663 Shares 6980 views

Najlepszy prostaty Stymulator: opinie. Jak korzystać stymulator prostaty? Stymulator prostaty własne ręce

Wielu mężczyzn na temat masażu prostaty mylić, a oni nie lubią o tym mówić. Ponadto jest ona postrzegana jako pewnego odchylenia, który jest używany tylko do celów medycznych. Picie takiej procedury uległa zmianie, kiedy w amerykańskich programach telewizyjnych pokazują znanych aktorów, którzy nie wahają się zadeklarowały, że stosowanie masażery prostaty.


Co to za urządzenie?

Można zrozumieć, dlaczego silniejsza płeć nie lubi mówić o masażery prostaty, to nie jest tylko zabawką seksualnego. Tylko że to nie ma być zabawa, a także stymulują gruczoł prostaty.

Stymulator prostaty wygląda zakrzywionej wibrator cienką końcu i szerokiej podstawie, ponieważ służy jako ogranicznik w celu stymulatorowych nie został całkowicie włączony do odbytu. Część pracująca tułowia ma inną konfigurację, a tym samym do masażu dostosowany do anatomii męskiego ciała, tak że jego stosowanie daje maksymalny efekt.

Jest to konieczne, aby stymulować prostatę?

Gruczoł krokowy jest uważany za ważny narząd układu rozrodczego u mężczyzn. Rzeczywiście, dzięki swoim silnym piętrze dostać orgazmu, pomaga zapewnić, że plemniki nie sklejają się. Dostęp do niej jest tylko w stanie zakończyć przez odbyt.

Regularna stymulacja jest najlepsza profilaktyka raka prostaty.

Wykonać masaż może być niezależnie, stosując środek pobudzający lub palcem lub zaufania partnerem. Dlatego konieczne jest, aby przestrzegać zasad bezpieczeństwa, ponieważ niewłaściwe działanie może doprowadzić do uszkodzenia odbytnicy, a może obserwować go od zakażenia lub pojawienia się hemoroidów.

Nie ma znaczenia, co zostanie zrobione masaż – palcami lub środek pobudzający, konieczne jest użycie smaru na bazie wody. Jest stosowana wokół odbytu i na samego przedmiotu, a następnie delikatnymi ruchami wprowadzonych do tych, dopóki nie przeniknie pobudzający 3-4 centymetrów wewnątrz. Dobrze to zrobić za pierwszym razem po prostu palcami, ponieważ mogą one określić, gdzie dokładnie prostatę, a potem użyć stymulator prostaty.

rodzaje używek

Do tej pory istnieje wiele różnych promotorów, które są podzielone na:

 • Te, które są wprowadzane do odbytnicy – inwazyjną.
 • Te, które są stosowane zewnętrznie – nieinwazyjne.

Najlepszy stymulator prostaty, które mogą być przypisane do pierwszej grupy – jest instrumentem produkcji krajowej „MAVIT”. Jest on używany do bardziej kompleksowego leczenia niż zapobiegania. Inne modele są tańsze i dobrze ze swojej pracy. Nie masażer którego głowa obraca się i symuluje głaszcząc prostatę. Ale ta wyjątkowość nie jest mile widziana w takich masaży.

Drugi typ jest mniej skuteczne, mimo że konstrukcja jest bardzo prosta. Jednym z najbardziej popularnych jest uważany za środek pobudzający „Straw byk”. należy umieścić na siedzeniu na krześle lub samochodu, gdzie ludzie spędzają najwięcej czasu. Siedzieć tak, że wydłużona część znajduje się pod jego moszny. Następnie należy uruchomić z boku na bok.

Plusy i minusy takich używek

 • Inwazyjne używki bardziej skuteczne, ale wymagają one szczególnej uwagi podczas masażu niż drugiego typu.
 • Nieinwazyjny stymulator prostaty (które opinie są sprzeczności między ich cześć, inni uważają bezużyteczny i nie) nie wymaga specjalnych warunków użytkowania. Najczęściej są one wykorzystywane w celu wzmocnienia układu moczowo-płciowego, prócz tego są one traktowane mniej ostrożny.
 • Inwazyjne masażery stanie osiągnąć najwyższy stan prostaty, więc nie jest jej rozładowania, a człowiek jest postrzegany pozytywnie. Dzięki zastosowaniu drugiego typu, że jest prawie niemożliwe do osiągnięcia.

