271 Shares 3708 views

„Polyphepan”: instrukcje użytkowania

Zatrucia, choroby zakaźne układu pokarmowego, – wszystko to jest dość często objawy obniżonej odporności, pogorszenie produktów oddziaływania na środowisko i niskiej jakości. Walka z chorobą lekarze sugerują, przy użyciu różnych leków, z których jeden jest „Polyphepanum”. Instrukcje użytkowania znajdują się informacje o tym, jak lek jest sklasyfikowany jako środki adsorpcyjne. Polyphepane substancja czynna jest ciemnobrązowy proszek, jest słabo rozpuszczalny w cieczy. Proszek jest bezwonny, bez smaku. Wyprodukować za pomocą hydrolizy iglastego. Dostępny lek „Polyphepanum” w postaci tabletek, proszków i past. Tabletki wyglądać pastylek sprężonego proszku. Opakowanie zależy od formy wydania. Lek jest narażona na wilgoć.


właściwości farmakologiczne

Po spożyciu narkotyków zaczyna aktywnie pochłaniają nie tylko płynne, ale również substancji szkodliwych toksyn i same bakterie, które spowodowały awarię układu trawiennego. Ten lek pochodzi niezmienione w kale. Tak więc, usunięcie substancji toksycznych i infekcji prowadzi się przez adsorpcję i usuwania ich w sposób naturalny. Aktywność leku jest dziesięciokrotnie wyższy niż analogiczne właściwości węgla aktywnego, tak że „Polyphepanum” lek śmiało można nazwać nową generację leków.

Polyphepan: wszystko o nim

Medycyna „Polyphepan”: nie ma przeciwwskazań. Należy zachować ostrożność w leczeniu niemowląt i pacjentów ze skłonnością do zaparć i choroby wrzodowej układu trawiennego. Lekarze zwykle nie przepisują niemowlętom Polyphepan. Instrukcje użytkowania zawiera także informacje na temat skutków ubocznych. Pacjenci mogą odczuwać ciężkość w żołądku, jak również trudności z wydalaniem kału.

Preparat „Polyphepanum” w postaci tabletek, proszków i past ma zaburzenia układu pokarmowego związanych z:

– zakażenia chorobami układu pokarmowego (czerwonka, salmoneloza, cholery i innych infekcji);

– niezakaźne zaburzenia ostre i przewlekłe (nerek i niewydolności wątroby, stan przedrzucawkowy, alergie).

Ponadto, przy użyciu tego leku oraz jako środek zapobiegawczy. „Polyphepanum” aplikacja użytkownika wywołuje leczenie chorób zębów i ginekologicznych związanych z zatrucia organizmu. Preparat ten jest doskonałym lekiem na wydalanie szkodliwych substancji, takich jak radionuklidy.

Dozowanie i dawki leku „Polyphepanum”

Instrukcje użytkowania zawiera tylko przybliżoną norm substancji. Preparat dawka określona przez lekarza, w zależności od ciężkości stanu pacjenta, a obecność dodatkowych terapii. Typowo, określone „Polyphepanum” z obliczenia masy ciała – 1 g substancji na kg masy ciała. Pigułki lub pasty odbywa się przed posiłkiem lub po nim. Przygotowanie pasty bezpośrednio przed odbioru przez rozcieńczenie proszku czystej przegotowanej wody. Odstęp między pokarmu i zastosowanie preparatu powinna być godzinę.

Dawkowanie w powołaniu leków dla dzieci jest ograniczona. Niedopuszczalne jest niezależne określenie dawki, ponieważ może to wywołać poważne konsekwencje, aż do niedrożności jelit. Lekarz ustali dawkę leku na podstawie masy ciała i stanu dziecka. Zwykle nie przekracza 350 mg na kilogram masy ciała, ale w niektórych przypadkach może być zredukowana do 100 mg.

Pomimo dużej zdolności adsorpcyjnej, nie zawsze może sobie z chorobą otrzymujących tylko jeden środek „Polyphepan”. Gdy mamy do czynienia z tak groźnych chorób takich jak czerwonka, cholera, salmonellozy, i przepisano terapię antybiotykową. W tym przypadku Polyphepanum stosować jako dodatkowe środki zmniejszania toksyczności atenuowanego choroby organizmu.