322 Shares 7513 views

Ile naprawdę żyje żółw?

Ile żyje żółw? To zależy od tego, jak odnosi się ona do tego, co gatunek. Na przykład, gigantyczny żółw żyje dłużej niż jakikolwiek kręgowców – ponad wieku. Niewielki, jak Europejski bagno – od 20 do 25 lat. Ponadto warunki nie wpływają na czas trwania ich życia. Żółwie są bardzo powolne metabolizm, a zatem mogą być przez długi czas nie jeść ani nawet pić. Ponadto, ze względu na skuteczne działanie układu immunologicznego, takich zwierząt są bardzo odporne na infekcje różnego pochodzenia, szybki powrót do urazów i są bardzo odporne. Mogą całkowicie zatrzymać swoje serce, a następnie otwórz go ponownie. Wszystkie żółwie mają jeden, przodek naziemnej – to kotilozavr. Ale w toku ewolucji, wielu jego potomkowie byli w stanie przystosować się do życia w wodzie, zarówno słonej i słodkiej wody.


Ogólnie rzecz biorąc, odpowiedź na pytanie o ile mieszka żółwia – jest dość obszerna, jak niektóre fakty sprzeczne z resztą. Na przykład, na wyspie Galapagos wciąż żyje żółw, który zajmie odkrywców z ziemi ponad 300 lat temu. Ale być może jest to rower, ponieważ naukowcy uważają, że Olbrzymie żółwia (czyli odnosi się do tego rodzaju znanego przeżył) może wynosić maksymalnie 180 lat. W każdym razie, ilu żyje żółw w naszych czasach w dużej mierze zależy od osoby, bo to niszczy jego funkcji życiowych znanym otoczeniu parareptilia. Próby migracje żółwi w budowaniu ich przodków ziemie bez powodzenia. Ponadto, osoba zużywa tych zwierząt w dużych ilościach dla skóry, muszli i mięsa. W dużej mierze będzie to szkodzić zupy żółwia.

Do chwili obecnej istnieje około 290 gatunków zwierząt, 7 z nich mieszka na terytorium Rosji. Zamieszkują, lądowe i morskie obszary w strefach umiarkowanych i tropikalnych. Przez sposób bycia żółw podzielony na lądzie i na morzu. Były z kolei – słodkowodnych i ziemia. Wymiary żółwie są różne. Marine – większy niż wszystkich innych. Na przykład, powłoka skorzaste mieć długość do 2 metrów i ważą ponad pół tonę. Ile żółwie wodne żyją, zależy również od gatunków, siedlisk i wielu innych czynników.

Osoby średnie zostały złowione w dużych ilościach, aby utrzymać w niewoli. Oni nie mają szans rodzenia lub powrotu do ich naturalnego siedliska. Łączna sprzedaż w roku do około 1 miliona jest złowionych żółwi. Uważa się, że w odpowiednich warunkach niewoli mogą żyć dłużej niż w naturze. Ale to nie jest przypadek. Jeśli mówimy o tym, jak wiele zwierzaki żyją żółwie, trudno jest dać jednoznacznej odpowiedzi. Oczywiście, wiele zależy od warunków, ale jest to tylko bardzo przybliżone podobieństwo naturalnych okolicznościach, ponieważ zwierzęta umierają przed ich terminem. Zasadniczo – od depresji, stresu i braku aktywności fizycznej.

Więc ile żyje żółw? Przede wszystkim od długości jego życia zależy od istnienia pełnego komfortu, diety, ochrona środowiska zgodności wymagane standardy, a co najważniejsze – pełne życia.