686 Shares 8018 views

Jako przekleństwa ludzkimi słowami? Co stanie się z człowiekiem, który przeklina drugiego?

Aby zrozumieć konsekwencje przekleństwa, należy rozważyć fiziobioenergeticheskuyu kompleksowy system ludzkiego. Wszystkie jego części są ze sobą ściśle powiązane. Dlatego też, każdy z nich ma szczególne znaczenie. Przed zbliżyć się do pytania: „Jak przeklinać człowieka i co się z nim potem?” – zapoznanie się z pojęciami takimi jak los i karmę. Po wszystkich negatywnych wysłanej za pomocą magicznych rytuałów, stwarza duże niebezpieczeństwo nie tylko dla osoby, do których został przeznaczony, ale dla swoich potomków.

Koncepcja filozoficzna znaczenia

Więc pomówmy o los. Ten łańcuch zdarzeń i faktów, które pojawiają się w życiu człowieka ze względu na jego szczególne cechy charakteru, działań, czynów. Wszystkie odcinki odbywają się z osobą w społeczeństwie, jest bardzo ściśle związane ze strukturą systemu fiziobioenergeticheskoy. To przyciąga tych zdarzeń, które mogą przyjąć, i jest odpowiedzialny za te działania, które mogą odpowiednio zareagować.

Karma – to dość szerokie pojęcie, w przeciwieństwie do losu. Obejmuje ona wszystkie ziemskie życie jednostki, w tym jego historii rodowodzie. Karma może być poprawione, ale całkowicie zmienić nikt nie udało. Oznacza to, że jeśli się pomylisz w poprzednich wcieleniach, sama ustawa nie zostanie zmieniona. Ale żeby zmiękczyć, zmienić negatywny wpływ na ludzkie życie obecnej jest całkiem realne. „Co to ma przeklinać?” – Pytasz. Najbardziej bezpośredni. Jest to materiał do przemyśleń dla tych, którzy będą powodować negatywne lub otrzymały go w odwecie.

Co to jest proces?

Klątwa może być porównywana z bandą myśl, że emocjonalny ostro wysłanym na adres ofiary i gryzie w jej niezabezpieczonej powłoce energii. Zaczyna się systematyczną destrukcję. struktura ludzkiej energii spada do stanu chaosu, wszystkie jego cienką mylić i wchodzą w konflikt ze sobą. Alien energii, jak macki ośmiornicy, przenika do wszystkich ważnych ośrodków fizycznego ciała, powodując działań destrukcyjnych. To może być wyrażona w nagłym pogorszeniem stanu zdrowia, zapaści finansowej, tragicznych wydarzeń w życiu człowieka. Najbardziej przykre , że negatywność może być przekazywany z pokolenia na pokolenie.

Efekty

Kolejny punkt: ezoteryczny uwierzyć, że usunięcie takiego destrukcyjnego programu jest wysoce prawdopodobne, że negatywna może powrócić do inicjatora akcji. Odnosi się bezpośrednio do tych, którzy myślą: „Jak przeklinać człowieka” Po tym wszystkim, jeśli ładunek został wysłany do osoby z niezwykłą energią, używając magicznych rytuałów, ofiara może umrzeć. A jeśli masz szczęście ofiara czas, aby pozbyć się negatywnej wróci z nawiązką autora uszkodzenia i może pozbawić go życia.

Mogę przeklinać człowieka przypadkowo?

Wyobraźmy sobie normalne kłótni domowych. Na przykład, brat i siostra podzielony między pilocie telewizora. Żaden z nich nie ustępstwa wobec siebie. Nie można stanąć, zdalne brat siostra rzuca w sercach woła: „Tak, do cholery”, oczywiście, młodzi ludzie nie chorują od razu na miejscu i nie umrzeć. Ale negatywny zakorzenione w jego podświadomości. A jeśli dodamy do tego silne siostrę zasilania, klątwa może zacząć zachowywać się jak bomba zegarowa.

Wydaje się, że dużo czasu minęło, a zarówno zapomniał o sprawie. ładne siostry jest dodawany do uczenia się i w życiu osobistym. Łatwo wchodzi po schodach do sukcesu. Ale jego brat sytuacja jest inna: że od czasu do czasu dostaje się do różnych nieprzyjemnych sytuacji, a potem są problemy ze zdrowiem, a życie osobiste nie jest zbyt udany. W tym przypadku można powiedzieć, że człowiek przeklęty przez przypadek, na emocjach, a teraz ten program działa. Co zrobić w tym przypadku?

to ciekawe

Na szczęście, uzdrowiciele mają swoje rytuały, aby pomóc złagodzić młodego człowieka od przekleństwa. To prawda, powinien zapoznać się z badanym maga. On będzie przeprowadzić rytuał oczyszczenia negatywne, a siostra może doradzić, aby odwiedzić Temple Church wyznać i umieścić świecę dla zdrowia krewnego. Mistrz swego rzemiosła koniecznie wyjaśnić sprawcę, co się stało, jak przeklinać osobę przypadkowo i co robić w takim przypadku. We wszystkich przypadkach, należy być ostrożnym w swych oświadczeniach i woli drugiej strony. Istnieje również tzw spontaniczny przekleństwem, bez użycia narzędzi magicznych, lecz opiera się na silnej nienawiści. Niestety, to jest promowany przez straszliwej tragedii, która miała miejsce w życiu ludzi.

