527 Shares 4293 views

Program Stream na "Twitch". Jak strumień „nerwowy” przez OBS?

ESports, który rozpoczął się w latach 90., dość szybko w naszych czasach. Szybki postęp technologiczny przyczynia się do pragnienia graczy, aby zaprezentować swoje umiejętności gry dużą publiczność. Dzięki Youtube, Justin i innych podobnych miejsc, mogą zaprezentować publiczności swoje osiągnięcia w grze. Rosnąca popularność tych audycji doprowadził do utworzenia służby pro-gaming „szarpać”. Program Stream na „Twitch” pozwoli graczom pokazać ich gry dla każdego.


Tworzenie usługi „Twitch”

Z powodu nadmiernego przeciążenia głównym serwerze serwer Justin „Twitch” został uruchomiony w 2011 roku. Jego głównym tematem zaczął grać serpentyny wideo i transmisji turniejów eSportu.

W związku z rosnącą popularnością wśród graczy, ta usługa jest uruchamiana za pomocą twórców gier komputerowych do prezentacji rozgrywki swoich produktów. Również popyt na gry na strumień pozwala na przypisanie rating do ich popularności.

On „Twitchy” strumień może być przeprowadzona absolutnie żadnej gry, począwszy od zwykłych gier arcade, a kończąc hardcore'owych symulatorów. Transmitować rozgrywki mogą być realizowane bezpośrednio przez osobę lub osoby gry, demonstrując grę z określonego gracza. W serpentyny można często zobaczyć odtwarzacz i słuchać jego komentarzy dotyczących tego procesu. Członkowie Zmienione transmisję mogą zostawić swoje komentarze na temat gry, lub w celu omówienia go bezpośrednio z napędem na czacie. Ale do tego muszą być zarejestrowane na stronie „szarpać”, podobnie jak napęd.

Aby zarejestrować się online, musisz mieć ukończone co najmniej 13 lat. Będąc jego użytkownik, muszą być zgodne z zasadami, które są podobne do tych wszystkich takich usług. Jeżeli którykolwiek z konta zostaną zablokowane. Może być również zakazane od administracji bez przyczynowego wyjaśnienia.

Oprogramowanie do transmisji w zasobie „Twitch”

Aby zobaczyć, jak odtwarzacz wideo, tyle z dowolnego urządzenia podłączonego do Internetu, przejdź na oficjalnej stronie „nerwowy”. Aby móc dodawać komentarze lub stworzyć swój własny kanał, musisz być zarejestrowany na zasób, który jest wolny.

Jeśli chcesz nadawać swoją grę, to trzeba program do strumienia „Twitch”, która produkuje przechwytywania wideo i pozwala na przetworzenie. Takie programy można znaleźć całkiem sporo, ale najbardziej popularne są OBS (Open Software Nadawca) i XSplit. Każdy z nich ma swoje wady i zalety, na podstawie której można dokonać najlepszego wyboru. XSplit, na przykład, do pracy wymaga więcej zasobów niż na OBS, a pewne zespół operacyjny. Ale funkcjonalność i jakość dekoracji na jej wysokość. OBS jest różnica między doskonałej wydajności. I, oczywiście, jest to, że ten program jest darmowy, odgrywa kluczową rolę.

Aby rozpocząć przesyłanie strumieniowe z OBS lub XSplit, musisz zrozumieć, jak skonfigurować program do strumienia na „Twitch” w porządku. Aby to zrobić, należy rozważyć ustawienia cech obu programów.

Ustawianie XSplit dla Stream

Jeśli podoba Ci się program do strumienia na „Twitch” XSplit, konieczne jest, aby zrozumieć charakterystykę jego otoczeniu. Najlepiej jest go pobrać na oficjalnej stronie internetowej, w którym chcesz dokonać rejestracji wstępnej. Można to zrobić w ciągu kilku minut. Ważne jest, aby wiedzieć, że XSplit oddział ma inną modyfikację programu i trzeba odebrać tylko ten, który najbardziej Ci odpowiada. Program koperta dość minimalistyczne, ale sobie z tym poradzić, to należy zwrócić uwagę na kilka punktów.

