780 Shares 7088 views

Jak usunąć pasek Yandex jeśli nie trzeba?

Dziś dzielimy się z wami kilka ciekawych informacji na temat różnych usług dodatków przez Yandex w przeglądarce, bez względu na to, który z nich jest zainstalowany na komputerze. A dla tych, którzy nagle chciał pozbyć się ułożone panele, pokażemy, jak usunąć pasek Yandex.


Jak wiele interesujących, a czasem bardzo potrzebne dodatki funkcjonalne do naszych znanych przeglądarek internetowych wymyślić ich twórców. Dla każdej z tych przeglądarek – Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera, Google hrome – zawsze pasuje interesujący funkcjonalną aplikację – Bar Yandex.

Jak to jest? Jest to dodatkowy panel, który znajduje się u góry okna przeglądarki i pozwala szukać w Internecie informacji niezbędnych i wystarczająco szybki dostęp do innych stron internetowych.

Co jest w tym panelu? Jest to łatwe do wyszukiwania, już powiedział, co jeszcze jest w nim ciekawe i niezbędne w codziennej pracy?

Po pierwsze – jest to bardzo przydatny zestaw narzędzi dla każdego: „tylko tekst” – otwarte strony, łatwe do odczytania tekstu. Dla tych, którzy nie są bardzo dobra znajomość zawiłości języka rosyjskiego, pomoc przyjdzie wspaniały dodatek – „Sprawdzanie pisowni”. W razie potrzeby będzie można przetłumaczyć stronę z dowolnego języka europejskiego w domu – rosyjskiej, to nam pomoże – „tłumaczenie stron i słów.” I, oczywiście, najważniejszy będzie zakładce „zakładki wizualne”, którego stosowanie jest dziś niemal wszyscy.

„Pogoda i korki” zawsze przyznać Ci do huśtania się rzeczy, mówić o temperaturze powietrza i jak najlepiej dostać maszynę do żądanej lokalizacji w swoim rodzinnym mieście. Zostaniesz powiadomiony o potencjalnym utrudnienia ruchu i może, korzystając z tej wiedzy, aby ominąć korki.

„Nowe zdarzenia …” – będzie zawsze na bieżąco z najnowszymi wiadomościami.

To jak dużo konieczne i ułatwiają naszą pracę na Internet oferuje nam wyposażony bar Yandex. Uwaga, nie ma nic zbędne, tylko co ułatwia naszą pracę i pozwala szybko osiągnąć swoje cele.

A co, jeśli te aplikacje są już zainstalowane w przeglądarce, ale funkcje nie są całkowicie zainteresowany w was, i chcesz je usunąć? Powstaje pytanie, jak usunąć pasek Yandex, zastanawiające wiele nie ustraivavyut dodatkowy panel w stercie przeglądarki przycisków i ikon.

W zależności od procedury usuwania paska jest nieco inna przeglądarka, ale wykonać to dość trudne. Jeśli chcesz usunąć Yandex pasek przeglądarki, a następnie postępować w następujący sposób.

W programie Internet Explorer, należy przejść do zakładki „Usługi” i tam znaleźć „nadbudowy”. W nich można usunąć niechciany element z paska narzędzi.

Jeśli wybrany został jeden Mozilla, wtedy jest nieco łatwiejsze niż w IE. Śledź menu „Narzędzia” – „Dodatki”. Wyłącz niepotrzebne panel jest prosty.

I jak usunąć Yandex bar Chrome? Jeśli jesteś fanem Google, a następnie, aby mieć pojęcia. Nie będzie musiał odwiedzić panel sterowania komputera. Możemy wykonać następujące kroki. Kliknij przycisk menu „Start” wybierz opcję, a następnie przejdź do folderu „Dodaj lub usuń programy”, „Panel sterowania” i nie patrząc na „pasku Yandex.” „Delete” rozwiąże wszystkie problemy.

Trzy popularne wśród przeglądarek internautów, rozmawialiśmy i zorientowali się, jak usunąć Yandex specjalnie bar każdego. Co o Operze? I powiedzieć o tym, jak usunąć pasek Yandex tutaj. W zaawansowanych ustawieniach znajdziemy „Panel sterowania” i usunąć wszystkie niepotrzebne, zwłaszcza bar Yandex, jeśli jest jednym z niepożądanych.

To wszystko. Powstaje pytanie, jak usunąć pasek Yandex nie jest już problemem, ponieważ w żadnym z powyższych przeglądarek usunąć ten panel nie jest tak trudne. Masz prawo do decydowania, co jest potrzebne w swojej przeglądarce internetowej, a co nie jest. Cieszyć się z Internetu.