667 Shares 6359 views

Jak zrobić baranka własnymi rękami? Owce własnymi rękami: lekcje mistrzowskie z krok po kroku zdjęcia

W nowym roku do wymiany prezentów niektórych przedmiotów. Nadchodzący rok poświęcony jest symbolem owcy. Każdy stara się kupować zabawki, pocztówki, pamiątki z tej symboliki. Ale można utworzyć dar z własnych rąk. Proponujemy dzisiaj, aby dowiedzieć się, jak zrobić baranka z rękami w różnych odmianach.

Jakie prezenty można zrobić?

 • Breloki. Koralika uroki okaże się piękne. Jagnięta mogą być duże lub mieszkania. W tym ostatnim przykładzie wykonania, obraz na arkuszu rysunku, liczba kulek z zastosowaniem linii splotów oraz igły, połączone ze sobą rzędów jak Easter Jaj.
 • Magnesów. Haftowane, koralikami lub szyte Lamb, sceny świąteczne świetnie wyglądają na lodówce. Magnesy mogą niezwykłe zabawki. Aby to zrobić, uszyć małe jagnięta, a na nogach wklej magnesów, można jagnięcina zmienić położenie nóg.
 • Odzież. Szaliki, rękawiczki, czapki, skarpety może być urządzone w stylu norweskim wzorem owiec. Jeśli są na drutach dla dzieci, można tworzyć kolorowe jagnięcinę.
 • Upominki (igłowego, biskornyu, Krivul'ko, zigugu). Znaleźć żadnego schematu do haftu krzyżykowego z Christmas tematu, haft i dołączyć nietypowy kształt pamiątkę.
 • Origami. Owca w technologii modułowej może stać się dekoracyjny ornament z każdego domu.
 • Amigur. Bardzo popularne miniaturowe Amigur zabawki. Tkane są one bardzo szybko i są używane jako ozdoba, breloki, dla zawieszenia samochodu.

Wariacje z symboli Bożego Narodzenia

 • Zawieszenie. Zabawki dla niemowląt mogą zostać zawieszone. Owce mogą być wykonane w czerni i bieli, ale zdywersyfikować swoje kolorowe pomponami, kwiaty, ptaki.

 • Zabawki miękkie. Użyj Pehorka, przędza z pomponami związać zabawki spać. Można zrobić je z filcu. Szczególnie wyjątkowy owce tyldy (wzornik owce być wyprodukowane wcześniej dla nich).
 • Pocztówki. Można użyć dowolnego materiału (papier, kulki, akcesoria, farby, włókna, nici), aby utworzyć owiec. Karty mogą być płaskie, nieporęczne, z zaskoczenia, w porządku.
 • ozdoby choinkowe. Dziane lub szyte jagniąt można powiesić na choince, i miłe dla oka z jasnych kolorach (można użyć farby z błyskotki).
 • Plandek. Torby, torby kosmetycznych, pokrowce na telefony komórkowe, można szyć, krawat, haftowane z Bożego Narodzenia i dać każdej osobie, niezależnie od płci czy wieku. Szczególnie oryginalne osłony w postaci owiec opakowania, to szef owiec dzianiny, nadziewane i przyszyty do worka. Ponadto, nie zapomnij, aby uszyć baranka i nogi.
 • Boże Narodzenie symbol może być reprezentowany w jakiejkolwiek formie. Najważniejsze jest to, że dar był użyteczny i praktyczny. Można stworzyć całą kompozycję. Na przykład, koralikami drzewa, a pod nimi stado owiec.

Oryginalny Hack: owce gaziki

Ten baranek może stać się elementem kart luzem, ozdób choinkowych lub oddzielnego pamiątkę. Do jego stworzenia, musimy:

 • białego kartonu;
 • waciki;
 • klej;
 • markery;
 • lód pałeczki krem lub kołki połówki;
 • nożyczki.

Jak zrobić baranka z rękami out gaziki? Tektura wyrzeźbić duże owalne dla ciała i głowy dla małej. Patyczki minął prawie fundamencie bawełny, tylko dla uszu zostawić segmenty centymetr. Jedno jagnię może potrwać ponad sto wacików. Wklej tułowia w okręgu z uprawy bawełny, tak aby nie było widocznych kije. Następnie tworzy iluzję loki.