Program pozwala na podgląd plików wideo, więc będziesz zawsze wiedzieć, co publiczność zobaczy. Poprzez ustawienie dźwięku, należy pamiętać, że publiczność musi usłyszeć Twój głos i gra dźwięki. Aby skonfigurować jakości, można użyć wskaźnika bieżącego sygnału (czerwona linia). Jeśli ustawienia trudno zrozumieć, można skorzystać z pomocy przyjaciela, który wskaże braki.

Co do źródeł obecnej scenie, można dodać je za pomocą przycisku Add, który wyświetla listę cech: może to być obraz z kamery wideo, zdjęcia, tytułów lub innych możliwych plików. Elementy te pozwalają na szybkie przełączanie się na scenę w czasie strumienia. Jest to wygodne, ponieważ w grze są momenty, które chcesz zostawić za kulisami, a widzowie mogą w tym czasie bawić zabawny film.

menu XSplit

Menu XSplit składa się z 6 części.

  1. Plik. Ta pozycja pozwala załadować i zapisać ustawienia prezentacji (scen). powiela on również funkcje przycisku Dodaj, co pozwala na umieszczanie zasobów w bieżącej sceny.

  2. View. Sekcja Rozdzielczość elementu pozwala ustawić uprawnienia dla wideo generowanego przez program. Idealnie, liczba ta powinna być taka sama, jak u źródła. Kiedy słaby procesor lub niewystarczająco szybki internet pierwszy rozdzielczość może zostać zmniejszona. Jeśli zdecydujesz się na zmniejszenie liczby klatek na sekundę, należy pamiętać, że minimalna stawka – 24 klatek, w przeciwnym razie film będzie wyglądać jak pokaz slajdów.
  3. Broadcast. Z pomocą tej sekcji zależy od miejsca wysłania strumienia: kanał transmisji lub na dysku komputera.
  4. Ogłosić. Sekcja pozwala na strumieniowe przesyłanie reklam na niektórych stronach, które są dostępne dla wybranego kanału.
  5. Narzędzia. Ta sekcja zawiera transmisję opóźnienia. Również może być użyty do ogólnych ustawień programu lub uzyskać odwołanie do katalogu.
  6. Pomoc pozwala uzyskać więcej informacji.

Koniecznie trzeba pracować z ogólnymi ustawieniami, ale to lepiej zrobić po naukę trochę program prac subtelność XSplit.

Jak strumień „nerwowy” przez OBS?

Stream drgać, można użyć programu OBS. Ma wystarczającą funkcjonalność bez podania płatnych odpowiedników. Źródłem pobrania lepiej jest wybrać oficjalną stronę OBS.

OBS jest zestaw załadowany dość szybko, ponieważ jest łatwy do zaprogramowania Stream na „Twitch”. Windows XP, 7 i 8 – że te systemy operacyjne, które nadają się do normalnej pracy OBS. Warto również wizyta w esstimator ustawienia strony, gdzie można wybrać optymalne ustawienia dla danego komputera. Program Stream na „Twitch” dla komputerów PC low-end będzie mieć pewne ustawienia i silne – innych. Tab rzeczoznawca najlepiej pozostawić otwarte wykorzystać wyniki przy ustalaniu programu OBS.

Podczas montażu należy dokładnie zapoznać się z instrukcją i wykonaj je. Po jej zakończeniu należy przejść do ustawień. Przede wszystkim wybrać język dla wygody dalszej pracy. Jeśli mówią dobrze po angielsku, można pozostawić w wersji angielskiej, w celu uniknięcia nieporozumień z powodu nieścisłości w tłumaczeniu. Takie przypadki zdarzają się. Teraz, w wierszu „Profil”, aby usunąć istniejącą etykietę tam, podać nazwę i kliknij „Dodaj”.

