117 Shares 5600 views

Rockeries własnoręcznie wymaga wiele wysiłku

Skalny (zdjęcie) – jest jednym z elementów projektowania krajobrazu, wykorzystywanych do harmonijnego połączenia roślin i kamieni. Jest to więcej niż tylko łóżko, jest to raczej wzór, wykonany pod gołym niebem.

Rockeries produkować własne ręce nie jest trudne. Najpierw trzeba zidentyfikować miejsce na ziemi pod skalne. Następnie wieloletnich traw i usunąć część murawy, lecz strzał gleby nalewa piasek, połamane cegły, kamienie i warstwę żwiru około 4 cm. Aby umieścić na słonecznym Rockeries potrzebują miejsca, które ma dobry widok ze wszystkich stron bramkowe powinno zostać usunięte. Projektanci polecają obok zorganizować suchy strumień symulując naturalne, które są wykorzystywane do produkcji tłucznia, malowane w kolorze niebieskim i niebieskim kolorze.

Jest wybrany spośród roślin, zwykle niewymiarowych i byliny okrywowe. Tylko tyle jedna kombinacja stonecrops Rozchodnik lub różne kolory powodują otaczającą zachwyt. Wyobraź sobie, jak splatają się ze sobą w czasie, szary, szmaragdowy, fioletowy, białawych sukulentów ogrodowych.

Można umieścić mniej agresywne, ale "kapryśny" goryczki, Armero, Iberis, Carpathian Bellflower, szydłowaty Floks, Arabis lub obriettu. Oni wszyscy mają atrakcyjne liście i piękne kwiaty.

Rockeries zaczynają tworzyć własne ręce z faktu, że farba na ziemi tworząc do kwietniki bazowych, którzy chcą uzyskać. Następnie wyjąć podatny grunt, który jest pokryty czarną taśmą spalić nasion chwastów.

Pierwszą rzeczą, którą trzeba zrobić drenaż. W jamie wylano warstwy piasku i gruzu cegieł przerywanymi. Najwyższy warstwa żyznej gleby o grubości do 30 cm.

Tworzenie Rockeries swoje ręce, musimy zrozumieć, że to nie jest tylko łóżko kwiatu. Głównym elementem są tu kamienie, które są nie tylko estetyczne obciążeniem – muszą kroczyć, pielęgnacji roślin. Aby było to możliwe, muszą być zrównoważone. W tym celu, kamienie są pogłębienia w ziemi.

Rockeries z ich rąk są tworzone za pomocą gładkich kamieni tej samej rasy. Jest bezpieczny do symulacji pasmo górskie czy raczej na dolinę, która wydała kilka głazów. Głównym kryterium doboru kamieni więc muszą wam się podoba, bo będziesz cieszyć się nie tylko rośliny.

Jeśli nie wiesz jak zrobić atrakcyjne skałki za pomocą kolorów, zorganizować garnki z sadzenia od szacowanej lokalizacji. Chodzić, patrzeć, gdyby nagle coś nie podoba – przenieść w inną stronę. Po ustalić ostateczną lokalizację Rockeries sadzi rośliny w ziemi.

Zastosowanie pnie, gałęzie i gałązki kapryśny, jak potwory, korzenie drzew jest całkiem możliwe, aby ozdobić łóżko kamień kwiat. Ważne jest, aby nie zakłócać harmonijny związek elementów dekoracyjnych o wymiarach skalnych.

Pielęgnacja kompozycji jest na wiosnę nawożenia kwiatów, usuwanie suszone pąki, aby zapobiec samosiewu, aw czasie upałów wymaga częstego podlewania i pielenia obowiązkowe.

Przy wyborze roślin, można zwrócić uwagę na różnego rodzaju pełzających krzewów takich jak jałowiec i irga. Wierzymy, że połączenie szmaragdowym liści z teksturą matowego kamienia nie pozostawi nikogo obojętnym.