417 Shares 7447 views

„Hepel”: instrukcje użytkowania. Skład i opinie

„Hepel” lek instrukcje dotyczące stosowania określa jako środek posiadający homeopatyczne, rozkurczowe wątrobę, przeciwzapalne, przeciwbiegunkowe, właściwości choleretic. Lek stosowany w leczeniu chorób układu wątrobowo-żółciowego.


Składniki leku „Hepel”

Instrukcja wskazuje, że efekt terapeutyczny narzędzia ze względu na włączenie w jego składników kompozycji. Będziemy Ci więcej o nim.

  • Ostropest – ziołowy roślina, która pomaga w przewlekłych schorzeń układu wątrobowo-żółciowego z powodu zastoju w żyle wrotnej, żyłach miednicy i kończyn. stosowany również w leczeniu hemoroidów.
  • Widłak goździsty – wieloletnich, aktywację układu pokarmowego, pomaga przywrócić prawidłowe funkcjonowanie systemu wątrobie w przypadku infekcji. Jest on stosowany dla dowolnej choroby wątroby i dróg żółciowych, choroby skóry, zaburzenia trawienne.
  • Chinowiec drzewo – wiecznie zielona roślina z rodziny Rubiaceae, którego kora pomaga z kolką pęcherzyka żółciowego, ostre-początek biegunka, zaburzenia przewodu pokarmowego, niestrawność, wysypki skórne, ogólne wyczerpanie, odwodnienie, niedokrwistość.
  • Chelidonia – wszystkie znane zioło stosowane w chorobach pęcherzyka żółciowego, wątroby, dróg żółciowych. Roślina jest skuteczny w holeliteaze, żółtaczka zakaźna, zapalenie dróg żółciowych, zapalenie pęcherzyka żółciowego.
  • Veratrum biały – rośliny z rodziny Liliaceae, stosowane w ciężkich ustnej, zaburzenia układu pokarmowego, postępującą niewydolność serca (na skutek chorób zakaźnych). stosowany również w neuralgii, nadmierna pobudliwość, towarzyszą zaburzenia nerwicowe, biegunki.
  • Fosfor – element zmniejszenie bólu i skurcze w przewodzie pokarmowym, aby pomóc w infekcji, wyczerpanie, zapalenia układu trawiennego, zaburzeń nastroju.
  • Gałka muszkatołowa – gałka muszkatołowa drzewo owocowe, przydatne w patologii przewodu pokarmowego oraz wzdęcia.
  • Arbuz kolokwinta – trawa Gurda rodziny, skutecznie eliminuje bolesne skurcze w ścianie jelit i dróg żółciowych.

wskazania do

Lek „Hepel” Instrukcja proponuje stosowanie zapalenia wątroby i choroby dróg żółciowych (zapalenie pęcherzyka żółciowego, zapalenie wątroby, kamica pęcherzyka żółciowego, zapalenie dróg żółciowych). Jeśli rozwój choroby występuje na tle zapalenia błony śluzowej żołądka lub gastrocardiac towarzyszą objawy, powinny być opisane, wraz z zażywaniem narkotyków, takich jak medycyna homeopatii, jako „Nux vomica-Homaccord” i „Gastrikumel”. W przypadku diagnozowania pancreatopathy lekarstwo „Hepel” instrukcja zaleca stosowanie leków w połączeniu z «Hepar suis-Injeel» i «Tseanotus-Homaccord”. W skuteczność patologii miąższu wątroby terapii będzie wyższa, jeśli uznane lek stosowany łącznie ze środkami «Injeel-Chol» i «Helidonium-Homaccord”. Lek „Hepel” jest również przepisywane do leczenia zapalenia okrężnicy i zapalenie jelit występujących w postaci przewlekłej, dysbioza jelit. W kombinacji z innymi lekami stosowanymi w leczeniu chorób skóry (atopowe zapalenie skóry, trądzik, wyprysk), gdyż pozwala to mieć stymulujący wpływ na aktywność detoksykacji hepatocytów. Wyświetlanie przyjmowania leków, gdy wzdęcia, zaburzenia odżywiania, artretyzm.

