536 Shares 6025 views

ćwiczących Kegla. Kegel ćwicząca na celu wzmocnienie mięśni dna miednicy: Zasada działania, zdjęcia, opinie, instrukcje

Ćwiczenia Kegla są znane od lat 40. ubiegłego wieku. Wymyślił i opracował swój ginekolog Arnold Kegel. Wzmacniają mięśnie strefy intymnej i miednicy, co prowadzi do łagodzenia różnych nieprzyjemnych warunkach płci pięknej. On również został wymyślony i przyrząd do wzmocnienia mięśni dna miednicy. ćwiczących Kegel poprawiła się w czasie, a teraz one pomóc kobietom, aby poprawić jakość życia seksualnego, aby poradzić sobie z problemami układu moczowo-płciowego.


Co to urządzenie?

ćwiczących Kegla są oparte na specjalnych Ćwiczenia Kegla w celu wzmocnienia mięśni dna miednicy. Procedura ich stosowanie jest bezpieczne i bezbolesne. Pierwszym instrumentem, który został opracowany i ginekolog lekarz nazywa promezhnostnomer. Jego wyposażenie obejmuje manometr, który można określić, jak silne tkanki mięśni dna miednicy. Wzmocnienie mięśni dna miednicy nie tylko poprawia jakość życia seksualnego, ale także pozbyć się niektórych chorób. Renażery zostały przetestowane klinicznie, które wykazały dobre wyniki. Efekt był 93% w porównaniu z 100%.

Wszystkie urządzenia, które są oparte na ćwiczeniach Kegel działają na zasadzie oporu. Jest to starsze modele pojazdów wyposażonych w gumowym, manometr, i bardziej nowoczesne urządzenia ze sprzężeniem zwrotnym. Są one wykonane ze specjalnych materiałów bezpiecznych.

Kegla ćwiczących: Rodzaje

W ostatnich latach kilka rodzajów instrumentów w celu wzmocnienia mięśni dna miednicy. Wśród nich są trenerzy:

 • Celem wzmocnienia intymnej mięśni;
 • specjalnym zwrotne (wyposażona w czujnik, który pozwala kontrolować prawidłowe wykonanie procedur z zastosowaniem manometru i wyświetlacz);
 • ekspandery do mięśni dna miednicy;
 • laser;
 • w postaci wózka.

W celu wybrania konkretnego urządzenia, należy skonsultować się z ginekologiem. Jak pokazuje praktyka, skuteczność treningu mięśni dna miednicy przy użyciu specjalnych urządzeń zwiększa kilkakrotnie wyższa niż wydajność Kegel ćwiczenia bez symulatora.

Do tej pory, najbardziej popularne są następujące marki symulatorów:

 1. Magia Kegel Mistrz. Sprawia, że mięśnie pochwy silniejsze, daje im dodatkowy dźwięk. uczucia seksualne stają się bardziej żywe, to pomaga na orgazm. Usuwa stojącej przepływ krwi w narządach miednicy. Przywraca elastyczność pochwy po porodzie. To rozwiązuje problem nietrzymania moczu. Składa się z dwóch gładkich kulek pokryte silikonem, i przypomina kształtem kręgli. Posiada specjalną aplikację, która umożliwia podłączenie do telefonu i kontrolować wykonanie ćwiczeń. To działa w sześciu trybach: początkujący, młoda matka, kochanka, plan dziecko, rodzina i poprawiają koloryt.
 2. PelvicToner. Łatwy w użyciu, dostępne i skuteczne. Przywraca elastyczność mięśni dna miednicy, leczy nietrzymanie moczu. Efektywna z pominięciem macicy i pochwy. Pomaga to zmniejszyć rozmiar pochwy, likwiduje objawy menopauzy. To przyczynia się do osiągnięcia orgazmu. To daje mięśniom dzwonków, strefę intymną. Zaprojektowany w USA i wykonana w Anglii. Wyroby z polipropylenu medycznego z antybakteryjnym impregnacji i sprężyny wykonane są ze stali nierdzewnej. To działa na podstawie progresywnego oporu.
 3. AirBee. Pomaga osiągnąć szczególną wrażliwość w okolicy narządów płciowych. Pobudza krążenie krwi w miednicy. To sprzyja szybkiej odbudowy pochwy po porodzie. Odkłada zbliża się menopauza. To poprawia jakość seksu. Pomaga poczuć intymne mięśnie i ich opanowania. Poprawić relacje rodzinne. Ma osiem trybów wibracji. To działa w trybie offline.

