434 Shares 5227 views

Jakie programy są potrzebne do komputera lub ratownicze …

Wkrótce po przejęciu komputera lub laptopa do souped właściciel dostaje poważne pytanie o jakie programy są potrzebne do komputera. Wszystkie z nich warunkowo podzielić na dwie grupy: te, niezbędne do zapewnienia wykonania elementów, jak również pożądane przez samego użytkownika.

Wystarczy zrozumieć, jakie programy są potrzebne do komputera, a następnie zapomnieć o tym, że nie jest to zalecane. Provident będzie właściciel listy, przygotować i napisać na dysku CD lub, bardziej ogólnie, w specjalnie zakupione do tego kija. Dlaczego jest to tak ważne? Aby zrozumieć, wyobraźmy sobie następującą sytuację: system operacyjny dla tego czy innego powodu nie działa. Przyczyny mogą być bardzo różne: działania wirusów, występowanie bad sektorów na dysku twardym, błędy oprogramowania, itp Jedno rozwiązanie – ponownej instalacji systemu .. I jakie programy są potrzebne na komputerze? Już nie pamiętam. Jedno jest jasne – wymaga załadowanie systemu operacyjnego dystrybucji mediów. Raz zainstalowany, użytkownik jest początkującym zmierzy brak podstawowych potrzeb: duża część filmu nie gra, nie można uzyskać w Internecie jako interfejsy sieciowe nie działają w grze nie grać, nawet dokumenty otwarte przez jeden. Jest mało prawdopodobne, że będzie zadowolić każdego. Właśnie w celu uniknięcia tego, powinniśmy pamiętać, co program potrzebny do komputera, i mieć je pod ręką. To nie tylko ważne, ale jest to konieczne.

Więc, jakie aplikacje do komputera, aby być napisane? Jak już wspomniano, istnieją dwie grupy.

Po pierwsze, przygotowanie kierowców. Są to specjalne programy, które kontrolują składniki. Bez tych elementów są bezużyteczne „kawałek żelaza”, gdyż nie jest w stanie wykonywać wymagane funkcje. po zainstalowaniu w systemie. Aby je znaleźć, trzeba udać się do dewelopera stronie laptopa w sekcji pobierania dla danego modelu i pobrać sterowniki do urządzeń. Zazwyczaj lista zawiera te, audio, video, karty sieciowej i chipset. Dla urządzeń peryferyjnych (drukarki, skanery, modemy, myszy, itp). Warto również udać się do odpowiednich stron internetowych i pobrać oprogramowanie. Na przykład, jeśli komputer jest wyposażony w drukarkę Canon, a następnie otworzyć odpowiednią stronę i pobrać sterownik dla danego modelu.

Przygotowuje pakiet sterowników, określić, jaki jest najlepszy program do komputera potrzebuje. Najlepszym ponieważ maksymalna stopniu zadowoleni z użytkownikiem. Wszystkie te programy należą do tej drugiej grupy.

Każdy właściciel komputera powinien jechać z systemem operacyjnym. Ten podstawowy. Następnie należy pobrać kodeki bez którego odtwarzania wielu plików multimedialnych będzie niemożliwe. Na przykład K-Lite Codec Pack. gracz standard powinien być zastąpiony przez alternatywnych rozwiązań – PotPlayer i ZoomPlayer wideo i dźwięku dla znanego Winampa.

Aby pracować z dokumentami biurowymi, można skupić się na MS Office lub Open Office wolnego, mają podobne możliwości.

Internet świat lepszym miejscem do nauki nie jest wbudowany Explorer i Opera, Firefox, Google Chrome – wybór lub wszystkie naraz.

Aby komunikować musisz pobrać Skype, ICQ lub alternatywę – Mail.ru Agent. Wybór programu zależy od tego, jaki system został użyty do komunikowania się użytkownika.

Pobierz pliki wygodniejsze do przeprowadzenia specjalistycznych programów, na przykład pobrać do Master Master.

Jedną z najważniejszych rzeczy – wybór rozwiązań antywirusowych. Wśród wybranych programów muszą być obecne antywirusowego. Nie jest proste, ale kompleksowy pakiet, który zawiera firewall, oprogramowanie antywirusowe i inne „narzędzia”. Ta klasa oprogramowania Internet Security, aby wybrać spośród nich. Jeśli w momencie płycie jest już używany przez jakiegoś rozwiązania antywirusowego, i zapłacił (klucz jest zakupiony), to, oczywiście, że jest to konieczne, aby utrzymać dystrybucji aplikacji.

Pełną listę programów, które nie mogą być dostarczone, ponieważ każdego użytkownika własnych potrzeb i wymagań.