435 Shares 2087 views

Jak zdobyć serce dziewczyny

Każdy człowiek ma swoją własną metodę jak zdobyć serce dziewczyny, opiera się na teorii i osobistych doświadczeń. Nie zawsze te metody są skuteczne, a w niektórych przypadkach dać całkowicie błędne wyniki. Podczas gdy ludzie rodzą się razem z nimi, aby się urodzić i mity na temat jak zdobyć kobietę. Opracowano wiele metod, aby być mężczyzną, a co wygląda jak pragnienie, aby pokazać siebie ich wyobraźni. Tylko prawdziwi mężczyźni wiedzą, jak zdobyć dziewczynę.


W tej kwestii nie ma zbiór zasad, zauważając, że można odnieść sukces. Tu trzeba połączyć własne doświadczenia i intuicji. Jednakże, istnieje kilka punktów, które mogą być używane z większością kobiet.

I tak, poczucie humoru. Człowiek, który chce zdobyć dziewczynę, on po prostu musi mieć. Ceniona cienki, dobry humor. Z żartami nie jest konieczne, aby przejść do tej pory, bo jeśli kobieta chciała śmiać się przez cały czas, wtedy byłoby iść do cyrku, a nie z tobą na randkę. Nie ryzykuj prowokacyjny humor. Od osoby, która jest w stanie patrzeć na życie pozytywnie i zobaczyć go jako zabawnych momentów, o wiele ładniejszy niż na czat z absolutnie poważny człowiek. Najważniejsze tutaj, co by żarty były właściwe, a mężczyzna oprócz śmiechu wzbudził pragnienie poznania go lepiej.

Konieczne jest, aby emitować zaufanie, bo do wygrania dziewczynki serce może tylko zwycięzca. Nie należy mylić arogancji z pewnością siebie. Są to zupełnie różne pojęcia. Osoba, która wierzy w siebie, tworzy wrażenie solidnego partnera. Kobieta chce czuć się słaby przynajmniej czasami obok niej mężczyzny. To będzie gotowy dać serce, obok którego będą czuć spokojny i pewny siebie. Nie trzeba pusty brawura jego wątpliwych osiągnięć i szlachetny spokój wzbudza zaufanie u ludzi.

Jeśli chcesz zrozumieć, jak zdobyć serce dziewczyny, a następnie dowiedzieć się, że zastanawiała się, czy miała jakieś hobby lub Preferencje w czasie wolnym. Może ona chętnie czyta książki od autora lub zawsze chciał dostać się na koncert swojego ulubionego zespołu. Wiele opcji, po prostu trzeba być zainteresowany. Głównym błędem wielu mężczyzn, ponieważ nie mogą utrzymać kobietę dookoła, jest ich zdolność do ignorowania jej uzależnienia. Tak więc, na przykład, wiele razy mówiła, że kocha Gerbery, a on po raz n-ty na jej daty róży. Człowiek zdolny podzielonych interesów kobiet, a przynajmniej traktować je z szacunkiem akcji, to nie zostanie on odrzucony.

Kobiety nienawidzą się mężczyźni chciwości. Jeśli pierwsza data towarzysz zapasowe pieniędzy na napiwek kelnerowi lub oferowane z oszczędności niedrogo zjeść w kawiarni, jego szanse zobaczyć ją znowu równa zeru. Ponieważ wygrać dziewczynka świnia nie może zrobić. Męska chciwość prowadzi listę negatywnych cech, według kobiet. To nie znaczy, trzeba bezrazdumno raskidyvatsya pieniądze w pierwszej udanej sprawy. Należy po prostu odnosi się do nich racjonalnie, nie żałuję każdy grosz, ale w tym samym czasie, aby je docenić. Takie podejście pozwoli zobaczyć kobietę w mężczyznę mężczyzna, w stanie nie tylko zarobić, ale aby wydać mądrze.

Po raz kolejny mówię, że człowiek powinien być schludny, ubrany ze smakiem i pachnie, nie warto, bo aby zdobyć serce dziewczyny zupełnie nie jest możliwe bez tych cech. Te rzeczy zostały powiedziane i wiele każdy dla siebie wybiera styl i strój kod. Najważniejsze, aby wyglądać człowiek sytuacji modelowej oraz sytuację, w której znalazł się z kobietą. Nie jest konieczne, aby umieścić swój strój towarzysz w niewygodnej pozycji.

Zakochaj się z dziewczyną nie jest tak proste jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Jest bardzo ważne, aby nie przesadzić w swoich próbach zwrócenia uwagi na siebie, jako zbyt nachalne, wręcz przeciwnie, zrazić go. Uniknąć banalne frazesy i stereotypy. Starają się wyrazić swoją wyobraźnię, aby zaskoczyć dziewczynę pokazany szczere uwagi do niego i jego problemów, niech czują się bezpieczne. Uwierz w siebie i swój sukces i nie zniechęcajcie się!