieć, jak to działa i jak ją nosić.

Jak nosić gwiazdę Ertsgammy

amulet noszony zwykle na siebie, często w szyję. Jest szczególnie zalecany dla pacjentów. Ponadto, możliwe jest, aby dołączyć najbardziej poczesne miejsce w domu, zapewniając stały kontakt wzrokowy z symbolem.
Wskazane jest, aby nosić amulet na łańcuchu wystarczająco długo, tak że osiągnęła około połowy klatki piersiowej. Więc efekt będzie maksymalne. Kupując gwiazdę amulet Ertsgammy jak prawidłowo go nosić, należy najpierw wiedzieć.

Jak pracować z gwiazdą

Istnieją pewne wytyczne, które pozwolą na wzmocnienie potencjału gwiazd.
Po pierwsze, trzeba nosić gwiazdę siebie. Podczas gdy w domu, można usunąć go z szyi i powiesić na ścianie domu naładować pozytywną energią.
Korzystnie codziennie prosząc o moc gwiazd i pomoc, odwołując się bezpośrednio do centrum. Cały proces trwa zaledwie pięć minut.

codziennie również niezbędne do pracy z czakrami. Gwiazda jest umieszczona na środku dłoni i jest utrzymywany w odległości 30-40 cm, należy zacząć od siódmej czakry (Sahasrara). Skupić się na odczuciach, medytować.
Zaleca się w ten sam sposób i pracy za pośrednictwem agencji. Najważniejsze – słuchać swoich uczuć, kiedy trzeba wnieść rękę kiedy zrazić do siebie. Każda sesja jest konieczne do ukończenia siły światła dzięki za pomoc.

Usunięcie negatywna

Od czasu do czasu Ertsgammu muszą być czyszczone. Po sesjach terapeutycznych, lub gdy robi się ciemno. Wyczyszczone gwiazda idzie – obniża się do zlewki z wodą i umieszcza w lodówce na 24 godzin. Po tym czasie pojawi się ciemne miejsce w lodzie – to właśnie negatywna energia. Następnie rozmrażania, zalać wodą (najlepiej tam gdzie nie ma ludzi chodzenia) i gwiazda umyć czystą bieżącą wodą.
Ponadto, dla głębszej pracy z gwiazdą musi znać wartości i oddziaływania każdej z belek.

Znaczenie każdego promienia

Zatem, wartości promieni w kierunku ruchu wskazówek zegara, zaczynając od samej górze – Soul Wisdom Paradox, loga, świadomość, doświadczenie, Sins / błędów, czasu, zdrowia, życia, ból / skruchy, wiary.


Aby stać się naprawdę skuteczny amulet, a nie tylko piękna ozdoba, gwiazda Ertsgammy musi być właściwie naładowany. To jest bardzo ważne.
Z jakiegoś powodu zakłada się, że jako wsadu Ertsgammy gwiazdy, znane tylko magom i mediów. To nie jest tak. Ertsgammu może ładować się z właścicielem, aby go dostosować „na swoim” na fali swojej energii.

Jak naładować swój własny amulet

Tak, człowiek kupił gwiazdę amulet Ertsgammy. Jak go naładować? to nie jest tak trudne w rzeczywistości. Przed ładowaniem amulet trzeba wytrzymać trzy dni szybko, mogą być luźne, należy się modlić albo medytować, a na dzień (niedziela ładowania ani ducha wakacje) odwiedzić świątynię. W każdym przypadku konieczne jest, aby skupić się na swojej tradycji religijnej, nie ma jednego schematu.

Czyżby gwiazda zmienić właścicieli

Oczywiście, byłoby lepiej, gdyby gwiazdy będzie tylko jeden szef. Ale czasami zdarza się, że amulet trzeba przekazać komuś innemu. Na przykład, po śmierci właściciela. W tym przypadku konieczne jest odkażania gwiazda kadzidło „Aruna”. Czasami odwrócenia mijają inne bliskie osoby, nie zdając sobie sprawy świętości wszystkich swoich działań. Paradoksalnie, nawet przy zakupie człowiek nie potrafi wyjaśnić, co gwiazda kupuje i jak ją leczyć.