Następnie należy wykonać głową. Aby rozpocząć wklejania uszy, a potem kilka loki laski w postaci grzywki. Malować oczy markera, nos i usta, przykleja się do ciała. Jeśli jagnięcina jest dla karty lub ozdób choinkowych, drewniany kij z plasterka lody w pół i pasty z niewłaściwej stronie tułowia.

Dekoracje rzemiosło można wkleić na białym kartonie lub bawełny pąki, tworząc produkt trójwymiarowy. Dodawanie bielizny połówek daje stabilność ovetske. Również po niewłaściwej stronie może tkwić białego kartonu z noworocznych życzeń.

Zabawki choinkę: owiec z własnymi rękami

Małe rzemiosło nadaje się nie tylko na prezenty, ale dla ozdoby choinkowe. Rozważmy klasę mistrzowską na stworzenie miniaturowego owce. Potrzebne będą następujące materiały:

 • drut miedziany do tułowia, nogi;
 • korek wino lub pływak;
 • klej "Super Torque";
 • juta sznurka lub innego grubości liny;
 • wełna i czerni;
 • spinacze ucho.

Dokonaj rzemiosło owce łatwe, ale to zajmie cierpliwość, ponieważ biżuteria praca. Cork budują owczej głowy. To przebija przewód, którego koniec jest wygięty w celu ustalenia położenia. Inne robi te same segmenty drutu nogi z części tułowia.

Dołączyć je do przewodu biegnący od głowy, i lutować je (w skrajnym przypadku możliwe jest, aby owinąć drut cienki styl Ganutell). Szyjka do ciała owinięte sznurka, opierając się na żądaną grubość. Następnie, głowy, nóg, tułowia szczelnie owinąć czarne włosy, promazyvaya powierzchni kleju.

Tworzenie loków

W dalszym ciągu, aby zastanowić się, jak jagnię z rękami. Nogi gięcia w owcach, w celu uzyskania stabilnej pozycji. Uszy zrobić każdy z klipów lub drutu. Owinięte czarnej nici łączącej w pętli, „narastać” objętość włosów. Zostawić małe końce drutu smarować je klejem i trzymać głowę.

Teraz robi loki. Do tego celu stosuje się metalową płytkę lub wtyczki wiatr watę jak przy tworzeniu pomponów. Z jednej strony są utrzymywane razem przez monochromatyczną wątku do drugiego końca, gdy nici tnące nie są rozproszone. Druga krawędź jest wycięta z papierniczych noża. Powstałe belki posmarować klejem i wklej cały organizm do głowy.

W razie potrzeby przyciąć włosy nożyczkami owiec. Wklej oczy na twarzy (w sprzedaży można znaleźć gotowe shifty oczkami lub użyj koraliki drewniane). Można odejść od wersji klasycznej i zrobić wielobarwne owce.

Owiec z filcu

Zabawki te mogą być wykorzystywane do bibelotów, ozdób choinkowych, dekoracyjnych upominków. Z białego filcu wykroić tułowia ogona, nogi, głowę uszu czarny materiał – loki i kwiaty. Zamiast filcu, można wziąć dowolny inny materiał nesypuchy.

Praca zaczyna się od głowy, to zszyć szczegóły i wstawić dopełnienie poliestru. Możliwe jest stosowanie elementu wypełniającego, który jest wycięty w takim samym wzorze i owiec ściegu wszystkich warstw. Haft natychmiast usta szyła oczy, loki. Następnie pracować na ciele. Po pierwsze, to jest szyte na kwiaty ozdobne. Następnie szyć części ciała, Przy szyciu prawo kładzie nogi i ogon. Nie zapomnij wypełnić go z syntetycznym wypełnieniem. Jest to wariant całego baranka, ale jak zrobić małą kolorową baranka?

Wyciąć filcu dla dwóch części ciała (na przykład okrągłym mętnienia), głowy, uszy (jak krople), loki (jako chmurę owalny). Cztery owalne paski na nogi w jeden element do nosa (serce). Głowica ściegu, szyć na uszach wypełnić syntetycznym wypełnieniem, a następnie zamontować top loki. Wklej nos, haftować oczy i usta. Następny ścieg ciało wkładając nogi. Na czubku głowy i dołączyć dekoriruete łuk i wstążki.

