702 Shares 3257 views

najmodniejsze bluzki lato 2011

Lato zachwyca nas z ciepłym wiatrem i słońcem. Jasne i lekkie ubranie odcieni – dokładnie to, co trzeba w tym sezonie. Fani Jasne należy zwrócić szczególną uwagę na pomarańczowe i zielone kolory. Dużo czasu poświęca się na to, aby zabrać ze sobą ubrania do pewnej zgodzie z modą. W szafie każdej kobiety powinny mieć kilka różnych stylów: Urząd bluzki, dżinsy, pod wieczór, i innych opcji – coś bez czego obhoytis niemożliwe.


bluzki moda 2011 zadziwiająco zróżnicowane. Picking nesolko Varant może wyglądać dobrze, nowy i stylowy codziennie. Przesuwanie obrazów raovat będzie nie tylko ty, ale również inni. Rozważmy najpopularniejsze modele bluzek.

Nic nie może być tak modne jak kilka starych przetwarzane – jest to potwierdzone w dzisiejszym podium, gdzie tym razem górna ręka styl lat 70-tych. Korzystne są duże ilości, a najbardziej prosty krój. Bardzo ciekawy model z kilkoma pół masztu ramieniu i asymetrycznym kołnierzem

Nowoczesne bluzki na lato 2011 powinna być lekka i przyjemna dla ciała. Aby utworzyć ten efekt za pomocą światła i naturalne materiały: jedwab, szyfon, koronki, bawełna i muślin. Dzięki tych materiałów stworzyć niepowtarzalny kobiecy wizerunek, co jest niemożliwe, aby nie zwrócić uwagę.

Bluzki, koszule

W latach 70. ubiegłego wieku, słynny Yves Sen Loran zaprezentowana publicznie nowy model bluzki, które wyglądały jak zwykła koszula chłopskiej, ponieważ mieli szerokie rękawy dużej objętości. To lato będzie zachwyci nas podobnych modeli. Jednak bluzki 2011 zostaną wykonane w stylu chłopskim, w zwykłej postaci męskiej. Tacna idealny dla nich być szyfon i jedwab. Rage jest uważany za mały kwiatowy wzór na przezroczystym tle natrualnoy tkanki.

Pomarańczowy, zielony, kwiaty, białe bluzki będą istotne nie tylko w postaci płaszcza, bo nikt nie anulował Beauty szczupłą talię. Wyposażone modelu, podkreślając sylwetkę i skutecznie uwalniając gardło cienką lub szerokich pasów, stworzyć niepowtarzalny kobiecy wizerunek. Tkaniny są takie same, co zapewnia zachowanie lekkości i lekkości.

Bluzki bez rękawów

Przy wyborze rękawów bluzki trzeba spojrzeć na najbardziej żywe kolory i zapomnieć o czarnym, który pochłania ciepło z promieni ultrafioletowych słońca do już upałów letnich. Właściciele pięknej strony na pewno trzeba dostać parę bluzek. Ponadto, bez rękawów bluzka jest na tyle wszechstronny: ciemny kolor – biurowe, żywy, kwiatowe odcienie, printovye kolory – na wieczorny spacer i trasa w restauracji.

Top bluzki mogą być zaprojektowane na różne sposoby: bluzka z kołnierzykiem kołnierz, głęboki dekolt, stand – doskonały wybór na lato. Głęboki dekolt i podkreślają piękne piersi na pewno przyciągnąć uwagę płci przeciwnej. Stójką lepiej udekorować łuk, jeśli nie był pierwotnie zakładano, albo natychmiast podnieść model z wycięciem w formie serca. Przy wyborze bluzka z zacisku kołnierza powinien preferować naturalny jedwab, który sprawi, że model nie jest po prostu piękne i luksusowe.

Bluzki 2011 „American” modele są idealne dla kobiet z małym rozmiarem piersi. Właściciel tego modelu, nie jest konieczne, by wątpić, że skutecznie wyróżnia się spośród innych.

Oczywiście, białe bluzki nigdy nie tracą na znaczeniu. Projektanci opracowali różne style do wieczorowej sukni, spacery w parku, biurowych i innych okazjach.

Materiały lekkie, kobiece kształty, jasne i delikatne kolory – dokładnie to, co trzeba żadnej mody tego lata. Każdy model z właściwego doboru spódnice, spodnie lub sukienkę uczynić obraz wyjątkowy, trzeba tylko zacząć wycieczkę do modnego sklepu.