188 Shares 1926 views

Jak zrobić kostium Cygankę?

Chcesz wyróżniać się na imprezie, maskarady, ale po prostu nie może pochodzić z obrazem? Dlaczego nie wybrać strój Cygana? Taka rola pięknej i tajemniczej kobiety najlepiej nadają jasny brunetka w każdym wieku, jednak pozwolić, aby spróbować jasne spódnice i chusty mogą być i pani z włosami innym kolorze. Obraz cygańskiej byłyby istotne i do wypoczynku dla dzieci i dorosłych na bal.

gypsy kostium z materiałów złomu

Jeśli chcesz, aby przyzwyczaić się do tego kolorowego obrazu jest możliwe, wykorzystując swoje zwykłe ubrania.

zajmie dużo przepony, korzystnie jasnym monochromatyczny lub tkaniny motywy kwiatowe. Spódnice, pożądane jest, aby umieścić na kilka, ale można ograniczyć do jednego, a górna związać dużą chustę lub szal. Górna część kostiumu – luźna bluzka lub koszula. Pożądane jest, aby miała rozgorzał rękawy.

Bluzki może być również jasne lub brylantowy monochromatycznego materiału lub variegated. Niezbędne akcesoria gypsy – szale i chusty.

Kolejny świetny pomysł – w strojach z tym tematem wielu fanów dodać strefę do tańca orientalnego, ozdobione monet jingling.

Oczywiście, tym akcesorium ma związek uzależnione od tradycyjnych strojach cygańskich, ale za jego komiksu opcji świątecznym jest w porządku.

Trudno jest wyobrazić sobie karnawał kostium gypsy bez ich odpowiedniej biżuterii i makijażu. Najlepszym sposobem, aby nadać skórze odcień ciemnego – dzień przed wyjazdem, aby skorzystać z mocnego opalania. Jeśli nie lubisz tej opcji dopasowania najciemniejszy krem tonu i proszek. Nie zapomnij, oprócz twarzy, tworzą obszar szyi i klatki piersiowej, aby uniknąć gwałtownych przemian z odcieniami skóry. Oczy mogą uzupełnić jasnych odcieniach lub narysować duże czarne strzałki. Grube rzęsy uzupełnić atrament. Warga – granatowy lub jasnoczerwony szminki. Jest to najlepszy kostium Gypsy uzupełniać włosami. W celu zwiększenia ich objętości może być zakręcony duże loki. Doskonały dodatek do fryzury – duże kwiaty lub barrettes. Nie zapomnij o masywnej biżuterii – obfitość bransoletki dzwoniące, duże kolczyki, złote pierścienie, kilka sznurów koralików o różnych długościach – to duma jakiegokolwiek cygańskiej.

Uszyć strój cygański własnymi rękami

Nawet jeśli nie jesteś zbyt często posiadają gwint z igłą w ręku, aby poradzić sobie z produkcji takiego prostego stroju karnawałowego prawdopodobnie będzie. Spódnica jest najlepszy do naśladowania wzór, „słońce” lub „polusolntse”. Jeśli pasować będzie kilka – wybierać różne długości – w celu zapewnienia, że są one naturalnie „podglądanie” jedna na drugiej. Jest również dość łatwo uszyć spódnicę gypsy niepotrzebnych dużych szale. W tym celu, trójkątny lub prostokątny szal złożone na przekątnej i pocięto na dwie części. Krotnie części razem cięcia cienkich kąt tak, że uzyskana długość cięcia był poluobhvatu pasa dodatku na szew. Szyć długie krawędzie, uchwyt TOP – pasek i klamra lub guma – do wyboru. Dno (dawniej krawędź szal) nie może być przetwarzany.