Lamb-Tilda

Owce Tilda uwielbiają dzieci z powodu ich prostoty i łagodności. Co do zasady, dla futra podjęte frotte oraz kończyn i twarzy – materiału bielizny. W chwili obecnej istnieje wiele wzorów, ale można ją i siebie stworzyć. Najprostszym rozwiązaniem – aby owcę do Nowego Roku, jak lalka. Zastanówmy się w jaki sposób to zrobić:

 • Stitch szczegóły łapy. Z jednej krawędzi wzór szyte len. Jest wypełniona syntetycznym wypełnieniem.
 • Stitch tors futra tkaniny. Szyć na dłoniach i stopach. Jest wypełniona syntetycznym wypełnieniem.
 • Stitch głową z trzech części: dwa podwójne i jeden okrągły lniany twarzy. Szyć na oczy i uszy, nos, policzki haftować, malować farbami akrylowymi. Wypełniona jest syntetyczna wyściółka jest dołączony do tułowia.
 • Szyć spódnicę wielobarwne plamy i ciągnąć baranka.

perełek jagnięcina

Jak zrobić barana z koralików? Dziś możemy znaleźć wiele programów kompensacyjnych owiec zarówno luzem i płaskich koralików i paciorków. Płaski otrzymany schemat i bardziej nadaje się do breloki lub karty. Kozy utkać z głowami w dół, a owce z tylnej części ciała do głowy. Potem tylko elementy połączone ze sobą w celu uzyskania gęstszej produkt. W tym sposobie (cegła tkania) może być wielobarwny zwierząt.

Ale większość z jagnięciny wyglądają bardziej naturalnie. Pierwsza opcja – oplesti piłka i koralik do ciała i głowy. Braid przypomina tkania truskawki. Dla loki zrobić pętle. Uszy splotów również pętlę.

Jeśli nie wiesz, jak splot perełki, następnie połączyć dwie techniki (to jest drugi sposób). Na przykład, szew tkaniny i głowicy napełniającej z korpusem i obrzeża oversew zwija i nóg. Dostajemy oryginalne pamiątki. Możliwe jest również łączenie z szydełka linkę. Magnesy na owce haftowane na kanwie, wyciąć i wkleić na niewłaściwej stronie taśmy.

Kartki i panele

Łatwo jest tworzyć kartki z życzeniami. Najprostszym sposobem na gotowych wykrojów dla pocztówek przyklejona aplikacja. Na zewnętrznej stronie perełek udekorować działkę, nitek lub innych materiałów. Dziecko jak klej na karcie z choinką i ozdobić swoje pompony papierowe kulki, gwiazdki.

Jeśli chcesz mieć własną kartę, a następnie zginaj karton na pół. Nożyczki są Wielkość budynku i krawędzi karty. Na zewnątrz zastosować schematycznym rysunku, i kleju w zawiesinie lub w podstawie gwintu (lepiej się wełnę, drobno pokroić i pasty). W przypadku karty nadają pierwszego włamania (owca gaziki), która jest przyklejona na podłożu kartonowym.

Jeśli biały karton o grubości do malowania, a przednie lub główne szczegóły sprawiają, nieporęczne powodu aplikacjami papier, koraliki, nici i innych materiałów, mamy podstawę do panelu. Wystarczy umieścić tę historię w szkle bez ramki i powiesić na ścianie. Na przykład, można to zrobić Topiary.

panel opcji

Styropian piłka przeciąć na pół i skleić na tekturze. Rysuje bagażniku, ogrodzenie lub wazon. Cięcia wzdłuż butelki jogurtu, owinięte kolorowych nici, przyklejone do kartonu. Pasty piłka kwiaty, frędzle, elementy dekoracyjne.

Kulki z pianki może sprawić, że głowa i tułów baranka, który obkleyte frędzle i koraliki. Lub karton klej gotowy zwierzę, został stworzony w stylu origami. Owce postaci, jest umieszczony w ramce bez okna.

Przedszkolaki zbliży inną opcję prezent. Whitecaps wzór druku. Pokrycie go w miejscu, gdzie powinna być wełna, gruba warstwa gliny. Następnie przykręcić serwetki papierowe kulki, krepa lub folią. Dołączyć je do plasteliny. Głowa i nogi mogą malować gwaszem lub też pokrywać plasteliny.

Jeśli kule nie są duże, rzemiosła można umieścić pod szkłem. W przeciwnym razie, zakup specjalnej gliny, która szybko twardnieje i nie podlega wpływu temperatury. Tworzenie takich artefaktów tak proste jak podejmowania owce papieru, ale wynik będzie bardziej interesująca.

haftować jagnięciny

W zależności od wielkości działki i symbol Bożego Narodzenia może być przedstawiony w postaci zdjęć lub pamiątkę. Rozważmy kilka opcji na prezenty.

