364 Shares 6169 views

Jaki jest dwulicowość ubogich i polityków

Podwójne dealerzy tradycyjnie określone tych dwóch stron konfliktu nie chce wybrać jeden, starając się utrzymać dobre stosunki z obu wrogów. Ten „neutralność” często wydaje win-win, ale w rzeczywistości czasami obraca się przeciwko bardzo przebiegły. Zwycięska strona z pewnością znajdzie się faktu współpracy, a za karę, która przekracza surowość podejmowanych środków, nawet do pokonanego wroga. Więc co jest dwulicowość, i czym się różni od banalnej zdrady?


Beggars-dwukrotne dealerzy

Beggars od czasów starożytnych jest szczególną społeczność, kasty, wewnątrz której miał swoje własne zasady, etykę i inne reguły postępowania. naruszających przepisy prawa niepisane poddawane przeszkoda, czasami były surowe kary. W szczególności nie wolno było trzymać się z tłumu z prośbą obie ręce. Tak jak niektórzy z ubogich w nadziei podwójnej ekstrakcji. To właśnie w tym nieszczęsnym zjawisko społeczne należy szukać odpowiedzi na pytanie, które jest dwulicowość w pierwotnym znaczeniu. Podobna sytuacja jest opisana w powieści „Petersburg” Slums pisarz V. V. Krestovskogo. W przyszłości, to jest obraźliwe przezwisko rozprzestrzenił się na żebraków, którzy pokazując brak skrupułów religijnych, udało się „zarobić” monety błagać pobliżu meczety, synagogi, kościoły, Kościół, i cerkwie. Spowiedź nie jest ważne dla nich, aby dać pieniądze.

Co to jest dwulicowość w sensie politycznym

Lenin w swych pismach w kwestii narodowej zwrócił się równolegle pomiędzy ubogich, jest uniwersalne i liberalni politycy są w ich podobieństw w zachowaniu. Jedna ręka, dane te zostały sporządzone na jasnych ideałów demokracji i otwarcie, nie ukrywając, ale drugi już potajemnie zadowoleniem satrapów króla. Dalszy rozwój marksizmu na terytorium byłego imperium rosyjskiego wyraźnie pokazał urok demokracji ludowej. następca Lenina, I. V. Stalin miał swój własny pomysł na to, co dwulicowość, słowo to oznacza niewykonanie informacji nawet bliskich krewnych i przyjaciół. Takie naruszenie (i rozbieżność z prawnego punktu widzenia, też mogą być traktowane jako przestępstwo) surowo karane – łagrach lub odniesienie. Słowo „double-sprzedawca” stała się marką, która markowych cały tryb przyjęte członków partii, a czasami zwykłych obywateli, którzy padli pod toporem represji.

Krajowy dwulicowość

Ale nie tylko żebracy i polityków w trakcie tej koncepcji. Zwykli obywatele wiedzą również, co to znaczy dwulicowość. „I nasz, i twój”, „uległe telyatko dwa Pielęgniarka bani”, „i jak mówisz, więc również prawo” – te słowa i frazy jasno określić zgodność z gospodarstw domowych, wyrażając pragnienie, aby zadowolić wszystkich w przypadku braku chęci mieć własną pozycję w pojawiających się konfliktów życiowych. W niektórych przypadkach, dwulicowość – to zachowanie na punkcie zdrady, zwłaszcza jeśli wyrazy wiecznej przyjaźni i poświęcenia, aby zakończyć wsparcie dla drugiej strony w czasie jego obchodów. Tu obowiązuje inny termin – dwulicowość. Jednakże, „dwa” Liczby czasem pozbawione są wymagane cyframi wyższy stopień.