340 Shares 946 views

Jak skompresować film do nagrania na płytę

Na pierwszy rzut oka związek między stopami dostępu do producentów płyt internetowych i zysk nie jest oczywista, ale tak nie jest. W rzeczywistości, ze stopą wzrostu i spadku sprzedaży dostawców tarczowych taryfy są znacznie zmniejszone. Powodem tego jest dostępność informacji: jeśli przed każdym szanujący się użytkownik komputera miał dom na kółkach zbiór oprogramowania, muzyki i filmów, ale teraz nie jest konieczne, ponieważ ulubiony film zawsze można sprawdzić online, to samo z muzyką i programami. Mimo to, czasem trzeba wiedzieć, jak skompresować film do nagrania na płycie lub urządzeniu przenośnym. To, czym jesteśmy dzisiaj i będziemy rozmawiać.


Wcześniej nie było życia bez kolekcji domu swoich ulubionych filmów na płytach CD. Technologia CD od dawna w stanie spełnić żądań użytkownika w ilości przechowywanych informacji: 700 megabajtów jest dobre tylko dla tekstów. Nowsza standardem DVD o pojemności 4,7 GB jego odchodząc, zapewniając miejsce jego odbiornik Blu-ray, przy czym wielkość tarcz zwiększa się do 25 GB (standard). Coraz więcej filmów w Internecie stanowi zapis tylko na płycie Blu-ray. Ale co o użytkownikach z DVD, na których takie kwoty nie pasuje? Kupować drogiego Blu-ray zamiast zwykłej płyty DVD? Nie! Przeczytaj, jak do kompresji wideo. Inny aspekt problemu: jak umieścić film na drążku niewielką ilość na urządzeniu mobilnym. Dlatego każdy powinien mieć pomysł, jak skompresować avi – jeden z najbardziej popularnych formatów.

Będąc fanami anime, chcieliśmy zachować swoje ulubione programy telewizyjne w kolekcji, ale ludzie, którzy napisali wideo w sieci, nie chciał, aby dbać o ludzi takich jak my, właściciele DVD, więc wielkość filmu przekracza 4,7 GB notorycznie. dyskach dwuwarstwowych nie były nawet brane pod uwagę ze względu na ich niską jakość i wysoką cenę. Było tylko jedno: podniesienie nabiał … programy konwersji, aby dowiedzieć się, jak samemu Kompresja wideo, a następnie zapisać w mniejszej objętości serii na płycie.

My najpierw określić typ pliku wideo – a mianowicie jego rozszerzenie. Obecnie bardziej popularne MKV żeglarz, chociaż są zwykle avi. Aby pracować z plikami MKV, trzeba będzie zainstalować program komputerowy Aone Ultra MKV Converter, z którym jest bardzo proste, aby dowiedzieć się, jak do kompresji wideo. Aone stworzenie podobnych produktów oprogramowania charakteryzuje się tym, że jest dla początkujących, dzięki czemu można przekonwertować plik niemal automatycznie dzięki intuicyjnym presetów. Jednakże dopuszcza się, aby ręcznych korekt, w tym zmian w rozdzielczości, które jest popyt na urządzeniach mobilnych z niestandardowych rozdzielczości ekranu. Dlatego też, jeśli użytkownik szuka, jak do kompresji wideo szybko i łatwo, Ultra MKV Converter – to prawdziwy unikat. Wszystkie prace są zredukowane do trzech działań: Wybierz plik, a następnie format wyjściowy (są gotowe presety dla telefonów komórkowych) i kliknij przycisk „Convert”. Po pewnym czasie w folderze wyjściowym będzie gotowy skompresowany plik. Jedyną wadą tego programu – konieczność zakupu.

Można również skorzystać z darmowego programu VirtualDub. Jego możliwości są ogromne, ale do zakończenia prac, wymaganych do badania dokumentacji, lub metodę „zgadywania”. VirtualDub używa kodeków innych firm, więc nie zapomnij, aby je zainstalować (na przykład K-Lite Codec Pack 64-bit i wersja). W menu „Plik”, wybierz żądany plik wideo, a następnie w menu „Video” – pożądaną kompresję. Save z unikalną nazwą. Są to główne działania, które faktycznie Funkcje znacznie więcej możliwości. Najnowsze wersje powodzeniem działa nawet z plikami mkv.

Transkodowanie wideo (kompresja) jest bardzo popularny, więc programy, które wykonują to zadanie, dużo. Nie jest konieczne stosowanie pierwszy raz – poszukaj „ich”, zrozumiałe dla ciebie.