101 Shares 7283 views

Piękna syrena Hanna Freyzer

Kto dziewczynki marzą o zostaniu dziecko? Częściej niż nie być księżniczką z bajki, słynną aktorką i piosenkarką, ale jeden okruszek po obejrzeniu filmu Splash Deril Hannoy w roli on już trzy lata wiedział, że będzie to syrena. Wiele marzenia z dzieciństwa są zniszczone wraz z wiekiem, ale nie w tej uroczej dziewczynki, to uznaje się, że pod wodą, czuje się wolny.

zrealizować marzenie

Hanna Freyzer urodził się w 1977 roku w Australii, ale obecnie mieszka w Los Angeles i działa na rzecz ochrony zwierząt.

Nawet w młodym wieku zafascynowany opowieści o małej syrenki, aby nauczyć się żyć jak człowiek, dziewczyny, aby jej pierwszy ogon. Homemade twardy plastik fin ściągając nogi i zapobiec pływak. Przed nią stał trudne zadanie – nauczyć się pływać, nawet z urządzeniem niezręczne. Czas mijał, a zdecydowanie dostrojony Hanna Freyzer czuł się swobodnie w egzotycznym stroju, który już nie ograniczają ruch.

Drugi ogon jest głównym ulepszeniem dziewczynki. Reprezentuje on całą strukturę składającą się kombinezon, konwencjonalne tkaniny i wieszakiem na ubrania. Ulepszona wersja pozwalała jej pływać jak prawdziwe ryby.

Trening długoterminowa

Dzień po dniu, aby rozwijać swoje umiejętności, spędzając wiele czasu w basenie, Hanna Freyzer (syrena). „Jak ona oddycha?” – zapytaj kogoś, kto widzi swoje zdjęcia i filmy. Ona zawodzi fanów, mówiąc, że nie mają skrzeli. Ona po prostu nauczył się długo oddech za pomocą specjalnych ćwiczeń.

Przekonany, że syreny naprawdę istnieje w naszym świecie, Fraser fundamentalnie nie używać sprzętu do nurkowania, lecz jedynie zmienia piękne płetwy. Teraz ona ma swój własny pokaz wody, która jest ogromny sukces na całym świecie.

przezwyciężając strach

Profesjonalne syrena bardzo szczęśliwy, że jej marzenie z dzieciństwa. model operacyjny i aktorka Hanna Freyzer zanurza się na głębokość około 14 metrów, gdzie pływanie z delfinami, płaszczki, a nawet rekiny, którą wielce obawiali na początku swojej kariery.

O swoim pierwszym doświadczeniu z rekinami Fraser mówi, że zmuszony spojrzeć w oczy swoim strachu, aby stać się profesjonalnym syrena. Po tym, jak odwiedził wraz z drapieżników w wodzie, a następnie, według niej, czułem się niezwyciężony.

Ocean – to jest życie

Aktorka czuje się dobrze w głębi. Podziwiała piękno głębin oceanu, a woda czuje wyraziste. Model jest przekonany, że należy traktować z wielkim szacunkiem dla zwierząt, które są zainteresowane w ludzi.

Często mówi, że ocean – to nasze życie. Ona jest przekonana – jeśli ślepo do połowu ryb, zabijać delfinów i wielorybów, nasza cywilizacja zniknie z powierzchni ziemi szybko. Te zasady i przekonania stara się przekazać ludziom Hanna Freyzer. Zdjęcia w ogonie pod wodą z różnych mieszkańców dnie morza jak luka pokaz zwierząt od ludzi. Piękna blondynka mówi, że syrena jest stworzeniem przejściowym pomiędzy mieszkańców oceanu i ludzi.

Udziały dla Ochrony Przyrody

Zagrała w różnych filmach, gdzie została zaproszona jako prawdziwą gwiazdą, bierze udział w sesjach zdjęciowych podwodnych, które są akcje ochrony zwierząt morskich przez człowieka dowolności.

Poborovshis obawia Hanna Freyzer, zdjęcie które często pojawiają się w różnych czasopismach, zaniepokojony problemem zanieczyszczenia wód, niszczenie wielorybów i delfinów. Cieszyła się, że profesjonalny znalazła się i nie pozostaje dziwny odmieniec w oczach innych.

ciekawostki

  • Wraz ze znanym fotografem Grambow Hanna Freyzer odwiedził na odległej wyspie Tonga, który gościł wyjątkową sesję zdjęciową z humbaki.
  • Poszła do dużej grupy składającej się z nurków i gwiazd w Japonii, aby zapobiec okrutnych delfiny wzrok. Później syrena przyznał, że to był straszny widok: biedne zwierzęta były wbite w zatoce, gdzie były nadużywane, ale aby spróbować powstrzymać rzeź ludzi bito kijami przez miejscowych rybaków.
  • W 2010 roku film dokumentalny został przyznany „Oscar” z „Hannah Bay”.
  • Specyfika Hannah jest to, że dziewczyna powinna zawsze wyglądać dobrze i nie przytyć. Piękno wiele szkoleń, jogi, aerobiku i tańca.
  • Część ich zarobków syrena daje na cele charytatywne.