215 Shares 4603 views

Twórcy filmu „Crimson szczytowa”: Aktorzy i role

Na jesieni 2015 roku na ekranach pomniejszanie obrazu „Crimson szczytowa” od reżysera „Labirynt fauna” i „Kręgosłup diabła” Guillermo del Toro. Słynny reżyser mnie nie zmieniło, ponownie tworząc odważne dzieło gotyckiej, która zajmie należne jej miejsce w kolekcji każdego fana filmu.


filmowcy

Jak każda scena lub działki skręcie filmu „Crimson szczytowa” (2015), aktorzy i roli Guillermo del Toro wybrany bardzo starannie do ekranu dokładnie wykonany swój zamierzony pomysł.

Przygotowanie do robienia zdjęć duchów zaczęło się w 2012 roku. Początkowo planowano, że film aktorzy „Crimson szczytowa” i rola odgrywana przez nich, są następujące: Emma Stone wcieli się postać Edith i Benedict Cumberbatch zagra Thomas Sharpe. Ale ostatecznie, rzekome wykonawców zagra wypadło z projektu, i trzeba było szukać zastępstwa. Ale nie upadł na długo, bo do pracy z reżyserem, jak Guillermo del Toro, gotowy wielu utalentowanych aktorów.

W obrazie „Crimson szczytowa” aktorzy i role w następujący sposób: rolę pisarki Edith udał się młoda aktorka Mia Wasikowska, która większość widzów są świadomi roli Alice w filmach „Alicji w Krainie Czarów” i „Alicja w Krainie Czarów” Tima Burtona, Thomas Sharpe rola poszedł brytyjski aktor Tom Hiddleston, właściciel MTV Award za film „The Avengers” i jego siostra Lucile – Dzhessike Chesteyn, który grał główną rolę w thrillerze mistycznego „Matki”.

Rola ojca Edith Cushing biznesmena Carter, grał Dzhim Biver, gwiazda serialu „Supernatural” i „Deadwood”.

Jedną z głównych ról w filmie zawarte Charlie Hunnam. Publiczność zna jego myśliwiec fantastichekomu „Pacific Rim” i dramat „Chuligan” Leksi Aleksandera. W „Crimson szczyt” Charlie Hunnam grał rolę Alana Makmaykla, ciekawski młody lekarz i najlepszy przyjaciel Edith.

Mała rola detektywa Holly, próbując dowiedzieć się więcej o Thomas Sharpe i jego siostrą, grany przez: Burn Gorman, otrzymał międzynarodową sławę dzięki serialu „Game of Thrones”.

Jako reżyser i scenarzysta wykonane Guillermo del Toro. Jest autorem ponad 10 wersji skryptu przed rozpoczęciem fotografowania.

Pod koniec 2013 roku do filmu „Crimson szczytowa” aktorzy i role zostały zatwierdzone i zaczął filmować. Strzelanina miała miejsce w Kanadzie, w Kingston i Toronto.

historia

Główny bohater filmu – młody, pełen nadziei dziewczynę o imieniu Edith, która napisała gotyckich powieści i marzy o zostaniu wielkim pisarzem.

Pewnego dnia spotyka Thomas Edith Sharpe – English zniszczony arystokratę. Edith zakochuje się w młodym człowieku przekonujące. Po ślubie, Thomas zabiera Edith Anglię w swojej posiadłości, która jest „Crimson Peak jest” nazywa się w hrabstwie.

Edith wkrótce zdaje sobie sprawę, że jej nowy dom – siedziby strachu i śmierci. W nocy wyjść z murów duchów, którzy próbują zaoszczędzić Edith od śmiertelnego niebezpieczeństwa. Są jedynymi, którzy mogą powiedzieć, że jej kochanek jest kim podaje.

opinie

Obraz „Crimson Szczyt”, aktorzy i role były wysoko cenione przez krytyków. Słynny amerykański pisarz grozy Stiven króla nazwał obraz „wspaniały i kurwa straszne.”

Pomimo wysokiego rankingu na stronach widowiskowe oraz pozytywne opinie krytyków filmie „Crimson Peak” aktorzy (i rola grają dobrze, to nie pomogło) nie otrzymał żadnej nagrody. Ale bez wątpienia wciąż mają wiele udanych projektów.