Postać dawkowania i składu

Lek ten jest dostępny w tabletkach i białe w kolorze pomarańczowym (zabarwienie może czysty kolor biały) formy ploskotsilindricheskoy. Jest skos. Zapach jest praktycznie nie istnieje. „Hepel” tabletki są sprzedawane w jednostkach 50 opakowania. Każdy kawałek zawiera 90 mg arbuz kolokwinta D6, 60 mg białego ciemiernik D6, 30 mg glistnik D3, D3 widłak goździsty, gałka muszkatołowa D3 D4 i kory drzewa chinowej. Ponadto, 15 mg mleka ostu D2 i D6 fosforu. Pomniejszych składników są stearynian magnezu i laktozę.

Jak zażywać lek „Hepel”? Instrukcje. cena

Tabletki należy podawać podjęzykowo, który jest umieszczony pod językiem. Są one wykonane lub na czczo (nie później niż piętnaście minut przed jedzeniem) lub po posiłku (około godziny). Dawkowanie określa przepisywać lekarz zwykle trzy tabletki dziennie. Czas trwania zajęć terapeutycznych jest również ustalana indywidualnie (może wynosić od trzech tygodni do jednego miesiąca).

Dzienna dawka dla dzieci poniżej trzech lat – trzy razy dziennie po 1/4 „Hepel” pigułki. Instrukcja wskazuje, że lek jest konieczne szlifowanie i uzyskany proszek rozpuszcza się w łyżeczce (gotowanej) wody. Dzieci po trzech latach można zastosować dawkę dla dorosłych, tabletka lub ten sam grunt na proszek, albo pozostawić do rozpuszczenia. W ostrych warunkach może brać leki co piętnaście minut przez pierwsze dwie godziny, a następnie leczenie powinno być kontynuowane do standardowego schematu.

Lek jest uwalniany w dowolny sposób (bez recepty). Koszty opakowania zawierające 50 tabletek, waha się od 200 do 250 rubli.

Lek "Hepel". Opinie. skutki uboczne. Przeciwwskazania

Pacjenci twierdzą, że lek jest dobrze tolerowany. Przegląd nie dostarczają informacji o rozwoju jakichkolwiek działań niepożądanych po zastosowaniu leku. Tylko osobisty nietolerancja istniejących składników leku w kompozycji można przypisać szereg przeciwwskazań. Tabletki mogą nawet przepisywany kobietom w ciąży i karmiących piersią, ale tylko wtedy, gdy istnieją poważne dowody na to.

Aplikacja dla niemowląt medycynie „Hepel”. Instrukcje. opinie

Lek jest wymagane w przypadku niemowląt bilirubiny gąbczastej – stan, w którym poziom bilirubiny we krwi przekracza dopuszczalne granice, to znaczy, gdy patologiczne żółtaczka. Opinii wielu rodziców, że za pomocą leków mogliby oszczędzić dzieciom z tego stanu w ciągu kilku dni. Inni kwestionują potrzebę jego wykorzystania, obawiając się, że będzie to prowadzić do negatywnych konsekwencji. W razie wątpliwości można uzyskać test bilirubiny; Powie jeśli rzeczywiście żółtaczki noworodków jest nieprawidłowy. Jednak badanie wymaga podjęcia 1 ml krwi żylnej, a procedura ta jest dość ciężki, na maluszków. Jednakże, zwykle występują pediatrę o cechach zewnętrznych (na gałce ocznej, na skórę, błony śluzowe) może określić typ żółtaczka.

O, to w jakiej dawce i jak dać noworodka lek, to zostało powiedziane wyżej. Podczas gdy w sprawie sposobu i czasu podawania, dopuszczalna dawka musi poinformować lekarza dziecka. Z własnej inicjatywy, aby dać leki dziecko jest zabronione.

W większości przypadków, tabletka „Hepel” (reakcje rodziców, świadczą o tym) dzieci nie powoduje żadnych negatywnych skutków. Jednak po pierwszym podaniu leku należy obserwować stan noworodka i reakcji swojego ciała na lek. Jest możliwe, że dziecko może być nadwrażliwość na którykolwiek ze składników leku.

informacje dodatkowe

Bądź pewien, przed rozpoczęciem pigułki leczenie „Hepel”, aby skonsultować się z lekarzem. Instrukcja mówi, że połączenie leku z innymi lekami nie powoduje istotnego klinicznie interakcji, ale lepiej jest wyjaśnić szczegóły wizytę u specjalisty.