832 Shares 1296 views

Tani przewóz 2 1, Osobisty Rabat – racjonalne zachowanie modelu przy zakupie produktów dla dzieci

Raz, 12 lat temu, kiedy mój syn nie było jeszcze na świecie, a jego żona była już w szpitalu, uczęszczałem do rzeczy zakupy dla nowego członka rodziny. Domowe sprzedawców online w 2000 roku były jeszcze niezbyt dobrze rozwinięta i popularna, a sam Internet był nowością dla wielu. Tak więc, miałem tylko dwie opcje: rynek dla dzieci lub w sklepach dziecięcych.

Wybór padł na największych targach w Moskiewskiego produktów dziecięcych. W wyniku wielu godzinach wędrówki wśród niemowlęcych wagonów, suwaki, grzechotek i innych produktów dla dzieci, wstępnie przygotowana lista zakupów znacznie wzrosła i bezceremonialnie wykraczały poza możliwości budżetu rodzinnego.

Kiedy wrócił do domu, krewni i przyjaciele dystrybuowane między sobą prezenty dla noworodka. A tutaj, to było robione bardzo ważną decyzję, która pozwoliła na kolejne dwa dni, aby kupić tanio prawie wszystkie produkty dla dzieci. Krewni, którzy postawili na prezenty, dał mi pieniądze warto i mieszać tych środków z własnego budżetu, dzień jest już według własnego uznania, aby kupić wszystko, czego potrzebujesz.

Pierwszy dzień na targach dla dzieci, nie poszła na marne, a on znalazł się po raz kolejny wśród tej obfitości inwalidzkie, garnki dla dzieci, pieluchy i suwaków, od razu udał się do miejsca, w którym, moim zdaniem, był szeroki asortyment niedrogiej dzieci. Było kilka takich placówek planowane. Kalkulacja była prawidłowa. Zakup w każdym miejscu co najmniej trzy rzeczy, udało mi się uzyskać bardzo dobre zniżki na produkty dla dzieci. W jednym namiocie, gdzie lubiłem tani wózek, łóżeczko, zabawki w łóżeczku i krzesełko dla mnie jako bonus do wielkiego zakupu dał wolne spacerowiczów i wanienkę.

Ale to było 12 lat temu, kiedy to model niskie ceny były uczciwe, a nie zakupy online. I tu, przede mną wkrótce będzie wyzwaniem kupić wszystko, czego potrzeba i dopasowanie dziecko do budżetu. Oczywiście, doświadczenia z przeszłości powinny być brane pod uwagę. I dlatego może być przydatna nie tylko do mnie, postaram się go streścić i, biorąc pod uwagę obecną rzeczywistość, aby przedstawić model racjonalnego zachowania w zakupie towarów dla noworodka.

Poniższe zalecenia pomoże kupić wszystko, czego potrzeba i nie płacą zbyt wiele w tej sprawie.

Po pierwsze, produkty dla dzieci powinna być wybrana początkowo tani, będzie chronić od sytuacji przy zakupie drogiego szopka, będzie zmagać się z jak zaoszczędzić na wózku i tak tanie.

Po drugie, niech krewni i przyjaciele dają pieniądze. Sam będzie odebrać niezbędną rzeczą do dziecka w oparciu o ceny i jakości.

Po trzecie, kupić w internecie – jest to tańsze.

Po czwarte, znaleźć sklep internetowy, który ma „osobisty zniżki.” Oznacza to, że jesteś gotów zrezygnować z dobrym, jeśli kupujesz kilka pozycji.

Po piąte, tani wózek 2 w 1 lub transformator – wygodne i skuteczne rozwiązanie. Dlaczego? Dowiedz się więcej.

Więc jesteś gotowy do zakupu. Zdefiniujmy, co rozumiemy przez „towarów tanich dzieci.” Weźmy na przykład „tani wózek”. Dzisiaj na rynku produktów dla dzieci prezentowane są w wystarczającej różnorodności. Większość tanich inwalidzkie są produkowane w Chinach. Często firmy krajowe znaleźć partnerów tam, a kto powierzył produkcję swoich wyrobów. Może to znacząco obniżyć koszty i zaoferować klientom nowoczesne tani wózek. Te wózki znacznie tańsze odpowiedniki, ale są porównywalne funkcje.

Niektórzy kupujący przerażające wyrażenie „tani wózek.” Rodzice obawiają się, że tanie, a nawet bardziej tanie wyroby z Chin, może być złej jakości. W przeważającej części spuścizną stereotypu chińskich towarów konsumpcyjnych, powstały w latach 90-tych ubiegłego wieku. Kim jest ten stereotyp często obalone przez nowe realia. Chiny stał się tanim sklepie montażowych dla wielu znanych marek. Dla zabawy, spojrzeć na bloku systemowym komputera, i nie jesteś zobowiązany do znaleźć części oznakowanych «Made in China».

Kolejna okazja, aby zaoszczędzić i kupić tani wózek jest zakup go z oczekiwaniem na przyszłość. Jak wiadomo dla dzieci w różnym wieku trzeba użyć innego wózka. Niemowlęta odpowiednią podstawkę (koszyk), gdy dziecko siedzi pewnie z nim na spacer w wózku. Moment zmiany pojazdu nie zawsze jest łatwo złapać i rodzice czasami trudno jest określić, kiedy nadszedł czas, aby pozbyć się z gondoli i spacerówki kupić. Często dzieci lub prześwietlone w koszu, z którego nieustannie dążą do upadku prędzej czy umieszczona w odległości, gdzie mają spać rozkładanie. Co więcej, to dodatkowe wydatki. Taniej kupić wózek na podstawie wszystkich okresów dziecko dorasta. Dobrym sposobem, aby zaoszczędzić – kupić tani wózek 2 w 1 wózek lub transformatora. Będzie to wygodne dla dziecka w każdym wieku io każdej porze roku, a kosztuje mniej niż dwa wózek.

I ostatnia, bardzo ważnym sposobem, aby zaoszczędzić pieniądze przy zakupie wózka. Z reguły koszt sklepu internetowego jest prawie zawsze nie zależą od ilości towarów sprzedanych i dostarczonych w tym samym czasie do jednego nabywcy. Ogólnie rzecz biorąc, sprzedający jest zainteresowany w tym, że kupujący mają więcej, bo Każdy z nich przynosi pewien minimalny dochód. I to jest zawsze lepiej, aby zrealizować zyski, co osobiste zniżki dla klientów, którzy potrzebują kilka przedmiotów, a nie stara się wycisnąć więcej z pieniędzy, ryzyko utraty klientów.

Sprzedam tanio wózek, łaźnię, krzesełko i inne przedmioty dla dzieci prosty – znaleźć sklep, który jest gotów zapewnić dobrą prywatnego zniżki i dokonywać zakupów, które potrzebujesz. Nie boi się kupić, jak to się mówi do wzrostu czy możemy kupić coś taniej. Wcześniej lub później ten produkt jeszcze kupić i za rok, dwa albo trzy z was i inni spędzają mało.