180 Shares 1606 views

Jaka jest nazwa lwa „Madagaskar” – nazwa i ciekawych faktów z życia postać umiłowanego dziecka

Animowany „Madagaskar” został wydany w kinach 9 lat temu, od razu podbił serca młodych widzów i ich rodziców. Stworzony przez studio DreamWorks Pictures, stał się niezwykle popularne na całym świecie.


Głównymi bohaterami kreskówki

Każdy wie, znaki tej wspaniałej kreskówki, ale czy ich nazwiska są zapamiętywane? Na przykład nazwa lwa „Madagaskar”? Nie wszystkie na raz pokaże. Alex – więc jego imię. I to jest jego nazwa, jest bardzo odpowiedni. Jest to skrót od pełnej nazwy Aleksandra, co w tłumaczeniu z greckiego oznacza „opiekuna”. Alex jest bardzo nieoficjalny lider towarzystwie przyjaciół, a zatem ich patronem. Ale nie każdy wie, że nazwa lwia z „Madagaskaru” rzeczywiście brzmi trochę inaczej – Zachary Alakai.

Kristofer Marti – obok bohatera kreskówki „Madagaskar”. Ta zebra, która lubi spędzać zabawy więcej niż cokolwiek innego czasu i marzenia o wolności.

Jedynym przedstawicielem płci pięknej w towarzystwie przyjaciół – hipopotam Gloria. Pomimo imponujących rozmiarów, jest bardzo romantyczny. Uwielbia dobre jedzenie. Mówi w oku wszystko, co myśli o innych, i zawsze działa zdecydowanie.

Żyrafa Melman Mankiewicz – przebiegły i podejrzliwy. Stale podejrzewa, że chory jakąś śmiertelną chorobę. Gloria uwielbia długo, ale nie można przyznać na tym.

Działka kreskówki

Cztery nierozłącznymi przyjaciółmi żyli długo i szczęśliwie w zoo w Nowym Jorku i czułem się bardzo komfortowo. Oprócz Marty, który zawsze chciał wyrwać się z ich domów. A po takiej możliwości. Chce wrócić do domu zdecydowane pingwiny zachęcają Marty biec z nimi do miasta. Znajomi spieszyć, aby go odnaleźć i łapie ich przez policję. Władze zoo decydują się wysłać wszystkie cztery w Kenii Park Narodowy i postanowił, że pilnie potrzebna wolność. Ale statek w drodze do przechwytywania pingwiny i wdrożyć swój bieg na Antarktydzie. Podczas wykonywania ostrych zakrętów pudełka spokojnie śpiące przyjaciół spadnie do oceanu, są przybite na wyspę Madagaskar. Tutaj, dla rozpieszczonych mieszkańców zaczyna ostrą życia w środowisku naturalnym.

Lew z „Madagaskaru” – charakter, nawyki, nałogi

Twórcy kreskówki próbowali bohaterów wyraziste rysy i ich ciekawych osobowości. Cóż, kto mógłby się oprzeć urokowi romantycznej Gloria albo nie być pod wpływem jowialny Marty? A oni przygotowali kilka niezapomnianych funkcje głównego bohatera.

Tak więc widzieliśmy, co jest nazwą lwa z „Madagaskaru”. Teraz przyjrzyjmy się bliżej niego. Alex – wybitna osobowość, wspaniałym tancerzem i wielkim przyjacielem.

Mam do zoo dość mała. Rodzi się wolny, duży rezerwat, ale gdy kłusownicy zwabił go poza strefą chronioną, umieścić go w oknie i zabrane. ojciec Alexa próbowali go ratować, ale został ranny. Pudełko z cub lew spadł do oceanu, gdzie Podniósł rybaków Nowy Jork. Więc skończyło się w zoo.

Od urodzenia Cub zaskoczony niezwykłą zdolność swoich rodziców – dobrze tańczył. W nowym miejscu talent Alex objawia się w całej swej okazałości. Podczas swoich tańców, zdobył przydomek „King of New York” i stał się gwiazdą zoo.

Ogromna popularność doprowadziła do tego, że dorastał trochę narcystyczne i zepsute, ale to nie przeszkadza Alex być prawdziwym przyjacielem.

On pokazuje tylko dla odwiedzających zoo, jest odważny i nieustraszony lew, a właściwie boi się wody i pająków i klaustrofobiczne.

Alex jest jednym z najbardziej ulubionych postaci z kreskówek i dzieci wiedzą dokładnie, co jest nazwą lwa z filmu „Madagaskar”.

Którzy wyrazili Alex

Ładne i artystycznej lew wyrażona przez jednego z najlepszych komików w Ameryce Północnej – Ben Stiller. Rosyjski dubbing głos mówi Konstantina Habenskogo.

Po pierwszej kreskówki o przygodach czterech przyjaciół zabawy minęło sporo czasu, ale wielu jego widzowie pamiętają nazwę lwa „Madagaskar” i resztę swoich bohaterów: hipopotam, zebra i żyrafa.