521 Shares 2760 views

maszyna do tworzenia loki BaByliss Pro MiraCurl – innowacje w dziedzinie fryzjerstwa!

Wiele z targów sen sex pięknych loków. Teraz, aby uzyskać doskonałe loki nie trzeba iść do salonu, ponieważ rynek był jednym z rodzaju maszyny do ukladac loki BaByliss Pro MiraCurl. Dzięki niej, sen staje się rzeczywistością w przystępnej cenie. Poprzez zakup ten innowacyjny wynalazek teraz, można zaoszczędzić czas i pieniądze w przyszłości. BaByliss Pro pomaga na każdym wakacje lub ważnego wydarzenia spojrzeć na 100%, podobać się i zachwycać innych.


Ze względu na wiele funkcji urządzenia do tworzenia loków Babyliss Pro MiraCurl dość proste w użyciu. I wyborze czasu i temperatury, można utworzyć żądany typ włosów i formę.

Funkcjonalność idealny curling

Regulacja temperatury w trzech trybach pracy (190, 210, 230 °). Wprowadzony zakres pozwala na wiatr i osłabionych włosów cienkich i grubych.

regulacja czasu pozwala na regulację długości czasu nici w komorze ceramicznej. Im dłuższe włosy w aparacie, wyraziste będzie zwijać. Przez 8 sekund, można uzyskać miękkie fale, które trwały 10 sekund, można uzyskać jaśniejszy włosy, a na bardziej napięty loki wymagać będzie 12 sekund.

W curlingu jest funkcją trybu cichego. Wybierając go, będzie musiał samodzielnie kontrolować długości fali.

Maszyna do tworzenia loków BaByliss Pro MiraCurl posiada również regulowany kierunek układania, która pozwala stworzyć pożądany kształt i objętość loków.

Eleganckie loki tak szybko i na stałe

Wszystkie trzy fazy i idealny wynik jest oczywisty! Więc zacznijmy.

Etap 1: Mycie, sucha i dobrze czesankowej. Wybierz kierunek curl, ustawić temperaturę i czas. Oddzielna mała część włosów (około 3-5 cm), umieścić go w BaByliss Pro MiraCurl, cofając się od korzeni 4 cm. Kosmyk włosów, aby utrzymać ją mocno i zachować prawo na centrum curling. Urządzenie powinno być ustawione tak, że widoczna ceramiczna część komory jest skierowany do głowicy. Pomoże to specjalny znak na urządzeniu.

Etap 2. bliskości uchwyt Curling, włosy są automatycznie kierowane do specjalnej komory do układania. Gdy funkcja ta jest włączona, dźwięk ostrzegawczy nastąpi powolny, ich liczba zależy od czasu układania: 3 sygnały – czas 8 sekund, sygnał 4 – czas trwania 10 sekund sygnały 5 – czas trwania 12 sekund. Proces układania można uznać za zakończoną, gdy sygnał dźwiękowy 4 szybki dźwięk ostrzegania.

Krok 3. Otwórz uchwyt curling. Pozwoli to zwolnić blokadę. Następnie można usunąć z urządzenia. Ważne jest, aby wiedzieć, że jeśli wyjąć lokówkę z zamkniętymi uchwytami, blokada skieruje.

A teraz można cieszyć się luksusowe loki. Otrzymany wynik jest przechowywany przez długi czas, włosy mogą być dodatkowo ustalone za pomocą lakieru.

warto wiedzieć

Maszyna do tworzenia loki BaByliss Pro MiraCurl wykonany z błyszczącego plastiku, z dodatkiem drutu obracającej. Jeśli urządzenie na godzinę jest w trybie offline, to automatycznie wyłączy się.

Zestaw zawiera specjalne urządzenie, które pozwala na czyszczenie loki kamera stylizacji. Należy to zrobić regularnie, aby uniknąć tworzenia się osadów i akumulacji pozostałości środków stosowanych na wewnętrznych ściankach komory.