186 Shares 4908 views

Aktor Witalij Konyaev: biografia, filmografia, życie osobiste

Witalij Konyaev – utalentowany radziecki aktor, publiczność zapamiętany jako Siergiej Vohmintsev w dwuczęściowym dramacie „Silence”. W filmie, ten człowiek jest usuwany rzadko, w szeregu jego zupełnie prawie niemożliwe, aby zobaczyć, jak on woli, aby dać mu czas do teatru i nauczania. Co wiadomo na temat aktora, zasłynął w czasach ZSRR, w którą stronę poszedł?


Witalij Konyaev: dzieciństwo

Miasto aktor Kronsztadzie, gdzie urodził się w maju 1937 roku. Wiadomym jest, że Witalij Konyaev bardzo lubił jego ojciec Anatolij Michajłowicz, który był marynarzem zawodu. Każda wizyta tatusiowie domu chłopiec był postrzegany jako prawdziwy wypoczynek. Dziecko cieszył opowieści jej ojca o ekscytujących przygodach na morzu, on przedstawił się ich uczestników.

Witalij Konyaev pierwotnie planował wziąć przykład z ojcem i po szkole, aby stać się studentem Akademii Morskiej. Jednak wszystko zmieniło się jeden film, widział chłopca w okresie dojrzewania – „Człowiek w sytuacji”. Uczeń tak podziwiał grę utalentowanego aktora, który ucieleśnia obraz oficjalnej Belikov, zmienił swoją decyzję o wyborze zawodu.

Sprawdzić dokładność zamiarze zostać aktorem Witalij pomógł w szkole warsztaty teatralne, w których on nagrany niemal natychmiast po obejrzeniu „Człowiek w sytuacji”. Otoczenia zauważyć obecność gościa obficie zdolność do reinkarnacja.

studentship

Po otrzymaniu certyfikatu, Witalij Konyaev postanowił spróbować szczęścia i do przyłączenia się do liczby kandydatów słynny „Sliver”. Talent i doświadczenie zdobyte w latach szkolnych, pozwoliło młody człowiek, aby dostać się liczby studentów wybranych na pierwszej próbie uniwersytecie. Oczywiście Konyaeva był słynny pedagog wilk był wdzięczny, że do dnia dzisiejszego. Edukacja w „Sliver” Witalija z powodzeniem łączyć z występu na scenie.

Jest to niemożliwe, aby wymienić wszystkie spektaklu w reżyserii aktora, któremu udało się uczestniczyć jako student. W „Rift” Lavrenev grał w „joker” Spróbuj na zdjęcie Goltsova, Muratov przebywał w spektaklu „języków”. Konyaev przypomina przyjemność z doświadczenia zdobyte podczas jego lat studenckich, twierdząc, że każda nowa postać daje jej ładunek emocjonalny. Nawet wtedy, Witalij niekonwencjonalne podejście do interpretacji swoich bohaterów, stara się zrozumieć powody ich działań, wprowadzają swoje motywy do publiczności.

Pierwsze kroki do sukcesu

Oczywiście, aktor chciał Konyaev Vitali i świat wielkich filmów. Na szczęście, nie trzeba czekać latami na okazję, aby dostać się do niego. Młody mężczyzna pojawił się w takich filmach jak „Knock on żadnych drzwi”, „nasz korespondent”. Jego pierwszym zadaniem jest nic specjalnego wydaje się być epizodyczne. Jednak młody człowiek nadal starał się tchnąć życie w standardowych obrazów znaków.

Szczególnie powiodło grał Witalij Semen Slobodkov – postać z filmu „Nasz korespondent”. Młoda sumator został przedstawiony Konyaeva niespokojny facet ciągle przeżywa zbiorach, który jest tworzony przez ciężką pracę zbiorowych członków rolniczych. Bohaterem jest trudne do zaakceptowania obojętność innych, aby sprawy, które zmusza go nawet wycofanie z kołchozu. Aktor udało się przekazać publiczności Sprzeczność Slobodkova, łączy siłę i niezdecydowanie.

Pierwszą główną rolę

Rola głównego bohatera w filmie „Pieśń Koltsovo» – sukces, dzięki któremu kraj dowiedział się o istnieniu takiego utalentowanego człowieka jako Vitaliy Konyaev. Biografia gwiazdy filmografia jest od wydania tego stała się przedmiotem zainteresowania dziennikarzy i fanów pierwszej. Jego bohaterem był słynny poeta narodowy Aleksiej Koltsov, którego prace są często podziwiany w krytykiem prac Bieliński.

Przygotowania do tej trudnej roli było dla Konyaeva zadania, do którego zareagował odpowiedzialnie. Aktor długie godziny wchłaniane wiersze Koltsov, które mu pomogły zorientować osobowości twórcy. To pozwoliło mu zrozumieć, w jaki sposób poeta należał do życia, kraju, narodu, który go otaczał. Witalij przedstawił swój charakter jako człowiek wrażliwy, miły, gotowy dać te ostatnie z korzyścią dla innych.

Najlepsze filmy

Człowiek zdolny do przetłumaczenia kompleks twórcy obrazu Sergey Vohmintseva dramacie „Silence” poszukuje od dłuższego czasu. Pracownicy „Mosfilm” byli zdumieni, gdy zdecydowano się zatrzymać na kandydata Witalij Konyaeva pozornie nie odpowiada roli. Jednak aktor udało podczas pierwszego procesu podbić cały obecnych. On doskonale wcielił się w rolę człowieka, który poświęcił swoje życie walce o triumf sprawiedliwości. Konyaev przez długi czas myślał poprzez obraz jego charakteru, jego chodu, gesty, sposób komunikowania się.

Oczywiście to nie wszystko wybitnego roli odgrywanej przez Vitaliy Konyaev. Aktor, którego biografia wskazuje, że otwarcie preferowane kino, jest nadal sporadycznie zgodził się gwiazdy. Jego postacie były różne, ale prawie zawsze interesujące. Na przykład w filmie „Tarcza i miecz”, on znakomicie wcielił niemieckiego Paul, który kontrastował z cechami takimi jak boastfulness i samozadowolenia. Nawiasem mówiąc jest to obraz pozwoliło aktor zdobyć renomę jako doskonały komik.

Pamiętam publiczność i tak jasne znaki Konyaeva jak Stepan z „o cudach ludzkiej” obraz Piotra z „Czyste niebo”.

Życie „za kulisami”

Praca jest przez co poświęcił swoje życie Vitaliy Konyaev. życie osobiste jest gwiazdą, dlaczego nie było bezchmurne. Jedyna kobieta, do której został oficjalnie żonaty – Nina Drobysh małżeństwo zakończyło się rozwodem. Aktor ma dwójkę dzieci: syna i córkę. Co ciekawe, córka poszła w ślady słynnego ojca, pracuje w tej Mossovet teatralnej. Z dziećmi w przyjaźniach litsedeya, są często spotykane.

Jednak klasyczna gwiazda nie jest pracoholikiem, nie zapominaj o reszcie. Na przykład, Konyaev lubi spędzać czas, jazda na koniu, ma nawet jeździeckim rozładowania. Witalij podziwiać inne kraje, jest biegły w języku niemieckim i francuskim. Jeśli mówimy o preferencjach muzycznych aktora, jego serce jest zawsze podana do klasyków: Czajkowskiego, Wagnera, Schuberta.

Niestety, ostatni w roli chwila filmu grał w 2007 roku. Jednak 78-letni aktor czuje się doskonale, więc fani nie powinni tracić nadziei.