383 Shares 8826 views

Jak zadowolić dziewczynę w szkole?

Szkoła niezwykle uroczy. Zdajemy sobie sprawę, że tylko wtedy, gdy kończą szkołę. Szkoła jest każdy chce jak najszybciej opuścić jego mury. Specjalna nienawiść do doświadczeń szkolnych, tzw przegranych, gdzie dziewczynki nie zwracać uwagę. Jest to w dorosłym życiu każdy znajdzie parę i latach licealnych jak wszystkich liderów, a przegranych – każdy.

Dlatego pytanie o sposób, aby zadowolić dziewczynę w szkole To staje się czymś więcej niż tylko pierwszego połączenia męskich hormonów. samica zwierzę – lider i nadzwyczajne cechy przywódcze pomoże mu w późniejszym życiu. Z drugiej strony, wielu przegranych opuścił mury szkolne ze złamaną psychikę i cierpiał z urazami nabytymi w szkole przez wiele lat.

W rzeczywistości, aby wygrać uwaga dla kobiet w szkole nie jest tak trudne, w porównaniu do świata dorosłych. Nie ma jeszcze wartość pieniądza i statusu społecznego nie dzielić ludzi tak wyraźnie na „kasty”. Tak, wszystko w twoich rękach!

Aby zrozumieć, w jaki sposób zadowolić dziewczynę w szkole, trzeba zdawać sobie sprawę z tego, co koncepcje kobiet uważa, że wiek. Muszą typem faceta, że będą mogli się chwalić, że do jej przyjaciół które mają pewną renomę. Jeśli nie należą do takich, a nie ma perspektywy członkostwa w „elite” nie ma potrzeby, aby wymyślić rzeczy zainteresować dziewczyny, które nie mają zdolności przywódcze.

Sekret jest prosty. Państwo nie może trafić wszystkie – uderzyć go! Wybierz najbardziej cute girl swoje serce. Nie jest to najbardziej popularna, ale nie jest to „szara myszka”. Ogólnie rzecz biorąc, ten, który lubisz i który jest uważany w szkole ładne, ale to nie jest zepsuty przez dbałością człowieka jako swojego popularnego dziewczyną. cierpi na to również z faktu, że wszyscy faceci w ankietach szkolnych w miłości z jej koleżanek i tak zdesperowani, na coś uwagę.

Mam wybrać? Tak, nadszedł czas, aby uderzyć! Dowiedzieć się, co ich interesuje, i jakie cechy lubi w facecie. Może ona szaleje piłki nożnej, a może od śpiewaków i perkusistów? Utrzymać rozmowę z nią na jej ulubionych tematów. Subtelnie pokazać, że lubisz to samo jak ona. Ona będzie się tobą interesuje. Jeśli nie wiesz jak zainteresować dziewczynę w rozmowie, to lepiej faktycznie pokazać swój entuzjazm. Lubi perkusistów? Nadszedł czas, aby nauczyć się grać na perkusji, zebrała grupę i zaprosić ją na koncert.

Pamiętaj, nie dręczyć się myślami o tym, jak zadowolić dziewczynę w szkole, lepiej zacząć robić coś. Dziewczyny takie jak działania. Biorąc pod uwagę swoje interesy, że niektóre niezwykły akt szaleństwo w oczach całej klasy lub całej szkoły. Włamać się do klasy z gitarą i piosenką poświęconej niej, na przykład. Jej wizerunek w oczach przyjaciół będzie znacząco wzrastać, dla których będzie to bardzo wdzięczny, co oznacza, że w przyszłości wszystko będzie o wiele łatwiej zorganizować.

Jak dla obrazu, wówczas szalonych wybryków, miłości i romansu jest to możliwe, być może, aby spowodować kpin kolegów, ale, co ważniejsze, staniesz się widoczny. I właśnie wtedy, gdy będą zwracać uwagę na Ciebie, przestaje być przegrany i stopniowo zaczynają wchodzić liderów kategorii. Pomyśl o tym. Twój ulubiony będzie zazdrosny o innych dziewczyn, bo dla nich nikt nie idzie do szaleństwa! Dlatego chcą cię – ranking wzrośnie, a wzrost ten rating swojego wybrańca, a może wkrótce stać się najpopularniejszym para w szkole.

Jak widać, nie jest to takie trudne. Główną rzeczą, nie boi się działać. Nie wahaj się zapytać, jak zadowolić dziewczynę w szkole, rodzice, przyjaciele, itd. Znaczenie tego problemu jest wysoka – nie chcesz, aby przejść w przegranych przez całe życie? I pozostanie bez magia szkolnego pierwszej miłości, oczywiście, niemożliwe!