625 Shares 8648 views

Jakie słodkie słowa dla faceta najbardziej odpowiedni?

Moc słów od dawna znane. Dzięki niemu można, i zachęcać i dać nadzieję i po prostu zabić na miejscu. Są bardzo wrażliwe na łagodny do dziewczyny, ale, jak się okazuje, mężczyźni podlegają również fakt, że są one powiedziano.


Przetarg słowa faceta tak wygodne, jak dziewczyny, ale należy wiedzieć i rozumieć, że nie wszystkie słodkie słowa, odpowiednich przedstawicieli słabszej płci, Fit mężczyzn.

Inną rzeczą jest to, że rozprawa człowiek w swoim wystąpieniu jakiegokolwiek leczenia lub naritsanie, mimowolny sposób zaczyna dostosowywać się do opisu. Tak więc, jeśli rodzice dziecka powiedział wszystkim, że dziecko mają wrażliwy, podejrzliwy, jako dziewczynka, to nic dziwnego, że tak by się czuł, gdyby.

Jeśli dziecko nie słyszał, że był silny i odważny, a wszystkie problemy to „na ramieniu”, który dorastał, ludzie poczują siłę i pewność siebie, nawet mając wysokość pięćdziesięciu metrów i wagę 57 kg.

Podobnie jest z mocą słów, aby powiedzieć ukochanej dziewczyny.

Przetarg słowa dla faceta nie powinno być takiego rodzaju, jak wrażliwe, żałosny, słaby itp

Przetarg słowa faceta można mówić i te, które są stabilne i mają zastosowanie do obu płci. Na przykład,

– moja radość;

– moje szczęście;

– moje życie;

– mój los;

– moja miłość;

– moje serce;

– powitanie i niepowtarzalny.

Ogromna zdolność do odczuwania sytuacji i bawić się słowami. Tak, teraz można powiedzieć, że chłopaka twoja tygrysa, a minutę później – tygrys, lew – lwiątko. Nadrobić różnicę?

Moc słowa mogą nawet uniemożliwić przyszłą skandal łatwo.

Przetarg słowa faceta wymyślić i są tak cenne, słodki, silny, opiekuńczy, wybrany, umiłowany, długo oczekiwana, kochanie.

Poniżej znajduje się krótka lista niektórych łagodnych i przetargowych słowa faceta można porozmawiać na jego ręce, głos, ciało, itd.

Tak, sylwetka – źródłem dumy niemal każdego człowieka. Przetarg słowa dla faceta z poniższym rysunku można powiedzieć:

Sport, silny, muskularny, luksus, bez zarzutu.

Voice – piękny, uwodzicielski, native, aksamit, spokojny, pewny siebie, seksowna, kusząca, ekscytujące i uwodzicielski.

Ręce – odważny, silny, silny, kochany, ciepły, tubylec, niezawodne, złoto;

Chód – pewny siebie, silny, celowy, piękny;

Nogi – silny, mocny, silny, muskularny, napompowane, szczupła, piękna;

Powrót – mocny, solidny, silny, wysportowany, szerokie, kamień;

Chest – silny, piękny, napompowane, sexy;

Oczy – głęboki, miły, niezawodny, piękne, niezgłębione, domu, zapraszając, ekscytujące, kuszące, śmiały, zabawy;

Lips – zmysłowy, spuchnięte, bajki, słodki, ukochana;

Look – przenikliwy, silny, kochał, pewny siebie, opiekuńczy, godny zaufania, lojalny, intrygujący, tajemniczy;

Charakter – pewny siebie, charyzmatyczny, ambitny, celowy.

Absolutnie nie trudno mówić miłe słowa ulubiony facet, zwłaszcza, że będzie ona dostosować się do określenia, które zostały przyznane go i starają się spełnić Twoje oczekiwania. Często chwalą ukochanego i powiedzieć, że bez niego – jak bez rąk. Faceci lubią czuć się ważne i podatność kobiet. Nawet jeśli przybity wiele razy lepszy od niego, a następnie oddał go tak, jakby był tylko rycerzem na białym koniu, który po prostu cię ocaliła z młotkiem i gwoździem, a zobaczysz, po miłe słowa skierowane do niego i uwielbienia, chce cię to dowodzi, że nie tylko jest w stanie zdobyć gwóźdź, ale także o wiele więcej. I dlatego trzeba. Więc można upiec dwie pieczenie na jednym ogniu i pracy domowej uczyć jej kochanka, i nagradzać go z łagodnymi słowami i podziękował za to, co on będzie niezmiernie wdzięczny.

Dziewczyny, nie sądzę, że ładne słowa i komplementy przyjemność usłyszeć tylko ci, wierz mi, ludzie mimo to ukryć, ale również uwielbiają być obliczony i zapłacony komplementy.