Stymulator z rękami

Czy to możliwe, aby zrobić stymulator prostaty z rękami? To pytanie jest przez znaczną liczbę ludzi. Jeśli mówimy o wewnętrznych używek, jest lepiej nie eksperymentować. Ale zewnętrzny Masażer jest bardzo łatwo to zrobić samemu, nawet nie trzeba wymyślać niczego. To wystarczy, aby podjąć regularne piłki tenisowej, umieścić na krześle lub fotelu i po prostu jeździć na nim w tę iz powrotem.

Dla zapobiegania wystarczy wykonać ćwiczenie przez 7-8 minuty. Jeśli to jest leczenie profilaktyczne i terapeutyczne, sesja powinna zostać zwiększona do 20 minut. Procedury te są wykonywane 2 razy dziennie przez okres jednego miesiąca. Nie zaleca się przerwać bieg więcej niż dwa dni.

Jeżeli procedury przeprowadzono dla celów terapeutycznych, to pęcherz powinien być pełne.

Zasady dokonywania masaż prostaty

Praktycznie każdy nowoczesny stymulator prostaty pozwala na wykonywanie masażu w domu. Podobna procedura jest przeprowadzona przez odbytnicę. Proces ten jest nie tylko pożyteczne, ale także przyjemne, chociaż wielu mężczyzn są wstydzą się do tego przyznać.

Zanim zaczniesz masaż, seks zabawki trzeba przygotować. Należy płucze ciepłą wodą z mydłem lub żelu. Stymulator dłużej, możliwe jest użycie prezerwatywy.

Przed rozpoczęciem masażu odbytu, a urządzenie jest smarowane smarem, należy na bazie wody. Mężczyzna leży w wygodnej pozycji dla niego zaś odbyt był całkowicie zrelaksowany. Samo-stymulacja najlepszej postawy jest, gdy człowiek leży na plecach i zgina nogi, ciągnąc je w kierunku pośladków. Palce lub sama zabawka powinna być promassirovat odbyt. Po organizmowi wystarczająco odpocząć, można wprowadzić stymulator prostaty. Jak stosować je bardziej, staje się już jasne, powinien to być powolny ruch w lewo i prawo z odbytu powinny być stale zrelaksowany. Ruch powinien naśladować urządzenie skręcania, bo to jest tak, że to dość łatwo zejść do środka.

Po masażer pełni wejdzie, dostaje na gruczoł prostaty. To uczucie jest natychmiast oczywisty, oczywiście każdy jest inny, ale efekt jest prawie zawsze taka sama, to przyjemność i poczucie podekscytowani. Kolistymi ruchami masować prostatę powinien rozpocząć nie więcej niż 15-20 minut dziennie. Procedurę należy powtórzyć 3-4 razy w tygodniu.

Przeciwwskazania do procedury

Istnieją również przeciwwskazania, dla których nie jest zalecany do stymulator prostaty:

 • Hemoroidy.
 • Zapalenie gruczołu krokowego w postaci ostrej.
 • Zapalenie pęcherza.
 • BPH.

Jeśli istnieje taki problem, to lepiej zrezygnować z postępowania, ponieważ mogą pogorszyć stan zdrowia mężczyzn.

Najlepsze modele używek

W artykule wyjaśniono szczegółowo jakie są rodzaje masażery. W tej chwili rynek jest pełen różnych modeli. W celu zaoszczędzenia czasu, aby wybrać najlepszą opcję, możliwe jest, aby wziąć pod uwagę trzy najpopularniejsze modele.

 1. Męska Pleasure Wand. Wyprodukowane przez amerykańską firmę bardzo miękkiego tworzywa sztucznego szybko przyjmuje temperaturę ciała i łagodnie przechodzi wewnątrz odbytu. Wyposażone w wiele trybów drgań.
 2. Moc Probe Compact. Zaleca się dla początkujących, ponieważ ma małe rozmiary. Może być stosowany w każdym środowisku, nawet biorąc kąpiel, ponieważ posiada wodoszczelną konstrukcję.
 3. PIRENEUM MASSAGER. W stanie dodać żywe doznania podczas wykonywania masażu. Łatwo przenika do gruczołu krokowego.

Każda osoba indywidualnie wybiera stymulator prostaty, co jest lepsze dla niego. Można eksperymentować, próbowałem kilka modeli masażery.

Wniosek: na zdrowie mężczyzn był zawsze w dobrej kondycji, proszone są dbać o niego, jak i profilaktyki do wykonywania masażu prostaty.