234 Shares 1015 views

Przyjemne z pożytecznym: Koktajle z imbiru odchudzanie

Sanskryckiego słowa „imbir” oznacza nic innego niż „lekarstwo na wszystkie bolączki.” Indian Ayurveda przez wieki używali właściwości lecznicze tej tropikalnej korzenia traktować absolutnie wszystkie choroby, na reumatyzm do demencji. Rzeczywiście, taki wyjątkowy zestaw witamin i minerałów trudno pochwalić żadnym innym produktem. Olejki eteryczne nie tylko nadać jej wyborny smak, ale także oczyszczają krew, poprawia pamięć, spalić tłuszcz. Ta ostatnia właściwość jest szczególnie atrakcyjne dla tych, którzy na utratę wagi. Wszystkie rodzaje dań, sałatek, herbat, koktajli i imbiru do utraty wagi stała się częścią znanych diet.


Niedawno oglądaliśmy ze zdziwieniem w ten oryginalny korzenia na półkach supermarketów. Dziś imbir miał rasprobovat dla wielu. Ostry, pikantny i soczyste, nie jest już postrzegany jako uzupełnienie do sushi w japońskiej restauracji, a także dość godny składnikiem naszego menu roślinnego. Więc przygotować sobie herbatę i koktajle z imbiru do utraty wagi – a tym samym utraty wagi!

Zacznijmy od tego, że włączenie do diety tego Sharp-korzenny żywności nie zawsze występują jednocześnie w jednym celu: aby schudnąć. Ci, którzy są już przyzwyczajeni do przytrzymaj pożądane z powrotem do lodówki, chwyć za to przy pierwszych oznakach zimnym, kaszel. Dodany do gorącej herbaty, wykazuje doskonałe właściwości antybakteryjne, przeciwzapalne. Od idzie gorącą pohlesche niż od zwykłej herbaty z malin (w żaden sposób zmniejszające meritum ulubionych jagody). Jeśli jest to herbata dodać łyżkę miodu, plaster cytryny lub jabłka pokroić w nim – ty i medycyny, a spalanie tłuszczu koktajl z imbirem!

Jak tylko zaczęliśmy rozmawiać o utracie wagi, a następnie zapoznać się z kilkoma trzy receptur wyśmienitych drinków i wydajny ze wschodniej kręgosłupa. Och, jak dużo czasu minęło na próżno, gdyż nie wiedział o cudownym działaniem imbiru! I cały cud polega na tym, że produkt ten jest silnie zwiększa metabolizm, wyświetla ciała wszystkich odpadów, w tym nadmiaru tłuszczu. A problem z otyłością, w rzeczywistości nie jest to, że człowiek spożywa się dużo, ale fakt, że idzie złą przemianę materii.

Tak, herbaty i koktajle z imbiru do utraty wagi. Z jednej napoju powiedziano nam jednak, w związku z przeziębieniem. Ale chodzi o to, że imbir, będąc w dowolnym naczyniu lub napoju, czy w świeże lub jako przyprawa, aktywnie spala tłuszcz. Jeśli masz w zwyczaju za każdym razem dodawany do herbaty kilka cienkich plasterków przypraw (dziesięć do piętnastu gramów), nadmiar tłuszczu nie grozi ci. Prawdziwy parzonej herbaty tak imbiru: dwie łyżki cholewkami startego imbiru, cytrynowy posiekane wypełniona w połowie z wrzącą wodą (1,5 L), są objęte z pokrywką na parze ręcznikiem. Nieco później dodać 5-6 łyżki miodu. W godzinę można pić.

Bardzo dobre i skuteczne takie koktajl: cytryna, imbir (100 g), sześć świeżych marchew, łyżka rozdrobnionego selera, dwóch filiżanek wody mineralnej w mieszarce, wylano do szkła pięknej i zdobić górną gałązka miętową. Wspaniałe uczucie!

Czasami koktajle z odchudzania imbiru połączyć sprzeczne – myślimy. Tak więc, jeśli kubek jogurtu dodać pół łyżeczki imbiru i cynamonu ziemi, wymieszać i odstawić na 15 minut i pić pół godziny przed posiłkiem, a więc trzy razy dziennie przez tydzień – naprawdę schudnąć.

Jednak nie możemy zapominać o przeciwwskazaniach. Ponieważ imbir – ostry produktu, to lepiej zapomnieć o wrzodowa, alergie, chorych na serce. A w nocy nie jest pożądane, aby podjąć – zbyt zwiększa ton.