Niektórzy próbują dokonać takiego urządzenia we własnym zakresie, ale takie urządzenie nie zawsze dają pożądany efekt i może zaszkodzić organizmowi. Kegel ćwicząca, zdjęcie urządzenia jest niższa niż raz przetestowane i zaprojektowane, aby spełnić wszystkie fizjologiczne cechy kobiecej budowy ciała.

Zasada działania symulatorów

Klasyczne symulatory składa pochwy elastyczną komorą, znajduje się specjalny element sterujący komory Kegel wiru, sprężarka, przycisk do redukcji ciśnienia. Zawiera on więcej wspornik manometrem i trójnik z rurką łączącą.

można dowiedzieć się zarówno samodzielnie, jak i za pomocą specjalnych kursach, szkolenia używać Kegel exerciser. Zasada jest prosta. Aparat Vaginalnalnaya wkładany do pochwy. Następnie osadowej stosując podwyższone ciśnienie w komorze i rośnie wielkość. Występuje nacisk na ścianki pochwy od wewnątrz i bezpośredni intymnej masażu. Nieświadomie masowane i inne części miednicy. Urządzenia wyposażone w czujnik sprzężenia zwrotnego, który rejestruje wszystkie ruchy i pomaga kontrolować poprawność ćwiczeń.

Tak więc, prawie wszystko pokazuje Kegel exerciser, dyspozycja, która całkowicie opisuje wszystkie ćwiczenia należy wykonać w celu osiągnięcia określonego celu, a punkty do wszystkich niuansów korzystania z urządzenia, działa skutecznie na kobiecego ciała. Pomaga przywrócić obszar intymne po porodzie, poprawić życie seksualne i leczenia niektórych chorób ginekologicznych.

wskazania

Kegel ćwicząca na celu wzmocnienie mięśni dna miednicy pomaga leczyć dolegliwości, takich jak:

 • nietrzymanie moczu;
 • słaby uczucie seksualną;
 • wypadanie macicy i pochwy;
 • słabego napięcia mięśni;
 • menopauza;
 • rozciąganie pochwy pierścienia po urodzeniu.

Powyższy warunek rozwijać się stopniowo, a urządzenie do wzmocnienia mięśni dna miednicy pomaga je usunąć i zapobiec pojawianiu się chorób w przyszłości.

ćwiczących Kegel przygotowania kobiet do porodu i po porodzie szybko odzyskać. Zmniejszenia pochwy wielkości i zwiększyć czułość strefy erogenne. Leczenia chorób moczowo-płciowego. Zwiększa przepływ krwi do obszaru płciowych. Urządzenie do mięśni miednicy bezpiecznie wpływać na ogólną kondycję organizmu i sprawia, że czują się dobrze.

Przeciwwskazania

Kegel ćwicząca na celu wzmocnienie mięśni dna miednicy nie zaleca się stosowania w okresie ciąży, ponieważ intensywność skurczów mięśni może wywołać poronienie. Zakazu stosowania służą seksualnych chorób zakaźnych, procesów zapalnych w organizmie i chorób ginekologicznych wymagające natychmiastowego leczenia. Nie mogą być wykorzystywane w trakcie stosunku płciowego. Ćwiczenia „full ściskanie mięśni pochwy” i „Opór” nie są przeprowadzane na pominięcie macicy i pochwy.