Następnie przejdź do „Kodowanie”. Pomoże ci, którzy nie wiedzą, jak strumień „nerwowy” przez OBS bez opóźnień. Wbrew temu, co program prosi o instalację znaków kontrolnych zgodnie CBR, gdzie lepiej nie. Dla widzów, którzy mają ograniczony dostęp do Internetu, na stałe bitrayt absolutnie bezużyteczny: będzie zadzwonić dzienniki. Jakość najlepiej jest umieścić wartości 8. 3500 będzie wystarczająca dla maksymalnego bitrate. Na wyższym ustawieniu na serwerach strimingovyh może być utrata pakietów, które będą powodować opóźnienia w filmie. Wskaźniki wielkości bufora najlepiej jest umieścić takie same jak dla maksymalnej przepływności.

KONF.WIDEO Program OBS

Program Stream na Twitchy OBS musi być prawidłowo skonfigurowany, aby jakość obrazu, aby zadowolić publiczność. Aby to zrobić, trzeba radzić sobie z pozycji „Broadcast”. Tu pierwszym krokiem jest, aby wybrać tryb. Dla początkujących serpentyny najlepszym rozwiązaniem byłoby lokalny rekord. Ona skieruje strumień do komputera, a będziesz mieć możliwość podglądu plików wideo, a także na tyle dokładnie dostroić.

Przy wyborze żywo transmitować rejestrów usług (w tym przypadku – Twitch) i wprowadzane klucz Stream, uzyskane w trakcie rejestracji do „szarpać”. Ustaw znacznik wyboru w polu „Avtoperepodklyucheniya” i ustawić jej wartość opóźnienia 5. Teraz przejdź do filmu. Aby go skonfigurować, trzeba podać kartę graficzną, która jest na komputerze. Ustaw uprawnienia można dopasować rozdzielczość monitora. Następnie konieczne jest określenie najwłaściwsze, aby powiększyć i filtr. Po skonfigurowaniu FPS może wykorzystywać dane rzeczoznawca na wcześniej otwartej stronie. Nie należy przeceniać, gdyż doprowadzi to do lag w serpentyny, ale poniżej 24 nie powinien ustawić. Jeśli nie zamierzasz korzystać z „Aero” w filmie, to lepiej wyłączyć, który usunie nadmierne obciążenie komputera.

Konfiguracja dźwięku dla OBS

Ważnym punktem jest ustawienia audio. Jakość dźwięku z wielu strumieni powoduje wiele do życzenia, więc zwrócić uwagę na ten punkt trochę. Program Stream na „Twitch” pozwala na dokonanie korekty dźwięku. Jeśli to, co słyszysz, że są wygodne i zadowoli odbiorców, konieczne jest, aby przenieść ustawienia domyślne, co jest panel dźwięku Windows dla urządzenia odtwarzającego programu. Jeśli serpentyny głos ginie w dźwięki w grze, konieczne jest, aby zmniejszyć głośność i zwiększyć wzmocnienie mikrofonu. W przeciwnym razie, nie na odwrót.

Upewnij się, że mikrofon dał świetny dźwięk. W przeciwnym razie, publiczność usłyszy dziwne odgłosy podczas Stream, a to z pewnością nie jest ich rozkoszą. Jeśli jest problem, spróbuj skonfigurować mikrofon lub wymienić.

Sortowanie się jak strumień „nerwowy” przez OBS, ostatnie ustawienie jest lepiej zostawić go w tym. Angażować je po zdobyciu doświadczenia.

Jak strumieniowo gry do „drgać”

Jak już wspomniano, do strumienia „nerwowy” absolutnie różne gry. Na przykład, OBS – doskonały program dla strumienia do „nerwowy”. „Dota 2” idealnie komponuje się również z tego zasobu. Po ustawieniu, jesteś gotowy do transmisji gier. Aby to zrobić, należy dodać scenę prawym przyciskiem myszy i znaleźć swoje nazwisko do łatwego przełączania podczas transmisji. Aby strumień grę „Dota 2”, wybierz ją jako źródło. I stworzyć ciekawy film można dodać różnego rodzaju zdjęć i obrazów z kamery internetowej, która pozwala widzom zobaczyć cię w trakcie gry. W podobny sposób program jest używany do strumienia „nerwowy” lol.

