689 Shares 5075 views

Oznacza "Combilipen" (strzałów). streszczenie

Oznacza „Combilipen” (strzały), cena jest w zakresie od dwustu rubli, jest to kompleks multiwitaminowy. Leki normalizuje metabolizm stabilizować neurotransmisję impulsowe. Jako część preparatu zawiera witaminy B i lidokainę. Ostatnim elementem jest skuteczne w zmniejszaniu bólu na tle procesów zapalnych.


leki na receptę

Oznacza „Combilipen” (strzałów) pokazane na zapalenie nerwu, polineuropatię (w oparciu o cukrzycy w szczególności). Przepisać leki, aby wyeliminować ból powodowany przez ściągniętym nerwem.

Przeciwwskazania

Nie zaleca się leki na niewydolność serca w ciężkiej, nadwrażliwość na składniki. Nie przepisać lek dla ciężarnych i karmiących.

Oznacza "Combilipen". Instrukcje użytkowania

Zastrzyki zrobić domięśniowo. W ciężkich patologii zaleca dawkę 2 ml. Częstość podawania – 5-7 razy dziennie. Jak łagodzić stan zmniejszenie liczby wstrzyknięć. Średnie (utrzymanie) dawka – 2-3 tygodniowy zastrzyk. Czas trwania leczenia ustala lekarz w zależności od stanu pacjenta. Czas trwania kursu nie powinien być dłuższy niż dwa tygodnie. Po eliminacji ostrych objawów zaleca przełączanie postaci doustnej leku.

skutki uboczne

Oznacza „Combilipen” (strzały) może powodować zaburzenia rytmu serca (przyspieszone bicie serca), zwiększone pocenie się, trądzik. Negatywne skutki leczenia powinno być sklasyfikowane jako reakcje alergiczne, w niektórych poważnych przypadkach. Praktyka pokazuje, że skutki te są wynikiem nadwrażliwości. Dlatego pacjenci, którzy mają predyspozycje do alergii, powinien być monitorowany przez cały okres leczenia.

Aby uzyskać więcej informacji,

Preparat analog „Combilipen” (w tym przypadku zastrzyków jest jej wariant) jest lek „Milgamma”. W opinii wielu pacjentów, te dwa narzędzia na mechanizmie jego działania są praktycznie identyczne. Jednakże, pierwszy lek jest o wiele tańszy. W związku z tym, korzystne jest często stosowany do leku „Combilipen”. Zastrzyki działają wystarczająco szybko. Eksperci zwrócić uwagę na wysoką skuteczność leku.

Ponadto korzyści te wykonane są przynajmniej zadowalające przeciwwskazań i tolerancji. Skutki uboczne obserwowane w praktyce jest stosunkowo rzadkie. W celu uniknięcia rozwoju niepożądanych należy wykonywać rozkazy lekarskich. Nie zaleca się niezależnie zmieniać tryb leczenia lub zwiększyć częstość wstrzykiwania dawki.

Lek „Combilipen” (iniekcje) nie jest wskazane dla zapobiegania im. Wraz z rozwojem wszelkich działań niepożądanych, należy natychmiast odwiedzić lekarza. W przypadku awarii leku jest niezbędne do ponownego rozpoznania. Przechowywanie tego leku w potrzebie niedostępnym dla dzieci. Po upływie daty ważności wydrukowanej na opakowaniu, nie muszą być stosowane środki. Roztwór przeznaczony jedynie do podawania domięśniowego. Przed wstrzyknięciem należy zapoznać się z adnotacją.