Specjalne ostrzeżenia

ćwiczących Kegel nie stosuje się, jeżeli masz nieprzyjemne i bolesne. Dalsze wykorzystanie jest możliwe po konsultacji z lekarzem. Urządzenie musi być indywidualnie. Urządzenie nie może być poprawiona i zmieniona. Takie działania prowadzą do awarii symulatora i awarii w jego funkcjonowaniu. Urządzenie nie może być poddawany wstrząsom i spada, co może spowodować jej odkształcenie. Gdy przechowywane na symulatorze nie powinno mieć wpływu na działanie promieni słonecznych i wilgoci.

Kegel Exerciser: jak korzystać?

Klasyczny symulator, w zależności od celu, jest używany w następujący sposób:

 1. Masaż. Kamera wchodzi do pochwy i podłączyć do symulatora. Przyrząd ustawiony poziom początkowym ciśnieniem 40 mm. Około 5-7 minut, aparat musi rytmicznie kompresji do przyjemnego ciepła w dolnej części brzucha. Masaż rozpoczyna się w komorze sprężania światła stopniowe zwiększanie siły i częstotliwości. Pozwoli to uniknąć dyskomfortu i stopniowego rozprzestrzeniania ciepła.
 2. Ćwiczenia «Pełny skurcz mięśni pochwy.” Pochwy komory do wprowadzenia do strefy intymnej i podłączony do urządzenia. Sprężarka utworzyć początkowy poziom ciśnienia o 40 mm zamknięciu uchwytu. Jednakże zasysania tkanki mięśni brzucha i zwieracza, stopniowo zwiększając ciśnienie w jamie brzusznej, kompresję genitalia komory.
 3. Ustawienie „opór”. Ujawnienia wspornik i w połączeniu z ćwiczeniami „pełnej kompresji mięśni pochwy” intensywnie działać na ciało z wykorzystaniem wir komory stopniowo ściskając jej dłoń. Określić wskaźnik manometr.
 4. Ćwiczenia z wykorzystaniem kontrolera Kegel zwiększający wartość kompresji mięśni pochwy. Naoliwiony sterownik umieszczony w pochwie i utworzyć poziom ciśnienia sprężarki równej pierwotnej (40 mm). Zamknąć wspornik. Jednocześnie wycisnąć mięśnie zwieracza i pośladki. Taz w tym czasie w pozycji zgięcia. Sprawdź wszystkie działania na manometrze. Wzmacnia pośladka i wewnętrzną powierzchnię miednicy powodując ruch mięśnie biodra przez Kegel ćwiczącego.

Przewodnik opisuje bardziej szczegółowo wszystkich manipulacji być przeprowadzane przy użyciu urządzenia.

Ile to urządzenie?

Kegel ćwicząca nie jest sprzedawany w aptekach, ale można go kupić za pośrednictwem sklepów internetowych. Najprostsze urządzenie znajduje się w zasięgu 1500 rubli. Bardziej zaawansowane urządzenia wyposażone w informacje zwrotne, posiadające zdolność do rejestrowania i monitorowania poprawności ćwiczeń są od 5 do 10 tysięcy rubli. Ceny niektórych modeli do 40 tysięcy rubli.

Opinie o maszynie

Kegel ćwicząca, ta jednostka opinie są bardzo pozytywne, które mają być używane tylko zgodnie z jej przeznaczeniem. Kobiety świętować po jego zastosowaniu wzmocnienia wewnętrznych ścian miednicy małej, zmniejszając rozmiar pochwy. Panie z wykorzystaniem symulatora poprawie życia seksualnego. uczucia seksualne stają się jaśniejsze, wydłużyć stosunek seksualny, liczbę stosunków. Również płeć piękna zauważyli poprawę w nietrzymaniu moczu i wypadanie macicy. Urządzenie pomogło odzyskać szybciej po porodzie.