 • łóżko igły. Wyszywania dwa identyczne pola krawędzie przetwarzania szew „powrót igły”. Obok tych dwóch ściegów hafciarskich połączyć ze sobą. Przyszyć środkowej pętli napełnienie produktem syntetycznym wkładki, a krawędzie przemyca dekoracyjne frędzle. Okazuje się igielnicy piękną pamiątkę. Może być używany do dekoracji samochodu.
 • Magnes. Haftować schemat baranka, przycinać niepotrzebnego zarys, margines procesu. Taśma pasta. Mam oryginalną owce dłoniach.
 • Biskornyu. Haftować dwóch kwadratów ozdób choinkowych. obsługuje również tylną krawędź ściegu „igły”, tylko szyć części zacząć od środka. Oznacza to, że krawędź jeden haft nałożony na środku drugiej połowie, jest ciągnięty przez igłę szwów. Do dekoracji można perełki ciągów. Wypełniony jest syntetycznym przekładki biskornyu, ściegu końcowej krawędzi. Bliski ware zdobienia przycisków, pętla jest wyciągnięta.
 • Sasha. Takie hafty mogą być wydawane w formie cukierków lub torbą wypełnioną ziołami.

wypchane zwierzęta

Proponujemy, aby zastanowić się, jak uczynić swoje owce broni strzeleckiej (z dłoni). Zabawki te mogą być elementem dekoracyjnym z domu, samochodu lub opracowanie dywany dla dzieci. Dla klasie mistrzowskiej będą potrzebne następujące materiały:

 • odczuwalne;
 • dwie kulki;
 • wątku;
 • satynowe wstążki;
 • Sintepon;
 • Nici dziania w postaci kulek;
 • czarny, brązowy nici.

Filc schematycznie na wyznaczenia prorisovyvaya jagnięciny korpus owalnego głowicy stóp, ogon. Ściegu szczegół nacięte tkanki podczas cofania była gładka szew. Nadziewane sztucznego obicia, obszyte produktu.

Teraz podjąć wątek w dziania gałki tonów, ścieg i szyć końce do baranka ryczałtowej, począwszy od szefa okręgu. Następnie zszywa uszy oczkami taśmy satynowej. Wszystkie wątki, sęki, ogony ukrywa się pod „futro”. Następne Black gwint szyć kulek na brązowe i wylotowy nici haftowania nosa jamy ustnej, wycofanie z gwintem w środku z tyłu, i wykonać pętlę. Wynik był piękny puszysty owce własnymi rękami!

dziane jagnięta

Dzianiny zabawki są coraz popytu u dzieci. Jagnięta mogą ubierać się w różne sukienki, spódnice, ale jeśli użyć specjalnej przędzy z różnych pokręteł, bryłek, długiej drzemki, można nałożyć oryginalną jagnięcinę z naturalnej wełny.

Dowiadujemy się, jak stworzyć mały rzemiosła na przykład owiec. Takie Amigur wykorzystywane jako funkcji dekoracyjnych, a jeśli uszyć pętli, można go zawiesić w samochodzie. Rozważmy jak zrobić wielobarwne owce. Aby to zrobić, należy podjąć dziania przędzy: kolory bawełny i trzy różne przędzy z włókien lub gałki do wełny. Rozpoczęciem dziania jagnię z pyska.

Szydełka dzianiny kręgu, tworząc go w sześciokąt. Następny drutach czapki bez podwyżek plastyczności jak żołądź. Wtedy zawęzić liczbę pętli, aby uzyskać kształt dyni z długim szerokim końcu. Po ukończeniu drutach twarz, zapiąć z pokręteł i wełny wątek dziania na głowie. bawełna szydełka tworzyć zakładki, szyte je. Oczy zrobić z koralików, a nos i usta haft „Y”.

Nici dziewiarskiej z pokrętła tułów owalny lub okrągły kształt. Osobno zrobić przednie i tylne nogi, dodając kolorowe bawełny. Kończą nici dziewiarskiej z pokrętła. Szyć na kończyny i głowy do ciała. Nadzienie do wszystkich części ciała syntetycznego wypełnienia. Odwrócił jasny owce własnymi rękami.