510 Shares 3374 views

Gdzie można spędzić wakacje we Włoszech z dziećmi

„Gdzie spędzić wakacje z dziećmi we Włoszech?” – zastanawiam się wielu turystów do uzyskania wizy Schengen. Oczywiście, europejski kraj o bogatej i starożytnej kultury śródziemnomorskiej i wspaniały charakter wiąże dorosłych podróżnych. Uwolniony od wulkanicznego popiołu z Pompei, starożytnego Rzymu, romantycznej Wenecji, renesansowej Florencji, Sycylia, o którym tak wiele jest napisane powieści gangster … Ale jak wytłumaczyć te wszystkie uroki trzyletni pulchny chłopczyk, dla których muzeum – po prostu bezsensowne i nudne spacer po pokoju? Jeśli nie chcą słyszeć skowyt całą drogę, a ty chcesz dać przyjemność dla wszystkich członków rodziny, trzeba zadbać turystyczna wybór trasy.


Wspaniałe piaszczyste plaże ze stopniowym słońca w spokojnym morzu, muzeum dla dzieci specjalny, wiele parków wodnych, akwariów, zoo i miejsc rozrywki – to Włochy. Urlop z dziećmi są podniesione do najwyższego poziomu – w rzeczywistości w tym południowym kraju dzieci postanowił oddawać. Większość hoteli w nadmorskich kurortach jest skierowany do młodych osób komfortowego pobytu. Nie ma nie tylko menu dla dzieci dla młodszych gości w restauracji, łóżeczka i krzesełka dla dzieci, ale także specjalny program rozrywkowy.

Prawie każdy na cztery, a jeszcze bardziej w pięciogwiazdkowych hotelach przyjeżdżasz na wakacjach we Włoszech z ich dziećmi, w obliczu takiej usługi jako „mini-club”. Oznacza to, że można pobrać nagrywać swoje dziecko w grupie (w zależności od wieku), i będzie angażować się w dzień specjalnie przeszkolonych animatorów. Jeśli rodzice chcą poświęcić romantyczny wieczór ze sobą lub udać się na wycieczkę, a następnie, aby nie męczyć dziecko, są w stanie zatrudnić w hotelu profesjonalnego niania lub opiekunka do dziecka.

Wakacje we Włoszech z ich dziećmi – to nie jest tylko rozrywką na plaży. Gdziekolwiek reszta – na Morzu Adriatyckim lub na Tyrreńskiego, wszędzie blisko, na pewno znajdziesz park wodny, w którym znakomicie ślizgać ze wzgórza nie mogą tylko dzieci, ale również ich rodziców. To zasypany i kompleksy rozrywkowe z wielu atrakcji. Nie myśl, że tylko Disneyland pod Paryżem: polecam wizytę na Sycylię „Etnaland”. Poza ciekawą zoo, istnieje ponad 20 utworów i slajdy. Najbardziej ulubionym – krokodyl – stop 9-metrowy tort na sztucznej burzliwej rzeki.

Wakacje we Włoszech z dziećmi w wieku szkolnym jest wysokiej pomyślenia bez wizyty w parku rozrywki „Jungle Adventure”. Tam, nastolatki mogą spróbować swoich sił w roli Tarzana czy Indiana Jones. Jednakże, sposoby różnych stopniach trudności mogą przyjść i dzieci 10-13 lat. Jeśli przebywają w Lazio, dziecko na pewno cieszyć się kompleks rozrywkowy „Gommalandia”. Wakacje w Rimini i Rawenny jest nie do pomyślenia bez ani razu nie odwiedzić „Mirabilandia” – trzeci co do wielkości (po Disneyland i „Port Aventura” z Salou (Hiszpania) park rozrywki.

Niedaleko od Rimini, jest kolejnym miejscem symbolicznym – „Włochy w miniaturze”. W tym skomplikowanym świecie jest reprezentowana przez 270 stron (w większości – włoski). Wszystkie modele są wypełnione w skali od 1:50 do 1:25. To dziecko nie jest zmęczony, podróże do „Italy”, niesie z miasta do miasta jednotorowe pociągu. I na „Canal Grande w Wenecji” autorstwa najsłynniejszych kortów pojedzie gondolę. Wakacje we Włoszech z dziećmi nie wyklucza specjalne muzea odwiedzić. Florencja jest "Il Museo dei Ragazzi" (Muzeum dla dzieci), Genua – „Miasto Dzieci» (Citta dei Bambini), Milan – Muzeum Zabawek w Parmie – Zamek lalki wykonane z drewna.