Na przykład, w świecie ezoteryzmu jest przypadek, kiedy kobieta ustnie przeklął jego dziecko zabójcy. Dowiaduje środek kary karnej za sztywny karnej za mało. Dlatego przeklął go w sądzie, które zainwestowały w słownej obietnicy wszystkich ich gniew, ból, gniew i rozpacz. Tak więc, pragnienie śmierci pracował w krótkim czasie. Na trzeci dzień sprawca zmarł na atak serca. Ale to nie oznacza, że taki negatywny pracy dla każdego. Jak cholera człowiek? Powinno być mocne przesłanie energii. To pragnienie musi towarzyszyć wystarczającej uwolnienia emocji przeciwko sprawcy.

magiczne rytuały

Profesjonaliści w dziedzinie ezoteryki wierzyć, że jeśli ujemny ładunek został wysłany przez osobę z pomocą magicznych rytuałów, jest obarczona jeszcze większym niebezpieczeństwie. W dzisiejszym świecie premedytacją przekleństwa można tworzyć samemu, jeśli ma niezbędną energię. W przeciwnym razie, można znaleźć specjalistę w magii. Jednak wszystkie niebezpieczeństwa muszą być realizowane przez człowieka, który przeklina drugiego. Jednostka ma obowiązek pamiętać, że bez względu na to, co jest w stanie wybrać, negatywność jest w stanie rozprzestrzeniać się nie tylko do konkretnej osoby, ale z cała jego rodzina.

Oto jak tłumaczą się ezoteryczny: osoba, która otrzymała tę klątwę i nie udało się go pozbyć przez całe życie, może nieświadomie przenieść ją do innej duszy na swoim rodowodzie. I taki łańcuch jest w stanie istnieć przez dłuższy czas, powodując ludzi do myślenia o tym, dlaczego oni nie mieli szczęście w finansach lub dlaczego zabijanie noworodków kobiet w ich rodzinie. Po tym wszystkim, same ofiary nic złego popełnione. Możemy przeklinać ludzkie słowa, jakby na to nie zasługuje? Praktycy uważają, że takie rzeczy się zdarzają. Tak jest w przypadku, gdy ujemna zniknie wraz ze śmiercią jego właściciela, nie rozprzestrzenił się na następnej generacji. W tym przypadku siła wyższa może zdecydować, czy dana osoba jest winna potępionych i czy karać innych członków rodziny, skazując ich na przekleństwo rodziny.

Jak umieścić ujemny w domu?

Magowie i mediów uważają, że tego typu uszkodzeń jest stosowany, gdy nie ma innego wyboru. Na przykład, wróg opłaciło od sprawiedliwości, paraliżując twoje przeznaczenie upokorzeń wziął zdrowia i życia drogich osób. Prawnie ukarać osoba taka nie jest możliwa, ale po prostu nie było w twojej mocy. Również nie ma możliwości finansowych, aby zamówić tę usługę od profesjonalnego maga.

Następnie pojawia się pytanie: jak przeklinać osobę w domu? Doświadczeni ludzie ostrzegali, że to jest możliwe, aby uciekać, ale tylko jeśli jesteś w doskonałym zdrowiu, czujesz przypływ sił, mają palące pragnienie zemsty. Rytuał sam w sobie jest dość prosty. Należy jednak stworzyć specyficzne emocjonalne wibracje do niego. Zwykle jest to konieczne dla tych osób, które myślą o tym, jak przeklinają mężczyznę w domu ze słowami.

Co należy zrobić?