Aby strumień schwytany publiczności, można użyć różnych etykiet w postaci obrazów, które są dodawane również do źródeł. Mogą zachować swoje komentarze na temat wszelkich spotykanych momentach gry. Mogą one również zawierać zalecenia, aby dać początkującym, jeśli masz umiejętności.

Moda gry dla strumienia

Dla wygody graczy, którzy chcą nadawać swoją grę, twórcy wdrożony specjalny sposób. Na przykład, specjalnie zaprojektowany fason został zaproponowany przez serpentyny gry WoT. Stał się reakcja deweloper na rosnącą liczbę graczy, którzy chcą zademonstrować swoją grę do publiczności. To także pozwala na nadawanie swoją grę, jak również dowolny program w strumieniu „nerwowy” Wot.

Aby skorzystać z tej mod, trzeba być klientem gry. Po instalacji zmodyfikowanego procesu make-up. Logując się do swojego profilu, zobaczysz okno z monitem o zalogowanie się do „Twitch”, w którym trzeba podać swoje konta użytkownika na tej stronie. Ze słabym webcast PC będzie problematyczne, ponieważ proces Stream silny system Gruzji i, przede wszystkim, film będzie opóźnienie. Jest to również zły za jakość tłumaczenia jest niska prędkość internetu. Jeśli te problemy nie występują, można dostroić tryb.

Tryb Menu jest dość prosty i funkcjonalny, który jest dość łatwa do zrozumienia, jeśli posiadają podstawową wiedzę o języku angielskim. Zakładka Ogólne pozwala dostosować przechwytywanie dźwięku, mikrofon, gry wideo i obrazów z kamery. Ponadto, posiada funkcję Stream rozpoczęcia, wstrzymać transmisję, należy włączyć czat z „nerwowy”. W górnym okienku, można podać nazwę strumienia. Również, gdy podczas pokazów zdjęć strumień z kamer internetowych, funkcja ta pozwala na zmianę jego rozmiaru. Jeśli chcesz wyjść z mody, to wystarczy użyć przycisku wyśpiewują.

Karta Jakość umożliwia konfigurowanie ustawień, które poprawią jakość strumienia. Można zapisać zoptymalizowaną mod instalacja, najbardziej odpowiedni dla Twojego komputera. Dla początkujących, Streamer to wystarczy, ale z nabyciem pewnych umiejętności to będzie możliwe, aby poprawić konfigurację.

Zakładka Hotkeys pozwala skonfigurować skróty klawiszowe. Jak go używać, zna każdy gracz.

Po skonfigurowaniu ustawień, będzie można zobaczyć w hangarze zdalnego Stream. Aby rozpocząć, należy upewnić się, że przyciski do przechwytywania wideo i audio są włączone. Jeśli chcesz zapoznać się z publicznością lub komentarz do rozgrywki, a następnie użyć „Mikrofon” i wykazać obraz z kamery jest to konieczne, aby kliknąć „Camera”. Po tych krokach, można kliknąć na przycisk „Start”, aby transmitować grę.

Jeśli moda nie spełnia Twoich potrzeb, a następnie przyjść z pomocą dowolnego programu do strumienia „nerwowy”. Wybór będzie zależał od Ciebie.

Jak stać się popularnym streamer?

Mając do czynienia z tak program jest skonfigurowany do strumienia na „nerwowy” i uczenia się przetłumaczyć gry jest zdobyć przychylność publiczności. Warto bardziej do komunikowania się z publicznością na czacie. Ponadto, zawsze zachować jakość Stream: widzowie nie doceniają Laga wideo, które towarzyszą dziwne dźwięki. Także spróbować rozcieńczyć Gra ciekawe zdjęcia lub komentarza. Bardzo ożywia obrazy rozgłoszeniowych z kamery. Jednak wszystko będzie zależało od ciebie. Jeśli można przyciągnąć publiczność ich charyzmy, abonenci zostaną dostarczone. Nie jest tajemnicą, że w strumieniu, gracze mogą zarobić nie jest zły, ale jest to istotny bodziec dla siebie.