199 Shares 3396 views

Josh Hutcherson – Filmografia. Najlepsze filmy z Dzhosha Hatchersona

Uroczy i uśmiechnięty Pete Mellarka „The Hunger Games” Dzisiaj cały świat wie. Nie wszyscy rosyjscy widzowie wiedzą, że nazwisko aktora Josh Hutcherson, i że w filmach zaczął się 9 lat. Zobaczmy, jak rozwijać w gwiazdy kariery, a co dobre filmy z tym aktorem zasługuje na szczególną uwagę.


Biografia Dzhosha Hatchersona

Josh Hutcherson urodził się w 1992 roku w Unii (Kentucky). Jego matka była stewardesą, a jego ojciec – analityk zagadnień środowiskowych. Aktor prowadzi po angielsku, krwi irlandzkiej i niemieckiej. Od dzieciństwa, rodzice robią wszystko dla rozwoju własnego syna. Na przykład, mamy przeniósł się do innego miasta dla chłopca karierze. Josh ma też brata, który urodził się cztery lata później, słynny aktor. Dziś Josh – niezwykły człowiek, kreatywną osobą i obojętny osobą publiczną. W Ameryce, aktor znany brała udział w kampanii przeciw homofobii. W 2012 roku otrzymał nagrodę Gay & Lesbian Alliance. W tej chwili, aktor mieszka w USA, w stanie Kalifornia.

debiut

Niewiele osób wie, że Josh Hutcherson filmografia która dziś ma ponad 30 filmach, zagrała w pierwszym filmie, gdy miał zaledwie 9 lat. To był epizod w serialu „Ostry dyżur”, gdzie grał chłopaka Matta. Przez cztery lata, przyszły aktor wiedział, co on będzie, gdy dorośnie. Filmy ze znanym aktorem Dzheykom Dzhillenholom chłopiec patrzył bez zatrzymywania się. Był zmuszony przenieść się do Los Angeles, całej rodziny w imię realizacji kariery aktorskiej syna. Tylko 9 lat, w 2002 roku, chłopiec był w stanie zrealizować swoje marzenie. Po licznych przesłuchaniach Josh był szczęśliwy, a on został zaproszony do roli Nikki Harper w serialu «Dom zmieszanych». Jeszcze w tym samym roku otrzymał części bitowych w serialu „stawania Glen” (młody Glen) i „ER” (Matt).

aktor Kariera

Strzelanina miała miejsce na dużym ekranie rok później. W 2003 roku, Josh Hutcherson, którego filmografia rośnie z roku na rok, zagrał epizodyczną rolę w filmie „American Splendor”. Od tego czasu burzliwej karierze aktora. W 2005 roku grał jeden z chłopców w sporcie Will Ferrell komedia „Tygrysy murawy” Gabe'a w „Małym Manhattanie”, główną rolę (Walter) w filmie „Zathura: A Space Adventure”. Dzięki ostatnim zdjęciu Hutcherson zdobył pierwszą nagrodę filmową.

Najpopularniejsze filmy

W następnym roku, 2006, aktor zaproponował główne role w dwóch filmach, mają pozytywny wpływ na jego karierę. Jest to „Madhouse na kołach”, które Josh Miga z Robinom Uilyamsom, jak również „Most do Terabithii”, gdzie jest strzelanie z Anną Sofiey Robb. Malowidła miały ogromny sukces ze społeczeństwem, a młodzi aktorzy, którzy wzięli udział w strzelaninie, w tym Harcherson zasłynął po premierze. Kolejne filmy z Dzhosha Hatchersona również wpływ na rozwój kariery gwiazdy: „Podróż do wnętrza Ziemi” (2008), gdzie gra siostrzeńca Brendan Fraser, a także „wampirem” (2008, rola Steve). Dwa lata później, w 2010 roku, Josh wystąpił w głównej filmu „Wszystko w porządku”. Jego partnerami na ziemi stają znanych aktorów, takich jak Dzhulianna Mur i Mark Ruffalo popularnej. Film zdobył wiele prestiżowych nagród i cztery nominacje, w tym „najlepszy film”. Najbardziej wybitna filmu w karierze aktora, oczywiście, może być uznana za „The Hunger Games”. Rola charyzmatycznego Pitt Mellarka natychmiast rozsławione Josh. Dzisiaj, Josh Hutcherson, filmy z udziałem którego oglądać na świecie, jest u szczytu popularności i nadal zachwycają publiczność z ich ulubionych nowych i żywych ról. Utalentowany aktor popytu wśród najbardziej znanych amerykańskich producentów i reżyserów.

Filmografia Dzhosha Hatchersona

Ze względu na młodego aktora do tej pory ponad 30 ról w filmach fabularnych i serialach telewizyjnych znanych. W 2002 roku, Josh wystąpił w serialu «Dom zmieszanych» (Nikki Harper), "Becoming Glen Glen" (w młodości), "ER" (Mt) "Zespół Kobiet" (Mt). Również w tym roku, bierze udział w dubbingu obrazu „Justice League”. Rok później, w 2003 roku, czekał na nową sesję w "American Splendor" (Robin), "Dzikie dni są" (Chris), "Line of Fire" (Donnie). W 2004 roku było sporadyczne rolę i głos obrazach "Ostatnia podróż" (Radość), "Wonderful Dogs" (Charlie), "Kings of torze motocyklowym" (TJ) "Jolly Van" i "Ruchomy Zamek Hauru" (głos). W latach 2005 – wiodących ról w filmach "Ojciec Eddie„(Eddie)," Tygrysy murawy "(Bucky)," Mały Manhattan" (Gabe). Następny (2006) rok przynosi role w takich filmach jak "Zathura: A Space Adventure" (Walter), "Madhouse na kółkach" (Carla). W 2007 roku wydanie "Most do Terabithii" (Jess), "Pożar lasu" (Shane). 2008 zaznaczono „Winged Creatures obrazy” Josha (Jimmy), „Podróż do wnętrza Ziemi” (Sean). W 2009 roku, tylko mały, ale jasny rola w "The Vampire" (Steve). 2010 związany jest z filmu „Wszystko w porządku” (laser) i „trzeciej regule” (Chuck). Nie mniej niezapomniany obraz widz widział w 2011 roku "Red Dawn" (Robert), "Karmel" (Joshua), "kara" (Clapton). Dzisiaj, Josh Hutcherson, którego filmografia przekroczyła 30 obrazów, jest poszukiwanym aktor.

Film "The Hunger Games"

Geri filmu Rossa, nakręcony na podstawie powieści Syuzan Kollins, został wydany w 2012 roku. W 2012 i 2013 widzów cieszył się oglądając "The Hunger Games" (Josh odgrywa rolę Pete). W 2014 roku przewiduje się, aby zwolnić ostatnią część trylogii. Fani szukający czekają na kontynuację historii Kosogłos, mając nadzieję na pozytywny wynik romansu między Pete'a i Kitnes. Dużym zainteresowaniem w filmie jest również fakt, że w rzeczywistości są również aktorzy Josh Hutcherson i Dzhennifer Lourens (Kitnes). Film był wielkim sukcesem na całym świecie, które otrzymały wiele nominacji i nagród. Josh Hutcherson, którego filmografia gwałtownie rośnie z roku na rok, a obrazy z jego udziałem kochany na całym świecie, zdobył nagrodę dla najlepszego aktora, a także nagrodę dla najlepszego z Jennifer Pocałunek w ramie. Josh – próbka sukcesu, energii i motywacji, które starają się naśladować młodzi mężczyźni i kobiety oszaleli swoim czarującym uśmiechem i szczerym spojrzeniem.