Po pierwsze, musi być w pokoju sama. Po drugie, konieczność przeprowadzenia sprawca zdjęcia i pre-tekst pisany jest: „W imię wielkiej ciemności, którzy was przeklinają (Nazwa). Amen! Forever – do cholery (nazwę) Amen! Nieustannie dręczy ty! Amen! Przekleństwo jest wyczerpany, przekleństwem jest składana ci (nazwa). Do diabła dywagacje wydostać. Amen! "

Zaleca się, aby przeczytać go w złości, uwłaczający tonu, jeśli zranić tej osoby w różnych miejscach. W tym rytuale ważne są emocje niskiej częstotliwości złość, nienawiść, agresywną postawę. Powtórz kroki potrzebne do 5 dni, słowo należy wymawiać momentu, aż poczujesz się bardzo zmęczony i zadowolony. Aby wzmocnić efekt, można użyć runy, jeżeli ich właścicielem. Jeśli wykonane prawidłowo, klątwa może podnieść i pracować w ciągu 2 tygodni od daty ostatniego rytuału. Należy zauważyć, że artykuł nie mieszać czytelników do wdrożenia konkretnych działań. Po tym wszystkim, wyższa moc jest zawsze zalecane wybaczyć swoich wrogów, nie wchodząc do przekleństw. Pamiętaj, że wszelkie negatywności jest wysyłany do wrócisz pomnożona wiele razy. Ale wybór, jak wiemy, nie zawsze jest człowiek.

Magiczne wskazówki

Jak można przeczytać ten artykuł, czytelnik powinien być całkiem rozsądne pytanie: co, jeśli rola ofiary okazały się jego lub jego bliskich? Jeśli klątwa człowieka, co zrobić w tym przypadku? W pierwszej kolejności, pożądane jest, aby postawić diagnozę z profesjonalnym, czy zauważyłeś następujące funkcje: szereg różnych problemów, długotrwałe „czarny pas”, które przeciwstawiają diagnozę choroby dziedziczne alkohol (narkomania), niekończąca się seria zgonów w rodzinie, ma powodu myśli samobójcze.

Usunąć się od przekleństwa nie może, ponieważ wymaga ogromny potencjał energetyczny. Niezbędna siła doświadczyli tylko magów ćwiczyć więcej niż jeden rok. Każdy specjalista metoda usuwania klątwy. To wszystko zależy od kierunku jego magii. Od ofiary wymagane jest jedynie, aby wykonać niezbędną precyzję prowadzenia. Kryzys oczyszczająca może występować od jednego dnia do kilku tygodni. Podczas usuwania ujemnego często zmiany fizyczne w organizmie: bóle głowy, niestrawność, wysoka temperatura ciała, letarg. Aby wzmocnić efekt leczenia może być niezależnie specjalny tekst.

Wszystkie przekleństwa

Więc jest modlitwa, która przyczyni się do odzyskania od uszkodzeń negatywności. Można je czytać w nocy tak długo, jak uzna to za konieczne ofiary:

„Ja, (imię i nazwisko), zadzwoń do aniołów i wszystko jasne boską energię, która uratuje mnie od różnych klątw błagam cię, Siłę Wyższą, wybacz mi – jeśli nagle kiedykolwiek świadomie i nieświadomie przeklęty w moim życiu jestem świadom tych błędów. boski ogień i spalić wszystkie negatywności, idealny do mnie w przeszłości i teraźniejszości! Od teraz będę zawsze zabraniają ciemna moc wykorzystać moje przekleństwa w swoich pracach nebogougodnyh!

Jak ja to przekleństwo, więc mam je i zniszczyć! (Powtórz trzy razy). Ponadto, jeśli ja, (imię i nazwisko), były przekleństwem, nałożonego przez innych, ja też, pozbawiając je energii i siły! Spalę im wieczny ogień wszechświata! Niech Siła Wyższa napełnia mnie swoim światłem i eliminuje wszystkie negatywne! Ja uwolnienia wszystkich ludzi od ich przekleństwa! będę ja (ona) jest zwolniona z wszelkich przekleństw!

Szczerze życzę wszystkim ludziom miłości, dobroci, światła i szczęścia! Włożyłem w niego całą swoją energię! Niech rządzą siły świecie światła i siły ciemności będą rozproszone! (Powtórz trzy razy). Jako znak jego poważnych zamiarach, mogę wysyłać promienie światła i miłości do wszystkich istot na Ziemi, kosmosu i wszechświata! Niech moje pragnienie, aby usłyszeć i poczuć wszystkie istoty, we wszystkich wymiarach i przestrzeni! Niech moje słowa będą słyszeli wszyscy aniołowie i sam Stwórca! Od teraz będę na zawsze pozbawić ich myśli i słowa każdej destrukcyjnej energii! Także niech moje słowa i dobre intencje będzie dla mnie tarcza wszystkich przekleństw! Niech palą, ledwo dotykając tarczy-talizman! (Powtórz trzy razy). Niech tak będzie! Amen. "

Mamy nadzieję, że papier jest w pełni otwarty problem, przekleństwo i jego wpływ na ludzi. Również radzimy pomyśleć dwa razy przed odwołaniem się do tej magicznej usługi. Po rosyjskie przysłowie mówi: „Nie kopać dziurę do innego – będzie on wejść do niego.” Życzymy spokój i dobry dla wszystkich czytelników!